Domů Blog COFFEE4SLIM -  TO JE JINÁ  KÁVA...

COFFEE4SLIM -  TO JE JINÁ  KÁVA...

MyKETO tým

Coffee4Slim je doplněk stravy pro zlepšení vaší kondice a fyziologické snížení hmotnosti s vyváženým obsahem zelené kávy a vzácných přírodních komponent, které napomáhají k dosažení štíhlé linie přírodní cestou.

 

Na vývoji pracoval tým odborníků, nyní s ním pracují zkušení výživoví poradci 

Coffee4Slim je unikátní doplněk stravy s biologicky aktivními složkami s připisovanými kombinovanými účinky na metabolismus sacharidů, lipidů a na antioxidační aktivitu (kapacitu) organismu. Tento produkt si oblíbili mnozí výživoví poradci a doporučují ho svým klientům. Jeho výsledný pozitivní fyziologický účinek se výsledně může projevit na mnoha úrovních, mimo jiné postupným snižováním tělesné hmotnosti. Vývojové práce týmu odborníků v oblasti výživy trvaly mnoho let a výsledkem je přesně vyvážené složení Coffe4Slim. Produkt je vhodné vzájemně zkombinovat s dietním plánem MyKETO, který velmi vhodně doplňuje a obohacuje.

 

Metabolický syndrom (dříve označovaný jako Reavenův syndrom)

Nadváha a obezita jsou stavy, které významným způsobem predisponují naší populaci k řadě závažných přidružených komplikací. Pokud dojde ke spojení rozličných rizikových faktorů a některých stavů a nemocí, jako je např. porušená glukózová tolerance, inzulinorezistence nebo přímo již cukrovka, dále vysoký krevní tlak, zvýšená hladina tuků v krvi apod., může docházet k rozvoji tzv. metabolického syndromu, přičemž četnost jeho výskytu se zvyšuje s věkem. Metabolický syndrom je diagnostikován u osob s abdominální (centrální) obezitou, krevním tlakem nad 130/85 mmHg, glykemií nalačno vyšší než 5,6 mmol/l, obsahem triglyceridů v krevním séru více než 1,7 mmol/l a naopak sníženým HDL (hodným) cholesterolem pod 1,0 mmol/l ( u mužů) a 1,3 mmol/l ( u žen).

Coffee4Slim je doplněk stravy, který byl vyvinutý k udržování a posilování lidského zdraví, v rámci kterého je u velké části populace vyspělých zemí nutno cíleně snižovat nadměrnou tělesnou hmotnost jako součást celkové prevence komplikací metabolického syndromu a tedy i přidružených nemocí a rizikových faktorů - hypertenze, inzulinorezistence, diabetu a s ním spojených komplikací.

 

Unikátní kompozice zdravé kávy Coffee4Slim

  • Kompozice doplňku stravy Coffee4Slim je pro svou unikátnost chráněna užitným vzorem u Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze. Biologicky aktivními složkami je resveratrol, extrakt ze zelené kávy a fucoxanthin, které představují ideální kombinaci přírodních látek spojujících své působení v jeden žádoucí efekt – přírodní cestu k postupnému snižování či udržování tělesné hmotnosti.
  • Uskutečněné práce dokládají, že hubnutí při přísunu těchto látek stravou probíhalo i u osob, které nezměnily stravovací návyky a nezvýšily pohybovou aktivitu.
  • V případě, že je užívání doplňku stravy Coffee4Slim doprovázeno výživovými změnami a zvýšenou pohybovou aktivitou lze očekávat vyšší úbytky hmotnosti.
  • Velmi dobrá stravitelnost a snášenlivost Coffee4Slim je zajišťována ověřenou prebiotickou vlákninou OraftiSynegy1®.

 

Působení komponent Coffee4Slim

  • Pozitivní vliv na sacharidový i lipidový metabolismus, posílení antioxidační schopnosti organismu (schopnost bojovat s přebytkem volných kyslíkových radikálů)
  • Příznivý vliv na metabolismus cukrů, konkrétně vstřebávání glukózy
  • Přispívá k přeměně stravy na využitelnou energii
  • Pomáhá podpořit odbourávání viscerálního (vnitřního) tuku

 

Nyní AKCE. Při nákupu ušetříte 399 Kč (sleva 47 %) a navíc jako dárek od nás dostanete 1 porci Extra Silhouette. CHCI ZJISTIT VÍCE.

 

Fucoxanthin

Fucoxanthin je izolován z jedlých mořských řas rodu Undaria pinnatifida a řadí se do skupiny xantofylů příslušejících ke karotenoidům. Jeho působení ocení všichni s přebytečným tukem uloženým v oblasti břicha, které lze zjistit např. při diagnostice těla přístrojem InBODY (k dispozici např. v poradenských centrech MyKETO).

 

Resveratrol

Resveratrol je významný antioxidant, který zlepšuje činnost buněčných mitochondrií, čímž se podílí na intenzivnější přeměně stravy na energii. Působí především v oblasti lipidového metabolismu. Uskutečněné práce hovoří také o tom, že resveratrol chrání mozek před ztrátou neuronů a zpomaluje tak nástup závažných onemocnění jakými je Alzheimerova nemoc nebo Amyotropní skleróza a některé další nemoci směřující k demenci.

 

Zelená káva

Zelená káva je výborným zdrojem kyseliny chlorogenové. Díky tomu, že je v produktu použit koncentrovaný extrakt, je celkový obsah kyseliny chlorogenové mnohem vyšší než v případě, že budete pít nepraženou, zelenou kávu. V případě pražené kávy je obsah kyseliny chlorogenové zanedbatelný, protože pražením se ničí. Účinek kyseliny chlorogenové má blízký vztah k metabolismu sacharidů. Pomáhá regulovat a stabilizovat hladinu krevního cukru a tím omezovat pocity hladu a především “chutí” na sladké, které jsou důsledkem často se opakujících významných výkyvů glykémie. Navíc jsou popsány takéantioxidační vlastnosti extraktu ze zelené kávy, opět umocněné použitím kvalitního standardizovaného extraktu s vysokým podílem kyseliny chlorogenové.

 

OraftiSynergy1®

OraftiSynergy1® je patentovaná prebiotická směs inulínu a oligofruktózy získávaná z kořene čekanky (Cichorium intybus). Využívá se ke zlepšení stravitelnosti účinných látek, sehrává tedy velmi důležitou úlohu. Neméně podstatná je ale také její úloha ve výživě (poskytování substrátu) prospěšným probiotickým bakteriím žijícím v trávicím traktu. Správná výživa probiotickým bakteriím generuje optimální podmínky pro kolonizaci trávicího traktu, umožňuje tak jejich velmi široké pozitivní působení a podporuje jejich počet i délku přežití v trávicím traktu člověka.

Při vývoji Coffee4Slim jsme pečlivě studovali četné vědecké práce, které zdokumentovaly prospěšnost jednotlivých biologicky aktivních látek se specifickým účinkem pro lidský organismus a rovněž jsme si jeho účinky sami ověřili.

Naše ověření Coffee4Slim v praxi se zaměřilo na úbytky hmotnosti:

V dvojitě zaslepeném pokusu byl 11 dobrovolníkům ve věku 23-60 let podáván doplněk stravy ve formě instantního kávového nápoje s denními dávkami účinných látek podle příkladu 2 po dobu 45 dnů. Kontrolní skupinu tvořilo 5 dobrovolníku ve věku 25-62 let, kterým bylo podáváno placebo formou stejného množství stejného potravního nosiče - instantní kávy s prebiotickou vlákninou. Úbytek tělesné hmotnosti u skupiny s doplňkem stravy podle nálezu dosáhl za dané období v průměru 4,36 % počáteční hmotnosti se směrodatnou odchylkou ±0,49 a 1,8 % hodnoty BMI (body mass index) se směrodatnou odchylkou ±0,29. U kontrolní skupiny nebyly zaznamenány žádné signifikantní změny hmotnosti a tedy ani BMI.

 

Doporučené dávkování a užívání Coffee4Slim

Velikost porce je obvyklá jako u standardní instantní kávy: 1 kávovou lžičku (2 g) přelijte 200 ml teplé vody. Pijte 1-2x denně (nejlépe přes den - ne na noc, protože preparát obsahuje kofein jako přirozenou složku instantní kávy ). Max. 3 dávky za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.

 

Složení Coffee4Slim

Instantní káva, OraftiSynergy1®- prebiotikum, extrakt zelené kávy, resveratrol, fucoxanthin, přírodní aromatické látky, sukralóza.

 

Důležité poznámky ke Coffee4Slim

- Neobsahuje suroviny živočišného původu - vhodné i pro vegetariány,

- Neobsahuje lepek a laktózu – vhodné pro osoby s bezlepkovou a diabetickou dietou a laktózovou intolerancí.

- Výrobek není určen pro děti do 18 let – ukládejte mimo dosah dětí.

- Skladujte při teplotě do 25 °C a rel. vlhkosti do 60 %.

- Vyrobeno v certifikovaném výrobním systému HACCP.

Keto káva Coffee4Slim