Domů Blog DÁREK v hodnotě 389 Kč exklusivně od výživového poradce!

DÁREK v hodnotě 389 Kč exklusivně od výživového poradce!

MyKETO tým

 Již jste si zvykli, že každý měsíc pro vás připravujeme nový, atraktivní dárek, který získáváte ZDARMA z rukou výživového poradce, exklusivně v partnerských studiích MyKETO. K vašim zářijovým nákupům produktů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč jsme připravili čistící InPURE!

 

Dárek měsíce září InPURE - dopřejte svému tělu detoxikaci! 

InPURE je doplněk stravy zaměřený na odstranění přebytečné vody, tuků a toxických látek z organismu. Po všech letních dobrodružstvích a all-inclusive dovolených přijde vhod kvalitní očistná kúra, která navíc jedinečně podpoří poprázdninové hubnutí i návrat do běžného rytmu života. Že jste se pro hubnutí zatím nerozhodli, ale už se k němu dlouho odhodláváte? Nyní máte jedinečnou příležitost začít! Přijďte si pro skvělý dárek už dnes! 

 

Řešíte, jak zhubnout lýtka, paže či vás trápí oteklé prsty? Sáhněte po InPURE! 

 

Synergicky působící bylinný komplex extraktů v doplňku stravy InPURE napomáhá celkové očistě organismu, regulaci trávení včetně podpory funkce jater, optimalizaci činnosti trávicího traktu a harmonizaci vnitřního prostředí těla. Jednou z klíčových složek tohoto úspěšného preparátu je BIO NEOPUNTIA®. V podstatě se jedná o patentovaný extrakt získávaný z ekologicky pěstovaných plodů opuncie druhu Opuntia ficus indica, který má klinicky prokázané diuretické vlastnosti, čímž napomáhá odvodnění, tedy odstranění přebytečné vody z organismu, zároveň má pozitivní vliv na odbourávání tuků a dokonce i na úpravu hladiny tuků v krvi. Extrakt se velmi osvědčil u skupiny mužů i žen. Velmi pozitivně působí v případě dlouhodobého zadržování nadbytečné vody či při hromadění tuku v organismu. U BIO NEOPUNTIA® studie prokázaly pozitivní vliv na snížení absorbce (vstřebávání) tuků o 28 %, snížení hladiny "škodlivého" LDL a naopak žádoucí zvýšení hladiny "hodného" HDL cholesterolu. Síla účinku opuncie je překvapivá, NEOPUNTIA® zvyšuje vylučování přebytečné vody z organismu o 27 % (odborníci hovoří o tzv. diuretickém účinku, neboli zvýšeném vylučování vody močí), ovšem, bez ztráty cenných elektrolytů a při současném zachování hodnoty krevního tlaku. Obojí je pro lidské zdraví velmi důležité. Zejména ženy rozhodně ocení, že NEOPUNTIA® působí proti pocitu "těžkých nohou" způsobených nepříjemnými otoky, především v oblasti kotníků. To vše "umí" NEOPUNTIA®,  přírodní výtažek získávaný z plodů a listů opuncie.

ALOE VERA je všeobecně uznávaný přírodní detoxikační prostředek používaný i  v tradiční indické, čínské i arabské medicíně. Přečištěné látky obsažené v dužnatých listech aloe vera napomáhají při překyselení žaludku, při potížích se slinivkou břišní,  ekzémech i zvýšené hladině krevních lipidů (tuků).

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ se používá především při onemocnění nebo pro detoxikaci jater. Stejně blahodárné účinky jako na játra má také na žlučník. Za pozitivní účinky ostropestřce mariánského jsou zodpovědné flavolignany souhrnně označované jako dobře známý a prospěšný silymarin. 

VIOLA TRICOLOR je malá bylinka našich luk a mezí obsahující saponiny se silně čistícími účinky. Dále obsahuje velmi důležitý flavonoid rutin, který snižuje fragilitu, křehkost krevních cév, se kterou většinou bojují lidé starších generací, osoby s hypertenzí (vysokým krevním tlakem), atd. Nejčastějším projevem zvýšené křehkosti kapilár je vyšší náchylnost ke vzniku modřin. 

CITRUSOVÁ VLÁKNINA doplňuje systém biologicky účinných složek doplňku stravy InPURE a působí jako čistící složka trávicího traktu, ve kterém je přítomno více než 70 % imunitního systému našeho těla, jehož očista je pro správné imunitní funkce velmi důležitá. Citrusová vláknina je nestravitelná složka potravy fungující jako potrava pro probiotické bakterie v trávicím traktu, stimuluje jejich růst, a proto je velmi důležitá pro osoby každého věku.

S novými vědeckými poznatky se stále více ukazuje nezbytnost očisty organismu od škodlivých látek a toxinů, která má zásadní význam pro lidské zdraví a je nezbytným krokem k úspěšnému a trvalému hubnutí. Otázku, jak zhubnout řeší mnoho z nás. Odpověď není jednoduchá, protože nebyl vynalezen nějaký zázračný prostředek, ani se jako mávnutím kouzelného proutku nemůžeme proměnit ze vteřiny na vteřinu. Přesto toho můžeme udělat hodně. Začněte s kvalitní detoxikací, podpořte své zdraví a postupně odhoďte s MyKETO nasbíraná kila snadno a lehce. Nenechte si ujít možnost bezplatné očisty organismu už dnes!

Váš tým MyKETO

 

Podmínky akce: Akce InPURE zdarma platí od 8.-30.9.019 exklusivně v partnerských studiích MyKETO. Neváhejte a objednejte se už dnes. Dárek obdržíte při nákupu proteinových jídel a nápojů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč. Produkt si rovněž můžete zakoupit přímo na našich stránkách ZDE

 

Literatura: 

1. In vitro simulation of GI track assessing the bio-accessibility of fat when ingested with a 2g dose of NeOpuntia™ (works of 2001, 2004 and 2005 - TNO).

2. NeOpuntia™ and feacal fat excretion 2003. Pilot study, double blinded, randomized, placebo-controlled, administration of 3x1.6gr of NeOpuntia for 7 days.

3. Linares, E. et al. 2007. The effect of NeOpuntia™ on blood Lipid parameters - risk factors for the Metabolic Syndrome (Syndrome X).

4. del Socorro Santos Díaz, M. et al. 2017. Opuntia spp.: characterization and benefits in chronic diseases. Oxidative medicine and cellular longevity, 2017.

5. Frati, A. et al. 1990. Hypoglycemic effect of Opuntia ficus indica in non insulin_dependent diabetes mellitus patients.

6. López-Romero, P. et al. 2014. The effect of nopal (Opuntia ficus indica) on postprandial blood glucose, incretins, and antioxidant activity in Mexican patients with type 2 diabetes after consumption of two different composition breakfasts.

7. Aiello, A. et al. 2018. Targeting Aging with Functional Food: Pasta with Opuntia Single-Arm Pilot Study.

8. Jeong-Chae Lee et. al.: Antioxidant Property of an Ethanol Extract of the Stem of Opuntia ficus-indica var. Saboten J. Agric. Food Chem. 2002, 50, 6490-6496

9. L. Medina-Torres, et. al.: Rheological properties of the mucilage gum  (Opuntia ficus indica), Food Hydrocolloids 14 (2000), 417-424