Domů Blog Hubněte se zeleným ječmenem! Tělo i mysl vám poděkují

Hubněte se zeleným ječmenem! Tělo i mysl vám poděkují

MyKETO tým

Jaro je konečně tady! Sluníčko pomalu prohřívá po zimě zkřehlou půdu, jarní deště ji zavlažují, vodou propláchnuté kořínky nasávají živiny a zelené výhonky se vehementně hlásí k životu. Celá příroda jásá a předávkovává se radostí a pozitivitou. Máte to taky tak? Cítíte taky tu nádhernou vůni? Tu životadárnou energii? Že ne? Jediné, co cítíte, je únava, splín, podrážděnost a touha zachumlat se do peřin? S lidským tělem je to jako s tou zkřehlou půdou. I tělo potřebuje na jaře hydrataci a pročištění. Od zdravého a čistého kořínku se totiž (a nejen v lidském těle) odvíjí úplně vše. Přečtěte si, proč tomu tak je.

 

Jste unaveni a bez energie? Vaše tělo žádá očistu!

Žijeme ve velmi znečištěném světě. Smogové situace ve městech není potřeba popisovat a kouřící komíny na vesnicích jsou kapitolou samy o sobě. Jíme stravu na bázi „éček“ a zlepšovačů chuti, napájíme se litry kávy, kolových nápojů a alkoholu, kouříme, v chemii pereme, čistíme byt, myjeme se. Chemií se dokonce líčíme a zkrášlujeme. Uznejme, že úsilí, které musí vynaložit lidská játra, aby tělo udržela v relativní „čistotě“ (a u toho jen tak mimochodem metabolizovala sacharidy, tuky a bílkoviny), je mimořádné. Nic naplat, čas od času je naší přirozené čističce odpadů zapotřebí trochu odlehčit a pomoci.

 

Co je to detoxikace těla a jaké benefity tělu dopřává?

Detoxikace je účinné vyčištění těla od škodlivých látek - toxinů a těžkých kovů, které škodí jednotlivým orgánům tím, že je zbytečně zatěžují. Mezi nejohroženější orgány patří samotná játra, ledviny, plíce, kůže, lymfatický systém, trávicí trakt a především tlusté střevo. Věděli jste, že dle tradiční čínské medicíny se se střevem v těle párují plíce? Pokud udržujeme střeva a plíce detoxikované, je pravděpodobné, že se v období nemocí ubráníme chřipkám i jiným virózám. Podtrženo sečteno, detoxikace posiluje obranyschopnost, dostává tělo do formy, chrání organizmus před předčasným stárnutím, podporuje paměť a soustředění, přispívá k redukci hmotnosti a tím prospívá psychice a pozitivnímu myšlení.

Nevíte si s detoxikací rady? Máme pro vás tip na jednoduché a dokonale komplexní řešení. Spočívá v zeleném ječmenu!

 

Urychlete metabolismus a hubnutí odkyselením a detoxikací

Podle nejnovějších výzkumů, které intenzivně probíhají především v Japonsku, je zelený ječmen vynikajícím doplňkem výživy a skutečným obohacením každé redukční diety. Je nenahraditelný pro očistnou kúru, podporu regeneračních a obranných procesů organismu, podporu funkce jater, odstranění přebytečné vody, ale i pro urychlení střevní peristaltiky, a to hlavně díky přítomné vláknině. V případě nadváhy či obezity, je velmi pravděpodobné, že naše tělo trpí skrytou podvýživou, spočívající v nedostatku vitamínů, minerálů a bílkovin. Tělu ale mohou chybět i jiné látky, např. cholin (označovaný jako vitamín B8 nebo jako mozkový vitamín, jehož nedostatek může být jedním z faktorů vzniku Alzheimerovy nemoci) a serotonin (hormon dobré nálady). Na zeleném ječmenu je unikátní to, že našemu tělu dodá velmi širokou skupinu látek, kterých se nám běžnou stravou nedostává. Patří mezi ně v běžné stravě chybějící přírodní formy vitamínů a minerálů, chlorofyl (zelené barvivo potřebné pro hojení, funkci jater, trávení, zlepšení krevního obrazu a kvalitu pleti), ale také již zmíněný cholin, biologicky aktivní enzymy včetně cytochrom oxidázy, přispívající k efektivnímu spalování tuků v našem těle a enzymu superoxid dismutázy s mohutnou antioxidační kapacitou – účinně tedy zháší volné kyslíkové radikály.

Zelený ječmen se doporučuje nejen v rámci hubnutí a detoxikace, velmi vhodný je také pro sportovce, diabetiky, osoby v produktivním a vyšším věku. Zelený ječmen je od 2. fáze hubnutí skvělým obohacením i MyKETO dietního plánu.

 

Skutečně jakostní zelený ječmen obsahuje:

 • 2x více beta-karotenu než mrkev,
 • 7x více vitamínu C než pomeranč,
 • cca 37x více vápníku než pšenice,
 • 25x více draslíku než pšenice,
 • BIO Zelený ječmen garantuje 39 000 IU bioaktivního enzymu superoxid dismutázy (SOD) na 100 g sušené šťávy z osení,
 • zásadotvorné minerály vápník, hořčík a draslík; fosfor, železo, zinek, mangan, měď, bór a křemík.

 

Bio sušená šťáva z osení ječmene nabízí nejvyšší kvalitu

Bio Zelený ječmen je 100 % čistě přírodní zelená potravina ze skupiny superfoods pro přípravu aktivního nápoje bohatého na enzymy, vitamíny a minerály, proteiny, bioflavonoidy, chlorofyl a další bioaktivní látky bez jakýchkoli aditiv. Stačí pouze rozmíchat ve vodě a živý nápoj s optimální skladbou makro - i mikroživin je připraven!

 BIO Zelený ječmen je nedílnou součástí fitness životního stylu a filosofie čistého stravování (clean eating).

 

Garance kvality BIO zeleného ječmene:

 • nejvyšší jakost použité výchozí suroviny,
 • šetrná metoda zpracování do 31°C nezbytná pro zachování enzymatické aktivity,
 • pěstování na Novém Zélandu, v půdě mimořádně úrodné a bohaté na živiny a minerály,
 • BIO certifikace,
 • GMO free, bez chemických látek, reziduí pesticidů a přídatných látek (barviv, aromat).

O blahodárných účincích zeleného ječmenu bychom mohli psát nekonečné romány. Nejlepší však bude, když ho vyzkoušíte sami na vlastní kůži. Věřte, že si právem zaslouží vaši pozornost. A dejte pozor, na nákupy nekvalitních produktů s drcenou trávou! Požadujte kvalitu nejvyšší – bio sušenou štávu z osení zeleného ječmene!