Domů Blog Hubněte sladkým mlsáním o Vánocích

Hubněte sladkým mlsáním o Vánocích

MyKETO tým

Andělské zvonění jemně cinká, ze staré desky „praská“ Tichá noc, svíčka Adventního věnce měkce osvětluje krásně nazdobenou perníkovou chaloupku, jejíž vůně dokresluje atmosféru souznění a rodinné pohody… Schválně, kolik z vás se teď pozastavilo či snad dokonce pohoršilo nad tím, co vám to tu povídáme pohádky?

Harmonický Advent? Leda tak v televizi! Sprint mezi školou a kroužky, v práci restů až nad hlavu, čeká vás uklízení, pečení cukroví a to ani nemluvíme o shánění dárků pro vaše blízké. Pokud to u vás doma bývá podobné, je načase to změnit. Pánové a dámy, pojďte si Vánoce konečně užít! V klidu, bez stresu, s kvalitním jídlem a pitím, bez výčitek a hlavně bez důsledků v podobě těsného oblečení :)

 

O Vánocích se prostě mlsá

vajecny likerNebojte se, tohle staré dobré pravidlo se měnit rozhodně nebude. Co by to taky bylo za Vánoce bez nepřeberného množství sladkých chutí? Skvělé je, že MyKETO vám jich nabídne opravdu širokou škálu. S báječnými MyKETO dezerty můžete nejen mlsat, ale především mlsat a hubnout. Je to jednoduché. Pochutnáte si na italském dezertu panna cotta či úžasně jemném pudingu a jako bonus krůček po krůčku hubněte. Nemluvě o limitované vánoční edici proteinových jídel a nápojů, kterou si prostě zamilujete! Posnídáte vynikající kaši, do které si přidáte třeba oříšky (jsou přeci Vánoce), skvěle se prohřejete a nastartujete si metabolismus. Věděli jste, že dle tradiční čínské medicíny je kaše ke snídani ideální?  V neposlední řadě je tu výhodný balíček proteinových koktejlů, které si můžete dopřávat studené či horké kdykoli během dne. Ochutnat určitě musíte vánoční proteinový koktejl vaječný likér. Je výborný jako laskomina a zasytí vás na dlouhou dobu.  

 

 

Jak darovat štíhlost?

Říká se, že všechno jde, když se chce. A když si to hezky naplánujete, bude příslovečná změna brzy odměněna prvními viditelnými výsledky. MyKETO se vám může hodit i v případě, že sháníte nějaké ty vánoční dárečky. Jestliže jejich výběr nenecháte na poslední chvíli a využijete různých slevových akcí, či nákupů na jednom místě, rozhodně si tím zjednodušíte život a stoprocentně ulehčíte předvánočnímu stresu. I pro vás, pro něž je slovo „předstih“ jednou velkou neznámou, máme dobrou zprávu. Pořád je tu ještě spásná možnost on-line objednávek, které jako mávnutím kouzelného proutku vyřeší i zdánlivě neřešitelné. Třeba dárkovým kupónem. A když už prostě nebudete vědět kudy kam, neváhejte nás oslovit, rádi vám s dárky pro celou rodinu, přátele, známé (i neznámé) poradíme. Skvělým tipem, který uvítá každá žena je Coffee 4 Slim, lahodná a zdraví prospěšná káva pro každý den, se kterou lze pomoci nastartovat metabolismus a podpořit hubnutí.

 

Darovat štíhlost = darovat zdraví + krásu

Buďte si jistí, že dárkový, nebo výhodný balíček pro povánoční hubnutí ocení úplně každý! Mrknout se můžete i na vánoční tipy na zdravé dárky. Letos si užijte ty nejkrásnější Vánoce. Pusťte si Tichou noc, zapalte svíčku na Adventním věnci, zaposlouchejte se do Andělského zvonění a bez výčitek mlsejte MyKETO, rozjímejte a relaxujte.

Šťastný a klidný Advent z krásných jižních Čech přeje váš MyKETO tým.

 

Objevit vánoční zboží | Dietní plány | MyKETO RECENZE | Časté dotazy 

Podobné články: 
MyKETO tým

Konec roku je pro mnohé z nás pastí. Pastí na psychiku, na peníze i na kila. I této pasti se dá v pohodě vyhnout. Čtěte dál a přijměte 6 obecných rad, které vás před tloustnutím ochrání.

Veronika Poskočilová, certifikovaný výživový poradce pro hubnutí, Výživový institut, Praha 4.

Nejkouzelnější období roku se blíží a s ním i spousta dobrého jídla. Konec roku je zkouškou pevné vůle, tedy, pokud nechcete přibrat na váze. Jestli chcete z vánočního hodování vyjít vítězně, dejte přednost LC cukroví před českou klasickou. Jak na to? 

MyKETO tým

Zajímá vás téma hubnutí, tělesná hmotnost, ketóza, keto dieta neboli po našem "steaková dieta" a chcete se inspirovat jak je možné s její pomocí zhubnout? V tom případě si nenechte utéct nový, užitečný článek! 

MyKETO tým

Existuje nějaký nástroj, jak urychlit bazální metabolismus a s ním související spalování tuků, nebo čím zefektivnit proces hubnutí? A jde to vůbec? A co když je nám 40+ a hubnutí je opravdovým oříškem?

MyKETO tým

Buďte štíhlá a fit bez nadměrného cvičení, počítání kalorií či hladovění! Jak nejlépe ošálíte svůj věk? Zajímá vás hubnutí po čtyřicítce, padesátce, šedesátce a jak nejlépe nastartovat vás metabolismus a hubnutí? 

MyKETO tým

Zpočátku marnými pokusy zhubnout se sympatická mladá maminka, paní Veronika, nedala odradit. Udělala dobře, protože její snaha nakonec byla korunována úspěchem. Šla si za svým cílem a našla dietu, při které kila letěla dolů rychle. Přečtěte si celý příběh.