Domů Blog Hvězda měsíce InCardio

Hvězda měsíce InCardio

MyKETO tým

Hvězda měsíce InCardio®: strážce vašeho srdce

Aby vaše srdce mohlo zdravě bít jako zvon, dopřejte mu intenzivní výživu! Objevte náš přírodní doplněk stravy InCardio® – výživa pro srdce i cévy.  InCardio® spojuje synergicky působící vitamíny B6, B12 a kyselinu listovou, které jsou doplněné o bioflavonoidy z červených hroznů, aktivní látky skořice a optimální poměr hořčíku a draslíku. Tato silná kombinace prospěšných látek, společně přispívá také k normálnímu metabolismu homocysteinu.

 

Homocystein

Homocystein je přirozeně se vyskytující aminokyselina. Hladina homocysteinu v plazmě je stále více uznávána jako rizikový faktor kardiovaskulárního onemocnění.

Metabolizmus homocysteinu v těle je vysoce citlivý na nedostatek folátu (kyseliny listové), vitaminů B6 a B12. Dalšími faktory, o nichž se předpokládá, že zvyšují hladiny homocysteinu jsou: nezdravý životní styl – zejména tučná a nevyvážená strava, kouření a zvýšená konzumace alkoholu, dále cukrovka, revmatoidní artritida a špatná funkce štítné žlázy.

Skvělou zprávou je, že hladiny homocysteinu mohou být upravovány pomocí stravy a doplňků s vitamíny. Nejdůležitější živiny, které pomáhají snižovat hladinu homocysteinu, jsou folát (kyselina listová), vitamíny B12, B6 a bioflavonoidy.

 

Vitamín B12

Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální tvorbě červených krvinek

 

Vitamín B9 (kyselina listová, folát)

Přispívá k normální syntéze aminokyselin, k normální krvetvorbě, normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti

 

Vitamín B6

Přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k regulaci hormonální aktivity, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální tvorbě červených krvinek, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti

 

Bioflavonoidy

Jsou přírodní fytochemické látky, které jsou někdy také označovány jako vitamín P. Najdeme je v ovoci a barevné zelenině. Bioflavonoidy jsou přírodním červeným až temně fialovým barvivem. Kromě pastvy pro oči jsou bioflavonoidy významné pro výživu kardiovaskulárního systému.

Nová studie z roku 2020 ukazuje, že se flavonoidy podílejí na výživě vedoucí k významné ochraně srdce a cév. Výsledky studie in vitro a in vivo prokázaly následující:

„Flavonoidy mohou modulovat aktivitu mnoha zánětlivých mediátorů a mohou také inhibovat imunitní buňky, což představuje alternativu ve vývoji nových protizánětlivých léků“.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7571023/#B30-molecules-25-04320

 

Biologicky aktivní látky skořice

Skořice je osvědčený přírodní prostředek pro podporu normální činnosti kardiovaskulárního systému, cirkulace krve, udržuje normální hladinu cholesterolu a cukru v krvi, podporuje dále činnost reprodukční a močové soustavy a také dýchacího systému.

 

DO E-SHOPU | RECEPTY | VŠECHNY PRODUKTY | DIETNÍ PLÁNY

Podobné články: 
MyKETO tým

Doplněk stravy nabitý zelenými superpotravinami. Bojovník proti jarní únavě! pH-Optimal forte má silnou alkalizační účinnost díky vysokému obsahu minerálních látek, rostlinných bílkovin a enzymů obsažených ve svých složkách.

MyKETO tým

Doplněk stravy FatBurn je přírodní tukožrout, na který se můžete bez obav spolehnout! FatBurn je účinný spalovač, který podporuje metabolismus tuků, snižuje jejich vstřebávání a zvyšuje energetický výdej a dodává energii. Využívá synergicky působící přírodní složky podporující termogenzi a působící cíleně na vaše tukové zásoby. Podpořte své úsilí o lepší postavu preparátem, který je nadupaným účinnými přírodními látkami!

MyKETO tým

Hledáte efektivní způsob, jak kontrolovat svoji hmotnost a milujete kávu? Můžete spojit příjemné s užitečným. Instantní káva s extraktem ze zelené kávy a dalšími účinnými rostlinnými výtažky pomáhá podpořit metabolismus a rychlost spalování. Dopřejte si každý den vynikající chuť čerstvě připravené kávy Coffee4Slim, která napomáhá omezit vstřebávání cukrů a podporuje odbourávání tukové tkáně. Káva je vhodná pro muže i ženy každého věku, pro diabetiky i vegetariány. Bez lepku, konzervantů, aditiv a GMO.