Domů Blog Hvězda měsíce pH-Optimal forte

Hvězda měsíce pH-Optimal forte

MyKETO tým

 - pH-Optimal forte: doplněk stravy nabitý zelenými superpotravinami.

Bojovník proti jarní únavě, který má silnou alkalizační účinnost díky vysokému obsahu minerálních látek, rostlinných bílkovin a enzymů obsažených ve svých složkách. Kombinuje zelené superpotraviny – zelený ječmen, spirulinu a chlorellu. Chlorella je sladkovodní sinice, zatímco Spirullina je druh mořské řasy. Zelený ječmen je sušená šťáva z osení mladého ječmene.

 

Jak nám mohou zelené superpotraviny pomoci?

 

 

Podpora odolnosti

spirulina chlorella zelený ječmen ph optimal forteSprávně fungující imunitní systém je obzvlášť na jaře velmi důležitý. Ráno bývá stále ještě velmi chladno, odpoledne leckdy vystoupají teploty nad 20 °C, proto jsme náchylnější k nejrůznějším neduhům. Chlorella i spirulina přispívají ke správné výživě imunitního systému, díky tomu, že zelené superpotraviny jsou bohaté na vitamíny, antioxidanty a protizánětlivé složky (např. důležitý enzym superoxiddismutázu), které mohou přispět ke zlepšení celkové odolnosti.

Hubnutí

Superzelené potraviny obsahují vysoké množství bílkovin, čímž přirozeně snižují pocit hladu a naopak navozují pocit sytosti. Zároveň poskytují živiny, které jsou potřebné k budování a udržení svalové hmoty. Pro aktivní hubnutí jsou přínosné i jejich alkalizační schopnosti.

chlorella ph optimal forteSprávné fungování střev

V našich střevech se nachází až 70 % našeho imunitního systému a pokud trávení nefunguje správně, živiny se špatně vstřebávají a může docházet ke střevnímu diskomfortu. Chlorella přispívá k normální funkci trávicího traktu a k mikrobiální rovnováze.

Vitalita a energie

Udržet vysoké životní tempo v jarním období, kdy se většina z nás potýká s jarní únavou a dopady zimního stravování je pro organismus opravdu náročné. Mnozí, aby obnovili energii spoléhají na energetické nebo slazené nápoje. Bohužel nadměrná konzumace těchto nápojů může negativně ovlivnit naše zdraví a k opravdovému posílení energetických zdrojů v organismu příspívají jenom málo a krátkodobě. Zkuste vyměnit energetické nápoje za zelené superpotraviny, které vám mohou poskytnout přirozenou, zdravější a déletrvající energii, umožní vám cítit se v kondici po celý den.

optimalni ph tela pružky graf vyhodnocení test 

DO E-SHOPU | RECEPTY | VŠECHNY PRODUKTY | DIETNÍ PLÁNY

Podobné články: 
MyKETO tým

Doplněk stravy FatBurn je přírodní tukožrout, na který se můžete bez obav spolehnout! FatBurn je účinný spalovač, který podporuje metabolismus tuků, snižuje jejich vstřebávání a zvyšuje energetický výdej a dodává energii. Využívá synergicky působící přírodní složky podporující termogenzi a působící cíleně na vaše tukové zásoby. Podpořte své úsilí o lepší postavu preparátem, který je nadupaným účinnými přírodními látkami!

MyKETO tým

Hledáte efektivní způsob, jak kontrolovat svoji hmotnost a milujete kávu? Můžete spojit příjemné s užitečným. Instantní káva s extraktem ze zelené kávy a dalšími účinnými rostlinnými výtažky pomáhá podpořit metabolismus a rychlost spalování. Dopřejte si každý den vynikající chuť čerstvě připravené kávy Coffee4Slim, která napomáhá omezit vstřebávání cukrů a podporuje odbourávání tukové tkáně. Káva je vhodná pro muže i ženy každého věku, pro diabetiky i vegetariány. Bez lepku, konzervantů, aditiv a GMO.

MyKETO tým

Aby vaše srdce mohlo zdravě bít jako zvon, dopřejte mu intenzivní výživu! Objevte náš přírodní doplněk stravy InCardio® – výživa pro srdce i cévy.  InCardio® spojuje synergicky působící vitamíny B6, B12 a kyselinu listovou, které jsou doplněné o bioflavonoidy z červených hroznů, aktivní látky skořice a optimální poměr hořčíku a draslíku. Tato silná kombinace prospěšných látek, společně přispívá také k normálnímu metabolismu homocysteinu.