Domů Blog Hvězda měsíce ProbioFlora

Hvězda měsíce ProbioFlora

MyKETO tým

Užijte si dovolenou naplno! Vsaďte na české, klinicky testované probiotikum ProbioFlora® pro správně fungující mikrobiom

Čas, na který se všichni těšíme je tady! Léto je v plném proudu a s ním i rodinné dovolené. Ať již budete vyrážet za horkými letními paprsky do oblíbených přímořských letovisek nebo budete cestovat po krásách naší vlasti, vždy byste měli správně pečovat o svůj o mikrobiom, který ovlivňuje nejen imunitní systém, ale i trávení. Předejdete tak nepříjemným zažívacím problémům, které všichni cestovatelé znají.

Co může zažívací komplikace způsobit?

Na vině mohou být bakterie, horké počasí, jiný typ stravování, mnoho sportovních aktivit na sluníčku, prostě vše, na co nejste běžně zvyklí.

Co je to mikrobiom?

Střevní mikrobiota nebo také střevní mikrobiom je označení pro mikroorganismy, které žijí v našem trávicím traktu. Lidský střevní mikrobiom je obrovská „komunita“ mikrobů, která má nezastupitelnou roli v životě člověka. Střevní mikrobiotu má každý z nás jedinečnou, stejně tak jako například otisky prstů. Střevní mikrobiom může výrazně ovlivnit to, jak bojujeme s nemocemi, zda jsme k nemocem náchylní, jak trávíme potravu nebo může dokonce ovlivňovat i naši náladu. Skladbu našeho střevního mikrobiomu ovlivňuje nejen genetika a naše běžná strava, ale i doplňky stravy.

Nedávná vědecká studie potvrdila příznivý vliv doplňků s probiotiky na zlepšení stavu mikrobiomu (1)

S cestovatelským probiotikem ProbioFlora® si užijete dovolenou naplno a bez nežádoucích komplikací!

ProbioFlora® v každé kapsli obsahuje účinnou a ověřenou kombinaci probiotických kmenůlaktobacilů: Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei a bifidobakterií: bifidobacterium bifidum, bifidobacterium longum, bifidobacterium lactis. K jejich výživě jsou obsaženy i prebiotické vlákniny inulin, citrusová vláknina, extrakt z artyčoku a dále riboflavin.

Prebiotická vláknina – čekankový inulin:

 • slouží jako potrava pro probiotické bakterie
 • přispívá k nižší glykemické odezvě potravin a nápojů, protože se glukóza neuvolňuje do krevního oběhu.
 • Přispívá k normální funkci střev

Extrakt z artyčoku:

Artyčoky trochu exotická, ale velmi chutná zelenina, jsou známé pro své příznivé účinky, přispívají k:

 • Normální hladině cholesterolu v krvi
 • Normálnímu stavu dýchacího systému
 • Normálnímu stavu pokožky
 • Normálnímu trávení a funkci střev
 • Normální funkci močových cest

Riboflavin – vitamín B2 přispívá k:

 • Udržení normálního stavu sliznic
 • Normální činnosti nervové soustavy
 • Ochraně buněk před oxidativním stresem
 • Ke snížení míry únavy a vyčerpání

K tomuto všemu přispívají složky účinného doplňku stravy - důvěřujte ověřenému českému probiotiku ProbioFlora®!

Užijte si dovolenou v pohodě s hvězdou letních měsíců – ProbioFlorou®.

(1) Ganatsios, V.; Nigam, P.; Plessas, S.; Terpou, A. Kefir as a Functional Beverage Gaining Momentum towards Its Health Promoting Attributes. Beverages 2021, 7, 48.

DO E-SHOPU | RECEPTY | VŠECHNY PRODUKTY | DIETNÍ PLÁNY

Podobné články: 
MyKETO tým

Aby vaše srdce mohlo zdravě bít jako zvon, dopřejte mu intenzivní výživu! Objevte náš přírodní doplněk stravy InCardio® – výživa pro srdce i cévy.  InCardio® spojuje synergicky působící vitamíny B6, B12 a kyselinu listovou, které jsou doplněné o bioflavonoidy z červených hroznů, aktivní látky skořice a optimální poměr hořčíku a draslíku. Tato silná kombinace prospěšných látek, společně přispívá také k normálnímu metabolismu homocysteinu.

MyKETO tým

Doplněk stravy nabitý zelenými superpotravinami. Bojovník proti jarní únavě! pH-Optimal forte má silnou alkalizační účinnost díky vysokému obsahu minerálních látek, rostlinných bílkovin a enzymů obsažených ve svých složkách.

MyKETO tým

Doplněk stravy FatBurn je přírodní tukožrout, na který se můžete bez obav spolehnout! FatBurn je účinný spalovač, který podporuje metabolismus tuků, snižuje jejich vstřebávání a zvyšuje energetický výdej a dodává energii. Využívá synergicky působící přírodní složky podporující termogenzi a působící cíleně na vaše tukové zásoby. Podpořte své úsilí o lepší postavu preparátem, který je nadupaným účinnými přírodními látkami!

MyKETO tým

Hledáte efektivní způsob, jak kontrolovat svoji hmotnost a milujete kávu? Můžete spojit příjemné s užitečným. Instantní káva s extraktem ze zelené kávy a dalšími účinnými rostlinnými výtažky pomáhá podpořit metabolismus a rychlost spalování. Dopřejte si každý den vynikající chuť čerstvě připravené kávy Coffee4Slim, která napomáhá omezit vstřebávání cukrů a podporuje odbourávání tukové tkáně. Káva je vhodná pro muže i ženy každého věku, pro diabetiky i vegetariány. Bez lepku, konzervantů, aditiv a GMO.