Domů Blog Jak jsem zhubla + SOUTĚŽ!

Jak jsem zhubla + SOUTĚŽ!

Tereza Janatová, Matky v nesnázích

Jsem ráda, že jste se mnou ten měsíc vydržely, holky! ;-) A proto mám pro vás překvapení! Asi se ale hodí začít pěkně od začátku a tak si ho nechám na konec článku.

 

Dieta? Nikdy jsem nic nedržela! 

Na konci července se nám narodil Miky – naše druhý a pravděpodobně (protože nikdy neříkej nikdy haha – ne, vtipkuju – třetí bychom nedali) poslední dítě. Takže už jsem věděla, že se po něm musím dát dohromady. V listopadu, čtyři měsíce po porodu, jsem začala pomalu chodit na pilates a power jógu a říkala si, že prostě musím začít něco dělat a bylo mi jasný, že budu muset změnit trochu jídelníček. Myslela jsem na to asi tak usilovně, že mi jednou přišel mail, jestli nechci omrknout výrobky MyKETO. Dieta bez sacharidů?! (a vlastně dieta celkově! Nikdy jsem nic nedržela!) Nebo pokusy byly, ale vždycky jsem večer vyplenila ledničku. Můj největší problém byl ale vždycky ten, že tak nějak jsem věděla, co je zdravé a nekalorické, ale kdy, jak a kolik toho jíst, v tom jsem byla fakt mimo. Často jsem z lenosti zblajzla první věc, na kterou jsem narazila.

 

Fotíte si selfie? Ale co když vaše špíčky vyfotí někdo jinej....

No a pak bylo 5. prosince, přišel k nám na návštěvu Mikuláš a anděl. Vím, že to vypadá, že to úplně nesouvisí, ale souvisí to hodně. Fotíte si selfie? Určitě jo! Pak taky přiznáte, že se nastavíte tak, abyste vypadaly co nejlíp a byly co nejkrásnější. :yes: A když vás vyfotí pak někdo jinej….. Tramtadadá! Je to na depresi. No a když mě muž vyfotil na Mikuláše… …a já viděla to ÓTéPéčko (okrasný tukový pás) a rovnou ve třech patrech i na zádech….

 

Tak jo, chci otestovat dietu MyKETO!

„TAK JO!“ říkám na MyKETO dietu. Otestuju to!!!  V prosinci ale hubnout nebudu, protože nejsem magor, že jo! Máme návštěvy u rodiny kolem Vánoc a rozhodně jsem nechtěla nikomu vysvětlovat, že nic sladkýho nemůžu a taky jsem nechtěla mít zkažený Vánoce, protože cukroví, kapr a salát je občanská povinnost. Proto leden. No a hele, nic těžkýho to nebylo. Samotnou mě to překvapilo. Pila jsem koktejly, jedla omelety, palačinky. Koktejly jsou fakt sladké, takže jsem neměla chuť ani na čokoládu a nic podobnýho. (což byl šok největší, protože jsem od přírody sladkožrout!!!) 

 

I manžel hubnout vydržel!!!

Hodně mi pomohly MyKETO balíčky, že jsem nemusela přemýšlet nad tím, co jím, ale bylo to jasně dané. Jen večeře jsem si připravovala. Maso a zelenina nebo vajíčka a zelenina nebo tofu a zelenina. Prostě žádné sacharidy. Díky těm večeřím jsem začala konečně přemýšlet nad tím, co jím a hledat inspiraci všude možně. Docela mě začalo bavit vymýšlet, co připravit, protože jsem to hubnutí chtěla zpříjemnit i manželovi, kterej teda (budu upřímná) trochu trpěl, když šli kolegové na oběd a on viděl knedlíky, omáčky atd., byl z toho fakt přejetej. Ale vydržel!!

Chci číst dál...

S kým Tereza zhubla? 

Tereze velmi pomohla pomoc a podpora výživové poradkyně MyKETO Veroniky Poskočilové z pražského Výživového institutu. Holky si hned káply do noty a hubnutí tak bylo snadné a efektivní. Za krátkou dobu Tereza shodila tři kila čistého tuku, které jí zůstaly po nedávném porodu. Poradenská centra MyKETO najdete i v dalších městech - zjistěte si to své a objednejte se ještě dnes!

 

Přečtěte si, jak to všechno dopadlo!

Na Matky v nesnázích pro vás Tereza ve spolupráci s MyKETO rozjela soutěž o hubnoucí balíčky MyKETO! Soutěžit se bude jak na Facebooku, tak na Instagramu. No a pokud máte obojí, můžete soutěžit tam i tam a vaše šance se zdvojnásobuje. Vyhrát můžou tři z vás!

Soutěž o hubnoucí balíčky MyKETO