Domů Blog Jak zhubnout. Budete překvapeni jak snadné to může být. Příběh paní Veroniky

Jak zhubnout. Budete překvapeni jak snadné to může být. Příběh paní Veroniky

MyKETO tým

Zpočátku marnými pokusy zhubnout se sympatická mladá maminka, paní Veronika, nedala odradit. Udělala dobře, protože její snaha nakonec byla korunována úspěchem. Šla si za svým cílem a našla dietu, při které kila letěla dolů rychle. Přečtěte si celý příběh.

 

Kila na váze přibývala, ani nevím jak...

Mladá maminka Veronika v těhotenství přibrala téměř 20 kilo. Po porodu sice váha šla dolů, ale i přesto dost otravných kil navíc zůstalo. Během dalších 6 měsíců Veronika kojila a tělesná hmotnost se ustálila, ale po ukončení kojení začala kila opět přibývat. Neklidné mimčo, nedostatek spánku a starost o domácnost, to vše způsobilo, že neměla na sebe ani na jídlo čas. Odbývala se a jedla nevhodné potraviny, po kterých se lehce tloustne, navíc se u ní záhy začaly objevovat nepříjemné záchvaty hladu, při kterých se doslova vrhala po kalorických bombách. A dovedete si představit, co to vše udělalo s její postavou.  

 

Jaké jsou nejčastější dietní hříchy? 

Zcela nevhodná je přemíra cukrů ve stravě, která tělu nepřinese ani potřebné živiny, ani pocit zasycení, zato je pro tělo zdrojem zbytečných prázdných kalorií. Cukry na Veroniku číhaly především v pekařských a cukrářských výrobcích, ale také v kaších, které po svém dítěti dojídala - to je velmi častý problém velké skupiny maminek. Nevhodné jsou i sladké nápoje, bonbony, čokolády apod.

Druhou chybou Veroniky bylo velmi málo kvalitních proteinů ve stravě, které by jí bývaly dokázaly zasytit a současně by pomohly zachovat objem svalové hmoty. Veronika moc dobře věděla, jak moc se její postava změnila ve prospěch přibývajících špíčků, jenže přes všechny snahy s tím sama nedokázala nic udělat. "Když jsem se  podívala zpět jak jsem jedla, v podstatě to byla samá sladká, sacharidová jídla" přiznává. "Až později jsem zjistila, jak velmi byl můj jídelníček nevyvážený." dodává.

 

Váha u Veroniky volala po změně životního stylu

U paní Veroniky došlo až k hraniční obezitě a váha doslova volala po změně. Dříve totiž bývala Veronika štíhlá jako proutek. To vše byl také důvod, proč se rozhodla pro radikální změnu. Chtěla totiž zpět své štíhlé tělo a nalézt ztracenou sebedůvěru, která s nabytými tukovými zásobami zmizela v propadlišti dějin.

 

Největší pomoc je mít po ruce profesionála, který pomůže a poradí

Po několika dřívějších neúspěšných pokusech Veronika vyhledala odbornou pomoc profesionála. Vzhledem k časové vytíženosti maminky na plný úvazek, ale i ženy, která se chce znovu začít líbit okolí i sobě, rozhodla se pro co nejrychlejší způsob hubnutí. Na doporučení kamarádky zavolala do jednoho z poradenských center MyKETO, kde pracují s českou keto dietou MyKETO, která působí rychle a efektivně.

Na místě byla celková revize jídelníčku a vysvětlení všeho, na co je potřeba dávat pozor, aby dieta byla rychlá a úspěšná. Důležité informace Veronika získala  z analýzy těla na váze InBody, takže měla přehled o obvodech těla, jak v oblasti paží, pasu, boků i stehen a při každé návštětě a novém vážení, které měla zdarma, s úžasem sledovala, jak skutečně hubne. Navíc měření poskytlo velmi důležité hodnoty o rozložení tuku v těle, množství svalů, vody a minerálů v gramech i v procentech. Přístroj vždy rychle vypočetl i metabolický věk, počet zdravotních bodů, BMI (body mass index), bazální metabolismus a mnohé další parametry, které se během diety začaly rychle z červených čísel dostávat do těch žádoucích.

Ukázka výstupu údajů z bioimpedanční váhy InBody 270. 

 

Výživový poradce od MyKETO skutečně pomůže rychle a účinně zhubnout

Co ještě bylo třeba? Vzhledem k nepříliš lichotivým vstupním parametrům bylo třeba sestavit individuální dietní plán, na kterém paní Veronika a její výživový poradce začali společně systematicky pracovat. Pozor bylo třeba dát zejména na obsah břišního neboli viscerálního tuku, který se začal u paní Veroniky nebezpečně hromadit v oblasti jejích útrob. V budoucnu by nahromaděný vnitřní tuk mohl negativně ovlivňovat Veroničino zdraví a správnou funkci vnitřních orgánů např. srdce, jater či slinivky břišní. Paní Veronika byla velmi odhodlaná, přesto u ní byla velmi důležitá motivace a její udržení, ale díky odbornému vedení se kýžené výsledky rychle začaly dostavovat. Veronika pocítila také příliv již dávno ztracené energie, ve kterou už snad ani nedoufala. Konečně měla chuť a sílu na pohybovou aktivitu, kterou odkládala na neurčito už strašně dlouho. 

 

Palec nahoru - změnu ocenil manžel i okolí

Díky několika konzultacím, které již byly pro paní Veroniku zdarma (hradila pouze vstupní konzultaci a vstupní diagnostiku na InBody) skutečně rychle zhubla a více porozumněla vlastnímu tělu. Navíc se naučila vyhýbat nevhodným potravinám a v závěru dietního plánu si již hravě dokázala poradit s vyváženým jídelníčkem. Když si čímkoli nebyla jistá, zaskočila pro radu k poradci nebo mu jednoduše zavolala, což je určitě fajn. Celková proměna paní Veroniky byla velmi úspěšná a pochopitelně neušla pozornosti a zájmu kamarádek i lidí z okolí. Pro paní Veroniku bylo ale hlavní to, že se nyní ještě více líbila svému manželovi. 

Pokud máte podobný problém jako Veronika, přečtete si více o keto dietě MyKETO a jejích proteinových jídel. Objednat se také můžete na analýzu těla InBody k některému z poradců. Úspěch máte jako Veronika na dosah ruky. Držíme vám palce! 

Chcete se nechat změřit na přístroji InBody? Objednejte se hned!

 

Prozkoumat obchod | Vaše úspěchy | Poradenská centra | On-line poradna