Domů Blog Jak zhubnout do svatebních šatů rychle a pohodlně

Jak zhubnout do svatebních šatů rychle a pohodlně

MyKETO tým

Postava snů ve svatebních šatech

Od malé holčičky jste snila o tom, jak jdete k oltáři, v bílých splývavých šatech, celá záříte a ta přítomnost magického okamžiku je zhmotnění Vaší čisté lásky. Čas běží a Váš den D se stává skutečností. Otočíte už jen několik listů kalendáře a to, o čem jste snila, se stane skutečností. Svatební den by měl být jen jednou za život a každá žena touží po tom, aby byla krásná nevěsta. Nejen na svatebních fotkách a videu, ale především na svatbě jako takové.

 

Nejste spokojená se svojí postavou a svatba je za dveřmi?

Výběr svatebních šatů je jedním z nezapomenutelných chvil každé nevěsty. Uteklo to jako voda a Vy si kromě předsvatebních příprav lámete hlavu nad tím, jak na dietu před svatbou, protože potřebujete nutně shodit nadbytečná kila. Některé ženy ve snaze rychle zhubnout sáhnou po nesmyslných a drastických dietách, či dokonce hladovkách, které jednak nejsou dostatečně účinné, a navíc s každou další drastickou dietou žena dosáhne pravého opaku - zpomalení bazálního metabolismu. Tělo začne šetřit s výdejem energie a i při velmi malých porcích potravy nedochází ke kýženému snížení hmotnosti, a pokud ano, jedná se spíše o svaly, než o zásobní tuk v problematických partiích. Navíc, při deficitních dietách se člověk cítí velmi vyčerpaně, což souvisí s nedostatkem základních živin, ale i nezbytných vitamínů a minerálů. Navíc je velmi vysoké riziko jo-jo efektu, tedy toho, že pokud již žena něco zhubne, ztracená kila se velmi rychle vrátí a event. i přibydou nějaká navrch. Hladovění může na organizmus působit jako další stresor s mnoha negativními dopady na zdraví, což zvlášť před svatbou žádná z nás určitě nepotřebuje.

 

Už není čas na hříchy. Jak rychle zhubnout do svatebních šatů?

Držte se osvědčeného. Hubněte rychle a pohodlně s ryze českou, proteinovou dietou MyKETO a zcela se vyvarujte nesmyslnému hladovění. Tělo získá dostatek základních živin a je prokázáno, že díky navození stavu zvaného ketóza začne v krátké době velmi efektivně odbourávat zásobní tuk, nikoli však svaly. Co jistě potěší každou nevěstu, je fakt, že vlivem vyváženého složení této celodenní náhrady stravy a díky dostatku vitamínů a minerálů dochází i ke zlepšení kvality pleti, zhoustnutí vlasů a zpevnění nehtů.

 

Motivace pro dva

Rčení „ve dvou se to lépe táhne“ jednoznačně platí i pro keto dietu. Hubnout můžete spolu se snoubencem nebo třeba se svou družičkou. Můžete se vzájemně inspirovat a motivovat. S MyKETO se budete cítit zasycení a budete jíst pravidelně 5x denně vyvážená a chutná jídla. Přesto je zde jedno ale. Dieta není vhodná pro těhotné ženy. Proto, pokud se budete vdávat v požehnaném stavu, odložte dietu na později.

 

Žádný hlad, ale odborně sestavený jídelníček

S MyKETO se velmi brzy začnete cítit pohodově a vitálně. Počkejte pár dnů, během kterých se tělo „nastavuje“ na nový způsob stravování, a sama pocítíte, kolik energie navíc budete pociťovat. Energie a psychická pohoda je důležitá tím spíš, že každá nevěsta má  "nervy na pochodu" ze spousty zařizování a obav, jestli ve svatební den vše klapne na 100 %. Ze všech těchto důvodů si dostatečně v předstihu před svatbou jednoduše určíte, o kolik potřebujete zhubnout, a vyberete si příslušný výhodný hubnoucí balíček. Pokud si ale nejste jistá svou vůlí či správnou volbou dietního balíčku, nebo máte ráda naprostou kontrolu, můžete o pomoc a podporu požádat zkušené výživové poradce, kteří se zaměřují na hubnutí s MyKETO. Díky jednoduchému a snadnému dietnímu plánu ani na samotné svatbě nebudete pociťovat únavu, a dokonce i tolik obávaná přecitlivělost je pryč.

 

Kdy začít s MyKETO?

Není dobré začínat týden před svatbou, ale opravdu si hubnutí pečlivě naplánovat. Doporučujeme v optimálním případě 2-3 měsíce předem, event. 1 měsíc předem. Když začnete dostatečně včas, budete na svatbu nejen podstatně štíhlejší, ale i bez únavy a podrážděnosti. Ten pocit musíte zažít na vlastní kůži. Nemůže vám ho nahradit ani sebelepší zeštíhlující spodní prádlo, které, přiznejme si, vždy po nějaké době tlačí a škrtí. Doporučujeme sáhnout po výhodných hubnoucích balíčcích MyKETO, které byly sestaveny specialisty na hubnutí a jsou koncipovány na 14 dní nebo měsíc diety. Vyvážené jídlo i nápoje máte připravené za chviličku a ušetříte tak drahocenný čas, který můžete věnovat předsvatebním přípravám nebo svému snoubenci.

 

Bonus navíc pro Vaše zdraví

Během dietního plánu se naučíte správně sestavovat svůj jídelníček, dbát na dostatečný pitný režim, přijímat dostatek vitamínů, minerálů a sytivé vlákniny. Zjistíte, že i Vy se dokážete vymanit ze závislosti na cukru, přestože jste to dříve zkoušely snad tisíckrát a pokaždé neúspěšně. Vyřazení cukrů jako zdroje prázdných kalorií už pro Vás nebude nepřekonatelným problémem.

 

Takže milé dámy, již zasnoubené či v očekávání zasnoubení. Pokud čtete tyto řádky, Vaše zdánlivě beznadějná situace je téměř z poloviny zachráněna. Nyní je to na Vás. Být krásná a štíhlá nevěsta může být každá z Vás. Jsme tady pro Vás.

 

Objevit MyKETO Další čtení pro nevěsty | Poradenská centra | Chci poradit