Domů Blog Ověřená dieta pro nevěsty aneb Jak rychle zhubnout do svatebních šatů? 

Ověřená dieta pro nevěsty aneb Jak rychle zhubnout do svatebních šatů? 

MyKETO tým

Svatební zvony vám čím dál častěji rezonují v duši a rozechvělé těšení projíždí celým tělem. Nic naplat, nejdůležitější den vašeho života se nezadržitelně blíží a jedno je jisté. Váš den „D“ musí být dokonalý, nezapomenutelný a ze všech nejkrásnější. Stejně jako vy sama. Překrásná, štíhlá a romantická nevěsta. Taková, jakou jste si už coby malá holčička vysnila. Musíte být prostě tou nejkrásnější nevěstou na celém světě!

 

Nechala jste hubnutí do šatů na poslední chvíli? Nevadí!

Napětí pomalu nabírá na intenzitě a hlavou se prohání tisíce pošetilých otázek. Stihnete to? Proč jen jste byla tak bláhová a nechávala hubnutí na poslední chvíli? Co si teď počnete v těsných svatebních šatech? Jen žádný stres a hlavu vzhůru! S MyKETO - dietním plánem vytvořeným na míru vašim potřebám právě v těchto situacích - to stihnete úplně v klidu a pohodě. K vašemu přerodu ve štíhlejší bytost postačí doslova pár dní a výsledek se vryje hluboko do paměti vám, ženichovi i všem svatebním hostům. Buďte přesně tou nevěstou, kterou jste od dětství chtěla být.

 

Ve váš svatební den chcete být nádherná. S MyKETO taková budete!

MyKETO je český dietní program, s jehož pomocí se nenásilně a poměrně rychle zbavíte přebytečných kilogramů či zbytečně zadržované vody. Postava se s hravě shozenými kily formuje tak, že se svatební šaty stanou vaší druhou kůží, nikde vás nebudou tlačit a budete se v nich cítit jako bohyně. Výhodou keto-proteinové celodenní náhrady stravy MyKETO je, že ztratíte především tuk, a proto se nemusíte obávat úbytku svalové hmoty. Vaše hubnutí proběhne bez únavy i podráždění. Co je však nejdůležitější, zhubnete bez hladovění a obávaného jo-jo efektu! Tělo se vám krásně vykreslí a zformuje a díky velmi záhy nabyté figuře získáte poslední kapku sebevědomí, která zkompletuje obraz dokonalé a éterické nevěsty – ať už sněhobílé či do střídmějších barev laděné. Věk totiž u MyKETO nehraje vůbec žádnou roli. Je proto ideálním pomocníkem pro nevěsty všech věkových kategorií.

 

Ploché bříško ve svatebních šatech hravě

Díky široké škále MyKETO dietních plánů, výhodných balíčků, samostatných jídel a dokonce i sladkého (byť zdravého) mlsání si můžete vybrat jak podle času, který na zhubnutí a zkrásnění máte, tak podle toho, co vám z naší nabídky bude nejvíce vyhovovat a chutnat či podle toho, kolik kilogramů potřebujete nebo chcete zhubnout. Začít s hubnutím můžete klidně i jen měsíc před svatbou či jiným důležitým eventem. Výsledek vašeho hubnutí na sebe nenechá dlouho čekat. Začněte hned! 

 

Celodenní náhrada stravy MyKETO klade důraz na vyváženost

MyKETO klade důraz na vyváženost diety a bezpečně pokryje 100 % denní potřeby živin, vitamínů a minerálů. Kromě toho, že domovem vyváženého a vysoce kvalitního „hubnoucího“ plánu MyKETO je Česká republika, pyšní se i dalšími benefity, jako je například absence chemických konzervantů, syntetických barviv, glutamátu a též palmového oleje.

 

Příprava MyKETO jídel je jednoduchá, zabere jen pár minut

Příprava MyKETO jídel je vskutku snadná. Znamená to, že obědvat můžete doslova během několika málo minut, ať se právě nacházíte doma, v kanceláři nebo třeba ve vlaku. Vybrat si můžete z proteinových koktejlů, polévek, masového ragú, omelet, dezertů, bramboráčků, palačinek či například velice oblíbeného sušeného masa.

 

Využijte služeb MyKETO vstřícných výživových poradců

Hubnutí s MyKETO je lehké, snadné a pohodlné. Pokud však i tak ještě malinko tápete, můžete využít týmu zkušených poradců pro hubnutí, kteří jsou připraveni přispěchat s radou a pomocí. Stanou se vašimi blízkými přáteli, zpovědníky, namotivují vás, naučí vás změnit nevhodné jídelní zvyklosti, eliminovat chybné stravovací návyky a dovedou vás až ke kýženému cíli, k vaší vytoužené štíhlosti a pevnějšímu zdraví. Seznam poradenských center najdete zde. U poradců zakoutíte všechny výhodné balíčky i dárkové balíčky tak výhodně, jako na našem webu. Mrkněte a ozvěte se. MyKETO výživoví poradci jsou tady pro vás!

A abychom nezapomněli. Ať se váš velký den vydaří podle vašich představ! Hodně štěstí v manželství!

 

Objevit MyKETO Další čtení pro nevěsty | Poradenská centra | Chci poradit 

Podobné články: 
MyKETO tým

Každá žena sní o své svatbě a v den "D" se chce cítit jako královna. Vedle svatebního účesu, líčení, šatů a bot řeší, jak docílit vysněné štíhlé postavy. Jde to! Poradíme vám jak zhubnout do svatebních šatů snadno a rychle. 

MyKETO tým

Jaro je konečně tady!  Celá příroda jásá a předávkovává se radostí a pozitivitou. Máte to taky tak? Že ne? 

Lenka B., 37 let

Nikdy jsem vlastně nebyla baculka. Zároveň jsem nikdy nebyla dostatečně hubená, zpětně mi to přijde jako blbost, ale takhle nějak odstartovala má celoživotní "hubnoucí" anabáze. 

Bc. Iva Šmrhová

Pravdou je, že ketóza se ukázala jako velmi efektivní a přitom bezpečný způsob, jak se dá relativně snadno zhubnout, bez rizika jo-jo efektu...

MyKETO tým

Zajímá vás téma hubnutí, tělesná hmotnost, ketóza, keto dieta neboli po našem "steaková dieta" a chcete se inspirovat jak je možné s její pomocí zhubnout? V tom případě si nenechte utéct nový, užitečný článek! 

MyKETO tým

Existuje nějaký nástroj, jak urychlit bazální metabolismus a s ním související spalování tuků, nebo čím zefektivnit proces hubnutí? A jde to vůbec? A co když je nám 40+ a hubnutí je opravdovým oříškem?