Domů Blog Podzim je ideální čas pro zahájení diety

Podzim je ideální čas pro zahájení diety

MyKETO tým

Podzimní shazování vám s MyKETO půjde líp!

Podzim není jen o návratu dětí do školních lavic a s tím souvisejících povinnostech, ale může pro nás znamenat příliv nové energie, třeba právě pro hubnutí. Záleží jen na každém z nás, zda se nechá správně motivovat a bude podzim vnímat jako nový začátek. 

 

Konec léta vnímejte pozitivně. Přetvořte ho v něco nového 

Konec léta a začátek nového školního roku se pro mnohé z nás stal něčím, čemu se dá říct druhý nový rok. Po letní dovolené plné pohody a odpočinku nastal čas vrhnout se opět do práce. Myslete však také na své koníčky, aby váš režim byl vyvážený. Možná vás v uplynulém období oslovilo něco, čemu se chcete více věnovat a nyní již přemýšlíte, jak pracovní povinnosti nejlépe skloubit s kurzem italštiny, péčí o domácnost, venčením psa a kroužky svých dětí. Určitě to nebude jednoduché, ale půjde to! Vaše tělo je po létě ideálně pročištěné a pozitivní energie vám pomůže nastartovat nový denní rozvrh. Začněte s pohybem, který pomůže vaší fyzičce i tvarování postavy, nebojte se sebevzdělávání, při kterém potrénujete své šedé buňky mozkové.

 

S podzimním shazováním pomůže MyKETO 

Přes léto jste možná trochu hřešili, nyní je však čas vrátit se k minulým předsevzetím. Oprašte je a začněte na sobě co nejdříve pracovat. Pokud své podzimní snažení myslíte opravdu vážně, pusťte se rovnou do komplexního redukčního programu a objednejte si výhodný balíček ketodiety MyKETO nebo navštivte zkušené výživové poradce. Brzy zjistíte, že samotný průběh diety je mnohem efektivnější a příjemnější, než jste si vůbec dovedli představit. Navíc, díky jednoduše a rychle připraveným dietním jídlům nemusíte složitě počítat kalorie, ale máte dostatek času se věnovat sami sobě. Všechna proteinová jídla a koktejly MyKETO jsou vyvážená a určitě si mezi nimi vyberete své favority.

Díky větším porcím jídla (40-55 g) a tudíž také intenzivnějšímu pocitu nasycení, se budete moci odhodlaně věnovat svému podzimnímu závazku a novému restartu ketodietou, který vám pomůže ke zdravému a krásnému tělu. Ketodieta či ketonová dieta je velmi přínosná i v tom, že dodává více energie a vitality, protože se při ní spalují tuky, ze kterých tělo získává 2x více energie než ze sacharidů. 

Sáhnout po kvalitních proteinových jídlech a nápojích a obohatit jimi svůj běžný jídelníček rozhodně pomůže při vašem podzimním úsilí být opět fit. Zpestřete si svůj jídelníček například kvalitním a chutným proteinovým nápojem dle vašeho výběru. Podobně, jako např. sušené maso či proteinová kaše či polévka s proteiny může být ideální jako svačina mezi jídly, po cvičení nebo jako lehká alternativa oběda či večeře. Záleží jen na vás, která proteinová jídla si vyberete!

 

Přejít do obchodu | Časté dotazy | Poradenská centraOn-line poradna 

 

 

Podobné články: 
MyKETO tým

Patříte mezi ty, kteří se snaží být fit? Dbáte o zdraví své a svých blízkých? V takovém případě se vám budou hodit tipy od výživových poradců na vylepšení a vyvážení vašeho snídaňového jídelníčku. 

MyKETO tým

Rozhodli jste se pro keto dietu a chcete se do toho pořádně obout? Určitě vám běží hlavou spousta otázek, třeba, jak se vlastně pozná ketóza? Nebo, existuje spolehlivý test na ketózu? 

MyKETO tým

Břišní tuk, neboli také tuk viscerální,  je nevzhledný a postupem času deformuje postavu, především ale může být pro lidské zdraví i nebezpečný. Ne nadarmo se břišnímu tuku říká "skrytý zabiják". Jak se ho zbavit nejlépe? 

MyKETO tým

Tuk v těle a dvě moderní metody jeho měření. První, je na profesionální váze InBody, druhá na domácích přístrojích. V čem se metody od sebe líší? Jak z měření vytěžit maximum?

MyKETO tým

"Konečně proteinové kakao!" vás napadne, když se podíváte na jeho super složení. Rychle budou zapomenuta běžná kakaa slazená cukrem. Ode dneška budete chtít od kakaa více - více proteinů, více vitamínů, více MCT a vlákniny, více skvělé chuti a právě novinka MyKETO Proteinové kakao vám toto vše přináší. 

MyKETO tým

Když je nám čerstvých 20, užíváme si života plnými doušky, kypíme zdravím a naše pleť je hladká, pružná, vypjatá a stárnutí je jen neznámý a vzdálený pojem.