Domů Blog Přijďte si pro dárek od MyKETO. AKCE trvá od 13.- 31.5. Objednejte se ještě dnes!

Přijďte si pro dárek od MyKETO. AKCE trvá od 13.- 31.5. Objednejte se ještě dnes!

MyKETO tým

Je čas dobít baterky!  

Už jste se zamýšleli nad tím, proč v nás jarní probouzení přírody vyvolává příjemné pocity? Nabíjí nás energií i optimismem, který po dlouhé zimě opravdu potřebujeme. Abychom se cítili fyzicky i psychicky co nejlépe, musíme tělu dopřát to, co skutečně potřebuje. Udělejte si čas na důkladnou, hloubkovou očistu organismu, dozvíte se proč.

K jaru neodmyslitelně patří kvalitní detoxikační kúra, která tělo zbavuje škodlivých látek a toxinů. Již naši předkové nedali na jarní očistné kúry dopustit a dobře věděli proč. Pomocí detoxikace se tělo dokáže pročistit od usazenin a zlepšit svoji funkci. Je třeba si uvědomit, že detoxikační kapacity organismu se mohou vyčerpat a současný životní styl, nevyvážená strava, nadměrná konzumace alkoholu či léků, stres i znečistěné životní prostředí, to vše jsou faktory, které nadměrně zatěžují náš organismus. Zejména ve středním a vyšším věku bychom význam detoxikace neměli podceňovat. Důraz je přitom kladen na orgány pro detoxikaci nejdůležitější – játra a ledviny.

 

Superpotraviny pro hubnutí, zažívání i proti únavě

Svěží zelená barva nás instinktivně láká ke konzumaci zelených potravin doslova nabitých vitamíny, stopovými prvky i bílkovinami. Zelenými potravinami také doplňujeme cenný chlorofyl, s jehož pomocí naše tělo lépe a účinněji detoxikujeme, usnadňujeme tak hubnutí, upravujeme rozhozené zažívání, bojujeme proti únavě a vyčerpání a snižujeme překyselení organismu.

 

Dárek měsíce pH-Optimal Forte 

Protože nám na vás záleží, připravili jsme pro vás skvělý dárek – produkt pH-Optimal Forte se zesíleným složením, díky kterému si dopřejete dostatek zelených potravin, neboli superpotravin s vysokým obsahem chlorofylu. Přijďte si pro něj do našich poraden pro úspěšné hubnutí a zdraví! Základními složkami pH-Optimal Forte jsou zelené potraviny, Bio zelený ječmen, Spirulina a Chlorella. Produkt pH-Optimal Forte získáte ZDARMA v poradnách k nákupu produktů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč. Akce probíhá v poradnách pro hubnutí MyKETO od 13. - 31. 5. Objednejte se již dnes! Jednoduše vyplňte objednávací formulář ZDE a pojďte se poradit, změřit, zvážit a především trvale zhubnout za pomoci odborníka a produktů MyKETO! 

 

Dopřejte si i Vy pořádnou porci prospěšných zelených potravin! 

Bio zelený ječmen - Podle japonských výzkumů je mladý ječmen nejúčinnější ze 150 zkoumaných druhů rostlin. Kromě vitamínů, minerálů a stopových prvků, aminokyselin, enzymů, antioxidantů a detoxikačních sloučenin obsahuje i protizánětlivou složku P4D1 se schopností opravy poškozené DNA v buňkách (prevence karcinogeneze/rakoviny). Mladý zelený ječmen v biokvalitě je přirozeným zdrojem enzymu superoxid dismutázy, která je v odborné literatuře často diskutována jako silný antioxidant zvyšující odolnost proti rakovinnému bujení. Pravidelným doplňováním zeleného ječmene do stravy  diabetiků 2 typu bylo dosaženo snížení hladiny cholesterolu a snížení přebytku nebezpečných volných radikálů v krvi (Časopis Diabetes and Metabolism, 2002, Vol. 28, 107-114). Je považován za vůbec nejlepší alkalizační potravinu.

Spirulina - Mořská řasa bohatá na proteiny, minerály (mimořádný obsah železa, jodu, selenu a chromu) a široké spektrum vitaminů (A, D, E, K, B1, B2, B3, B6, B7, B8 a B12 a beta-karoten). Obsahuje esenciální nenasycené mastné kyseliny – především omega-6. Terapeutická  denní dávka je okolo 1 g (za den bychom neměli zkonzumovat více než 5 g).

Chlorella - Sladkovodní řasa unikátní svým obsahem chlorofylu, který je 4x vyšší než u Spiruliny. Obsahuje 18 aminokyselin, minerály (mimořádný obsah vápníku, železa, hořčíku, manganu a zinku), bohatě jsou zastoupeny i vitaminy (A, D,E a B-komplex). Obsahuje esenciální nenasycené mastné kyseliny, především omega-3. Terapeutická dávka je 1 g (ne více než 3 g).

 

pH-Optimal Forte má ideální poměr omega-3 a omega-6, díky vyváženému zastoupení chlorelly i spiruliny.

     

Alkalizace, odkyselení těla je důležité pro zdraví!

Již mírná trvalá acidóza může být provázena následujícími zdravotními obtížemi, hovoříme o klinických projevech překyselení organismu, tzv. acidózy:

 • Chronické únava
 • Zrychlení poškozování organismu volnými radikály, zvýšení sklonu k nádorové mutaci
 • Předčasné stárnutí tkání
 • Metabolický syndrom, cukrovka
 • Kardiovaskulární nemoci 
 • Zvýšení tělesné hmotnosti - nadváha a obezita -  nižší spotřeba energie způsobená zpomalením trávení a vylučování
 • Onemocnění slinivky, žlučníku a jater
 • Onemocnění ledvin a močového měchýře
 • Imunodeficience
 • Hormonální dysbalance
 • Osteoporóza charakterizovaná úbytkem kostní hmoty a vyšším rizikem zlomenin
 • Bolesti kloubů, bolesti svalů  - nahromadění kyseliny močové - únava, dna
 • Kvasinkové, plísňové infekce

Odborná literatura  k tématu dostupná na vyžádání na info@goldim.cz

Podmínky akce:

Akce probíhá v poradnách pro hubnutí MyKETO od 13. - 31. 5. Produkt pH-Optimal Forte získáte ZDARMA k nákupu produktů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč. Objednejte se již dnes! Jednoduše vyplňte objednávací formulář ZDE a přijďte se poradit, změřit, zvážit a především trvale zhubnout za pomoci odborníka a produktů MyKETO! Tato akce probíhá v kamených poradnách, nelze ji získat a uplatit na e-shopu MyKETO. Bonus nelze proměnit za peníze.