Domů Blog ŠALVĚJ na léto za zaváděcí cenu. Ušetřete 50 %

ŠALVĚJ na léto za zaváděcí cenu. Ušetřete 50 %

MyKETO tým

Šalvěj a léto jdou skvěle dohromady. Čtěte dál a dozvíte se proč. 

Pro mnohé z nás jsou nadcházející horké dny, kdy se vydatně potíme, opravdovou výzvou. Když trávíme léto u vody, jsou i horké dny příjemné. Horší to však je v případě,  kdy jsme nuceni pobývat v rozpáleném městě nebo v dopravních prostředcích. Jak o sebe pečovat nejen antiperspiranty a iontovými nápoji?

Bylinná péče doplňku stravy Formule Šalvěj díky mikronizovaným listům šalvěje lékařské (Salvia officinalis), tradičně hojně využívané bylinky, přináší úlevu hlavně v letním období.

Jak ženy, tak také mnozí muži ocení šalvěj nejen v letních měsících. Formuli Šalvěj je možné užívat v průběhu celého roku dle doporučeného dávkování. Šalvěj se hodí pro udržení hormonální rovnováhy například pro ženy ve věku 50+ pro tzv. menopauzální komfort. Muži i ženy ocení příspěvek šalvěje a selenu pro krásné vlasy a kvalitní nehty - náš vzhled je naší vizitkou. Formule Šalvěj v dóze s kapslemi rostlinného původu je velmi skladná a pohodlně se vejde jak do dámské kabelky, tak do každého zavazadla na naše cesty, mějte ji stále při sobě. 

Šalvěj pro ženy nejen v menopauze

Přejeme vám, abyste si léto co nejvíce užili! Našim dárkem pro příjemně prožité letní dny je Formule Šalvěj 60 kapslí za letní cenu – s úsporou 50 % z běžné ceny. Ověřte si účinky šalvěje v letošním létě i vy! 

 

PS: Jako ochranu před dehydratací -  pro doplnění ztracených iontů v horkých letních dnes doporučujeme  rehydratační prostředky Iontia prebio, při sportu malých i velkých Iontia Sport s přírodními zdroji minerálních látek a pro kojence a malé děti osvědčené rehydratace Kulíšek a Kulíšek Forte.

Podobné články: 
MyKETO tým

Jestli patříte k těm, kteří nechávají věci na poslední chvíli vězte, že nyní nastal ten nejvyšší čas vyladit své tělo do kraťasů, sexy šatů a plavek. Odhoďte běžné starosti stranou, udělejte si čas sama na sebe a dejte se do formy! Přetěte si jak snadné to může být!  

MyKETO tým

Léto je v plném proudu, ať už si jej užíváte při pobytu u moře, relaxací u bazénu nebo při venkovní aktivitě, určitě budete souhlasit, že dlouhý pobyt na slunci dává naší pokožce pořádně zabrat. Co udělat pro krásnou pleť bez vrásek? 

MyKETO tým

Toužíte po krásné postavě? Nejen díky cvičení, ale především díky změně ve vašem jídelníčku toho můžete docílit. Všaďte letos na keto dietu a dostaňte své tělo do ketózy.  

MyKETO tým

Plavková sezóna se nezadržitelně blíží, ať chceme nebo ne. Také řešíte otázku, jak si vylepšit postavu a zhubnout do plavek, bez velké dřiny v posilovně? Máme pro vás skvělé tipy, jak na to. 

MyKETO tým

Patříte mezi ty, kteří se snaží být fit? Dbáte o zdraví své a svých blízkých? V takovém případě se vám budou hodit tipy od výživových poradců na vylepšení a vyvážení vašeho snídaňového jídelníčku. 

MyKETO tým

Když je nám čerstvých 20, užíváme si života plnými doušky, kypíme zdravím a naše pleť je hladká, pružná, vypjatá a stárnutí je jen neznámý a vzdálený pojem.