Domů Blog Sbohem špíčky, aneb povánoční hubnutí

Sbohem špíčky, aneb povánoční hubnutí

MyKETO tým

Vánoce 2019 jsou za námi. Ano, je to tak, čas diety hozené za hlavu a čas slavnostních obědů, večeří, sladkých dortíků, omamného pití a především hromady cukroví je už bohužel minulostí. Škoda. Bylo to super, postesknete si ráno před odchodem do práce. Následuje šok! Přes Vánoce se vám „zmenšily“ kalhoty, oblíbená košile je vám dramaticky těsná a co je úplně nejvážnější, nedopnete tu úžasnou bundu od „Ježíška“! Podtrženo a sečteno, Vánoce byly nádherné. Jaké však bude číslo, které vám ukáže váha, až na ni se zatajeným dechem vystoupíte?

 

Co zabere na nevzhledné špíčky?

Nic naplat, dávat si do nosu a vášnivě debužírovat je fajn, bez jisté obezřetnosti a kontroly to ale nejde. Obzvlášť velký pozor na přijímané kalorie byste si měli dávat, pokud se váš věk přehoupl přes zlomovou čtyřicítku a tím se poměrně razantně zpomalila vaše látková výměna. Jak vyřešit situaci, kdy se vám to trochu vymklo, a z roztomilých špíčků se stala nevzhledná pneumatika? Klasika je klasika, takže i letos může následovat Novoroční předsevzetí. Proč ne, s námi předsevzetí poprvé v životě pokoříte.

 

Vaší trefou do černého je MyKETO!

MyKETO nabízí pomocnou ruku při problémech s nadváhou ženám i mužům 18+. Jednoduchý, zato ale účinný dietní plán MyKETO spočívá v opravdovém hubnutí za pomoci příjemného pocitu nasycení, který přetrvává díky vysokému obsahu proteinů a vlákniny. MyKETO vás vyvede ze začarovaného kruhu přejídání, drastických škodlivých diet a hladovění. Redukční plán sestává z několika na sebe přesně navazujících kroků. Neváhejte a pusťte se spolu s MyKETO do rychlého a pohodlného hubnutí! Při dodržení předepsaných fází ketodiety můžete relativně rychle docílit požadovaných výsledků, a to i bez nadměrného cvičení

Výhodný balíček MyKETO - proteinové nápoje plus šejkr zdarmaVýhodný balíček START 10 dní, 50 proteinových jídel - vyzkoušejte! Balíček keto diety MyKETO Daruj štíhlost se šejkrem zdarma

 

 

Zbavte se tuku rychle a příjemně. Jde to i bez liposukce! 

Tuk se zpravidla usazuje tam, kde ho vůbec nechceme. Jedním z míst, kde se tuk nehorázně rád ukládá, je oblast břicha, jak vídáme u mnoha mužů. Tuk nahromaděný v oblasti břicha dokáže ale potrápit i mnoho žen, zejména ve spojitosti s přibývajícím věkem, kdy v důsledku hormonálních změn jsou estrogeny - ženské pohlavní hormony - produkovány ve stále menší míře, jejich ochranný vliv se ztrácí a tendence k usazování tuků, zejména v oblasti břicha, je stále vyšší. Přispívá k tomu také menší míra pohybu oproti mladšímu věku a samozřejmě také nevhodná skladba jídelníčku, vychýlená ve prospěch nezdravých, příliš sladkých a tučných pokrmů.

Málokdo ale ví, že stejně rizikové pro ukládání zásobního tuku je nejen přejídání se, ale také hladovění, kdy si tělo přes velmi nízký energetický příjem ukládá tuk „na horší časy“. To je také důvodem, proč nevyvážené a nesmyslné diety na pokraji hladovění vážně a dlouhodobě narušují metabolismus a doslova vám znemožní skutečně zhubnout! Zkuste to letos jinak, účinně, s vyváženým složením MyKETO. Uvidíte, že to jde a to i bez drastických diet, hladovek a dokonce i bez takových zákroků, jako je liposukce. 

Žhavým tipem, který pro vás máme jako NOVINKU jsou mimořádně cenově zvýhodněné Výhodné balíčky MyKETO, které jsou sestaveny odborníky pro rychlé a pohodlné hubnutí. Cena porce jídla je již od 49 Kč za proteinové jídlo či nápoj namísto běžných 65 Kč. A to už se opravdu vyplatí!

 

Objevte výhodné balíčky MyKETO

Objednejte si Výhodný balíček MyKETO - vyberte si mezi několika typy programu:

  

✓ START 10 (pokud s dietou začínáte)

START 10 3277 Kč/2 450 Kč/ušetříte 827 Kč
START 10 bez lepku 3277 Kč/2 450 Kč/ušetříte 827 Kč

✓ SOFT při lehké nadváze a pro tvarování postavy

SOFT 1 (14denní program) 4122 Kč /3 866 Kč/ušetříte 256 Kč
SOFT 2 (4týdenní hubnoucí program) 6 307 Kč/6 037 Kč/ušetříte 270 Kč

✓ MEDIUM při střední nadváze 

MEDIUM 1 (14denní program)  4 517 Kč/ 3 430 Kč/ušetříte 970 Kč
MEDIUM 1 bez lepku (14denní program) 4 577 Kč/ 3 430 Kč/ušetříte 1 147 Kč
MEDIUM 2 (4týdenní hubnoucí program)  7 947 Kč/6 174 Kč/ušetříte 1 773 Kč

✓ MAXI při vyšší a velmi vysoké nadváze 

MAXI GOLD (3týdenní program)  6 157 Kč/4 800 Kč/ušetříte  1 357 Kč
MAXI PLATINUM (5týdenní program) 9 677 Kč/7 546 Kč/ ušetříte 2 131 Kč

 

Objevit mega slevy | Proteinová jídla již od 25 Kč | Dietní balíčky START | Hubnutí pro muže

Podobné články: 
MyKETO tým

Břišní tuk, neboli také tuk viscerální,  je nejen nevzhledný a postupem času deformuje postavu, ale především může být pro lidské zdraví i nebezpečný. Ne nadarmo se břišnímu tuku říká "skrytý zabiják". Jak se ho nejlépe zbavit? 

MyKETO tým

Tuk v těle a dvě moderní metody jeho měření. První, je na profesionální váze InBody, druhá na domácích přístrojích. V čem se metody od sebe líší? Jak z měření vytěžíte maximum?

MyKETO tým

Zajímá vás téma hubnutí, tělesná hmotnost, ketóza, keto dieta neboli po našem "steaková dieta" a chcete se inspirovat jak je možné s její pomocí zhubnout? V tom případě si nenechte utéct nový, užitečný článek! 

MyKETO tým

Existuje nějaký nástroj, jak urychlit bazální metabolismus a s ním související spalování tuků, nebo čím zefektivnit proces hubnutí? A jde to vůbec? A co když je nám 40+ a hubnutí je opravdovým oříškem?

MyKETO tým

Vůně kávy = vůně domova. Káva evokuje pocit klidu a pohody. Proč nespojit příjemné s užitečným a při pití lahodné kávy hubnout?  

MyKETO tým

Ketóza je nejlepším způsobem jak rychle a pohodlně zhubnout. Jedničkou mezi keto dietami je MyKETO. Díky dostatku proteinů a dalších látek se dostanete rychleji do ketózy, navíc bude efektivnější a lépe zhubnete, třeba do plavek! Vyzkoušejte MyKETO.