Domů Blog SOS pro pleť létem namáhanou. Dopřejte jí výživu!

SOS pro pleť létem namáhanou. Dopřejte jí výživu!

MyKETO tým

Léto je v plném proudu, ať už si jej užíváte při pobytu u moře, relaxací u bazénu nebo při venkovní aktivitě, určitě budete souhlasit, že dlouhý pobyt na slunci dává naší pokožce pěkně zabrat.

Slaná mořská voda, chlorovaný bazén nebo zvýšené pocení v kombinaci s horkými letními paprsky naši pokožku extrémně namáhají a vysušují. Pleť je pak napjatá, začervenalá se sklonem k předčasnému stárnutí. A kdy jindy bychom chtěli mít krásnou a mladistvou pleť než právě v létě, kdy chodíme více odhaleni?

PRAVIDLO Č. 1: Během letních měsíců dopřejte své pleti maximální péči. A to nejen zvenku, ale především zevnitř. Objevte ještě dnes exklusivní vnitřní péči s nápojem Růžový kolagen

 

7 tipů pro krásnější a zářivější pleť

 

  1. Pijte dostatečné množství vody, minimálně 2-3 litry za den, při zvýšené fyzické aktivitě příjem ještě zvyšte.
  2. Používejte KVALITNÍ OPALOVACÍ KRÉM. Při pobytu na slunci by používání kvalitního opalovacího krému mělo být samozřejmostí.
  3. Večer své pokožce dopřejte HYDRATAČNÍ KRÉM, ideálně bez parabenů a dalších chemických látek.
  4. Dopřejte své pleti kvalitní vnitřní výživu pleti, Růžovým kolagenem, který obsahuje KYSELINU HYALURONOVOU, vitamín C a další cenné ingredience. Kyselina hyaluronová je přirozená látka, která napomáhá důsledné hydrataci pokožky. Přirozeně se vyskytuje v našem těle, váže na sebe vodu a také v pleti přítomné látky kolagen a elastin, díky čemuž zůstává naše pokožka hydratovaná a pružná. Bohužel s věkem se množství kolagenu a kyseliny hyaluronové v pleti snižuje a tak přicházíme o mladistvý vzhled a zářivou pleť. S přibývajícím věkem platí: čím lépe se o pleť staráme a dodáváme jí kvalitní vnitřní výživu, tím bude naše pleť vyživenější, zářivější a v celkově lepší kondici.  
  5. MAKE-UP v létě omezte na minimum a nechte svou pleť „volně dýchat“.
  6. Dopřejte své pokožce KOLAGEN. Kolagen je hlavní složkou pojivových tkání. Jeho produkce se však po 25. roce života každoročně snižuje o 1,5 – 2 %! 
  7. Doplňte VITAMÍN C, který přispívá k ochraně buněk, ale také zvyšuje syntézu kolagenu (součást Růžového kolagenu společně s kolagenem a dalšími ingrediencemi).

 

Letos se o krásu vaší pleti postará MyKETO RŮŽOVÝ KOLAGEN!

Doplněk stravy RŮŽOVÝ KOLAGEN obsahuje kombinaci vysoce kvalitních kolagenních peptidů, vitamínu C a kyseliny hyaluronové. Všechny tyto složky společně „pracují zevnitř“ a pomáhají pokožce získat pružnost, pevnost a mladiství, zářivý vzhled. Růžový kolagen zakoupíte pohodlně a jednoduše ZDE

 

 

1 bal/21 porcí 349 Kč + 2 porce ZDARMA

3 pack/63 porcí 867 Kč (289 Kč/ks)

Podobné články: 
MyKETO tým

Šalvěj lékařská je úžasnou bylinkou a s létem jde skvěle dohromady. Čtěte dál a dozvíte se proč. 

MyKETO tým

Plavková sezóna se nezadržitelně blíží, ať chceme nebo ne. Také řešíte otázku, jak si vylepšit postavu a zhubnout do plavek, bez velké dřiny v posilovně? Máme pro vás skvělé tipy, jak na to. 

MyKETO tým

Tuk v těle a dvě moderní metody jeho měření. První, je na profesionální váze InBody, druhá na domácích přístrojích. V čem se metody od sebe líší? Jak z měření vytěžit maximum?

Bc. Iva Šmrhová

Proteiny jsou základem krásně tvarovaných svalů, zasytí vás a dokonce pomohou v případě, že se chcete zbavit pár nadbytečných kil. 

MyKETO tým

Jestli patříte k těm, kteří nechávají věci na poslední chvíli vězte, že nyní nastal ten nejvyšší čas vyladit své tělo do kraťasů, sexy šatů a plavek. Odhoďte běžné starosti stranou, udělejte si čas sama na sebe a dejte se do formy! Přetěte si jak snadné to může být!  

MyKETO tým

Toužíte po krásné postavě? Nejen díky cvičení, ale především díky změně ve vašem jídelníčku toho můžete docílit. Všaďte letos na keto dietu a dostaňte své tělo do ketózy.