Domů Blog Výživový poradce vás potěší dárkem! Od 10.-30.6. Objednat se můžete již dnes!

Výživový poradce vás potěší dárkem! Od 10.-30.6. Objednat se můžete již dnes!

MyKETO tým

Skvělý DÁREK pro vás, od výživového poradce!  

Proč nespojit příjemné s užitečným? Třeba získání dárku při návštěvě výživového poradce? Dárky přece máme rádi všichni a kdo z nás by nechtěl zhubnout nějaké to kilo? Proto jsme připravili novou akci, během které získáte k  hubnutí s výživovým poradcem navíc jako dárek lahodný instantní nápoj Extra-Silhouette, 67 g, 24 porcí, v hodnotě 510 Kč. Preparát příspívá k urychlení spalování tuků a rychlejšímu hubnutí.

Jaké výhody spočívají v hubnutí s nutričním poradcem? 

Náš výživový poradce je ten, kdo vás podpoří a bude vás do hubnutí motivovat. Vyslechne vás a správně nastaví ketogenní dietu MyKETO, aby co nejlépe fungovala. Absolvujete u něj několikrát analýzu těla přístrojem InBody, ale platíte ji pouze 1x. Získáte přehled nad svým  BMI, % tělesného tuku, množstvím svaloviny, minerálů a mírou hydratace. Metabolický věk vám prozradí, jste-li na svůj věk starší nebo naopak mladší. Náš výživový poradce bude pravidelně kontrolovat vaše výsledky. Bude vám k dispozici nejen v poradně, ale i na telefonu, pomůže radou, zkušeností a podpoří vás.

Společně s naším výživovým poradcem dosáhnete snadněji a rychleji kýžených výsledků, zejména, pokud jste již sami zkoušeli hubnout, ale neúspěšně, máte zdravotní problémy nebo hubnete o více než 15 kg. Každé kilo dole = kilo tuku, nikoliv svaloviny! Získáte zpět své sebevědomí a obdiv okolí. Skvělé je, že dieta MyKETO vám bude  chutnat, budete jíst pestrá proteinová jídla a pít vyvážené proteinové nápoje. A když nakoupíte produkty MyKETO v hodnotě 2 500 Kč, získáte od svého poradce skvělý dárek Extra-Silhouette v hodnotě 510 Kč zdarma!  

Kde najdete naše výživové poradce? POZOR, objednat se můžete již dnes! 

Dárek měsíce Extra-Silhouette v hodnotě 510 Kč obdržíte ZDARMA!

Přijďte si pro dárek do jakékoli z našich  poraden pro úspěšné hubnutí. Základními složkami Extra-Silhouette je organický chrom, spalovač tuků L-karnitin, yerba maté, patentovaná složka Cacti-Nea™ a ochranný provitamín A, beta-karotenProdukt Extra-Silhouette získáte ZDARMA v poradnách k nákupu produktů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč. Akce probíhá v autorizovaných poradnách pro hubnutí MyKETO od 1. - 30. 6. 019. Vyberte si poradce a objednejte se kdykoli během dne, večer nebo o víkendu! Jednoduše vyplňte objednávací formulář ZDE a pojďte se poradit, změřit, zvážit a především trvale zhubnout za pomoci odborníka a produktů MyKETO! 

Jak působí Extra-Silhouette na metabolismus? 

Extra Silhouette® podpoří metabolismus, je prospěšný pro vaši novou, skvělou siluetu a je lahodný a zdravý. Preparát je vhodný pro ženy i muže. Zasytí a pomůže odstranit přebytečnou vodu, pomůže při rýsování svalů. Je vhodný nejen při hubnutí, ale také např. při sportu. 

Chrom

 • Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi, pomáhá zelísit účinky inzulínu, významného hormonu našeho metabolismu, který reguluje nejen hladinu cukrů, ale i tuků a bílkovin. Chrom přispívá ke štěpení tuků, pomáhá snížit hladinu "škodlivého" cholesterolu (LDL) v krvi a naopak zvýšit hladinu "hodného" cholesterolu (HDL). Slouží také jako vhodný prostředek ke snížení hmotnosti, protože tlumí chuť na sladké. Udržuje energetickou rovnováhu v organismu. Jeho dostatečný přívod je přínosný pro zdravé osoby, diabetiky, při hubnutí, nejen zde má pozitivní vliv na podrážděnost, urychluje regeneraci u sportovců. V 1 porci preparátu je obsažena dávka 150 µg ve formě lehce využitelného pikolinátu chromu.  

"SPALOVAČ TUKŮ" L-KARNITIN

 • L-karnitin je aminokyselina podporující odbourávání tuků v lidském těle, označuje se jako "spalovač tuků"
 • významná látka užívaná při redukčních dietách a hubnutí všeobecně
 • pomáhá výrazně zvýšit tvorbu energie z tuků
 • pokud je podán před tréninkem snižuje svalové napětí a tím i riziko svalového zranění
 • umožňuje zvýšit fyzický výkon a působí jako mozkový stimulátor
 • nejnovější studie ukazují na jeho využití u diabetické neuropatie
 • Studie: Management in Healthy Volunteers, 2013  (dvojitě slepá, randomizovaná studie) -  4 týdenní suplementace nízkou dávkou (500 mg/den) L-karnitinu v kombinaci s motivačním tréninkem byla hodnocena u 24 japonských mužů s nadváhou (BMI 25,8 - 26,6 kg/m2) v porovnání s placebem (neúčinnou látkou). Skupina, která suplementovala L-karnitin vykazovala signifikantní úbytek tělesné hmotnosti a snížení hladiny triglyceridů v séru oproti kontrolní skupině. Hladiny adiponektinu (hormonu produkovaného tukovou tkání) v séru se zvýšily u obou skupin s dietou doplňovanou L-karnitinem. Příznivé účinky L-karnitinu byly dále zvýšeny motivačním tréninkem. Pro klinické hodnocení doplňků, jejichž účinnost je potenciálně ovlivněna interindividuální variabilitou životního stylu, může být pro budoucí klinické studie doporučeno použití podporující motivací k pohybu.
EXTRA SILHOUETTE, NÁPOJ PRO VAŠI NOVOU, KRÁSNĚJŠÍ SILUETU, JE VYVINUT, VYROBEN A OVĚŘEN V ČR!                                                                            Přijďte si pro dárek ještě dnes! 

Cacti-Nea®přírodní bioextrakt z opuncie

Jedná se o bohatý zdroj vlákniny a betalainových pigmentů (indicaxanthin a betanin), své unikátní vlastnosti prokázal v režimech hubnutí, i při antioxidační ochraně LDL cholesterolu. Cacti-Nea™ má výjimečné  schopnosti eliminovat přebytek vody ve tkáních (klinická studie- 87% účinnost)- projevuje se snížením obvodu kotníků, lýtek a pasu. Nadbytek zadržované vody v organismu je spojován i s celulitidou. Cacti-Nea™ umožňuje cílené formování postavy  při maximální ochraně esenciálních minerálních látek. Ověřeno.

Yerba Maté - extrakt povzbudí i sníží chuť k jídlu

Cesmína paraguayská je tradiční medicínský prostředek (britský lékopis i ayurvédní lékopis doporučuje yerbu maté proti bolestem hlavy, při únavě, depresích či při revmatických bolestech kloubů)

Bylině jsou dále připisovány následující vlastnosti:

 • Tonizační a diuretické , potlačuje chuť k jídlu
 • Snižuje únavu duševní i tělesnou 
 • Účinný doplněk stravy při obezitě
 • Extrakt je bohatý na flavonoly (rutin), vitamíny (A,C,B), aminokyseliny a minerální látky ( K, Mg, Ca, Fe, P, Cu, Mn)

ß-karoten (1,5 mg 100% ß-karotenu = 31 % DDD vit.A), vitamín A přispívá k udržení normálního stavu pokožky, zraku a sliznic, dále se podílí na normální činnosti imunitního systému.

Dávkování: 1 sáček 1-2x denně. Max. 2 sáčky za den. 

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Vhodný pro dospělé. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány, diabetiky. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Podmínky akce: Akce probíhá výhradně v autorizovaných poradenských centrech MyKETO od 10.-30.6.2019. K nákupu produktů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč obdržíte navíc zdarma jako dárek Extra-Silhouette. Nelze proměnit za peníze.