Domů Blog Září je ideální měsíc pro zahájení diety

Září je ideální měsíc pro zahájení diety

MyKETO tým

Když jsme byli školou povinní, září pro nás znamenalo konec prázdnin a začátek toho nekonečně úmorného školního roku. Jistě jsme si tehdy nemysleli, že tento magický měsíc může znamenat příliv nové energie s motivací pro nové začátky

Jak čas pokročil stal se pro nás konec léta a začátek září něčím, čemu se dá říct druhý nový rok. Během léta jsme načerpaly potřebnou energii a naplánovaly, jak začneme od září zase s kurzem italštiny, vrátíme se ke svým předsevzetím se sebekázní a začneme na sobě pracovat. Vaše tělo je po létě ideálně pročištěné a pozitivní energie vám pomůže nastartovat pravidelný režim pohybu a zdravého stravování.

Stále ještě teplé dny lákají do přírody k jízdě na kole, běhání nebo k procházkám. Mnoho studií a fitcenter v září otvírá nové lekce poradenství či skupinového cvičení všeho druhu. Zkuste se třeba s kamarádkou zapojit a vzájemně se při pohybu motivovat.  Sdílená radost je dvojnásobná radost. Pravdou ale je, že vaše úsilí při cvičení se zúročí jen pokud společně s fyzickou aktivitou začnete dodržovat vyvážený jídelníček, bohatý na zdravá proteinová jídla. 

Bílkovina neboli protein je základní stavební kámen lidského těla. Metabolismus bílkovin je poměrně složitý a tělu trvá relativně dlouho, než je stráví. Proto mají velmi dobrý sytivý účinek. Tím, že konzumujete dostatek kvalitních bílkovin ve stravě také spálíte více kalorií, než při trávení jiných živin. Právě tohoto jednoduchého, přitom velmi účinného principu využívá keto dieta MyKETO. 

Sáhnout po kvalitních proteinových jídlech a nápojích a obohatit jimi svůj běžný jídelníček rozhodně pomůže při vašem podzimním úsilí být opět fit a o mnoho štíhlejší. Ketodieta či ketonová dieta je velmi přínosná i v tom, že vám dodá více energie a vitality, protože se při ní spalují tuky, ze kterých tělo získává 2x více energie než ze sacharidů. Zpestřete si svůj jídelníček například kvalitním a chutným proteinovým nápojem. Ideální může být jako svačina mezi jídly, po cvičení nebo jako lehká alternativa oběda či večere. 

Pokud své podzimní snažení myslíte opravdu vážně, pusťte se rovnou do komplexního redukčního programu a využijte možnost objednání si výhodných hubnoucích balíčků MyKETO nebo rovnou navštivte zkušené výživové poradce. Brzy zjistíte, že samotný průběh diety je mnohem efektivnější a příjemnější, než jste si vůbec dovedli představit. Navíc, díky jednoduše a rychle připraveným dietním jídlům nemusíte složitě počítat kalorie, ale máte dostatek času se věnovat sami sobě. Všechna proteinová jídla a koktejly MyKETO jsou vyvážená a určitě si mezi nimi vyberete vaše favority, záleží jen na vás, jaké chutě preferujete.

Díky intenzivnímu pocitu nasycení, který pocítíte, se budete moci odhodlaně věnovat svému podzimnímu závazku a novému restartu, který vám pomůže ke zdravému a krásnému tělu. 

Nový začátek vašeho hubnutí v měsíci září podpoříme speciální slevou na měření InBody. Zjistěte množství a rozložení tuku ve vašem těle, váš metabolický věk, vaše BMI (Body Mass Index) a mnoho dalšího. Akce není vázána na nákup produktů MyKETO. Nezapomeňte se na vážení objednat včas!

Seznam poradenských center kde nyní získáte měření InBody za akční cenu naleznete ZDE

InBody nyní levněji! Objednejte se už dnes.