Domů Blog Zdravá káva Coffe4Slim nastartuje váš metabolismus a hubnutí

Zdravá káva Coffe4Slim nastartuje váš metabolismus a hubnutí

MyKETO tým

Vůně kávy = vůně domova

Káva evokuje pocit klidu a pohody a jen málokdo jí odolá. Proč si ji nedopřát každý den? V případě Coffe4Slim spojíte příjemné s užitečným. Pochutnáte si na lahodné chuti výtečné kávy, která navíc pomůže nastartovat váš metabolismus. Coffe4Slim má patentované složení, ověřenou účinnost a velmi lahodnou chuť. Prospěje vašemu metabolismu, který může být zpomalen držením opakovaných diet, individuální odlišné dispozice či přibývajícím věkem.  
Že jste o naší kávě ještě neslyšeli? Vězte, že si ji zamilujete! A hlavně, skutečně prospěje! Držíte ketogenní, vysokoproteinovou, low-carb nebo jinou "hubnoucí" dietu? V tom případě je pro vás nápoj Coffe4Slim jako stvořený, protože maximálně podpoří dosažené výsledky!
 

Hubněte s kávou přírodní cestou

Pomoc hledejte v přírodě. Velmi zajímavá je složka fukoxantin, což je barvivo pocházející z mořských řas wakame. Studie ukázaly, že pokud je strava obohacená o tuto substanci, dokáže zvrátit negativní změny metabolismu tuků, jako je vysoký LDL cholesterol, což ve svém důsledku pomáhá nejen při obezitě, ale také při diabetu. Proč si tedy nedopřát, ideálně hned ráno, výborný nápoj, který  „rozehřívá“ a prospívá vašemu metabolismu. Když budete mít chuť, neváhejte si pochutnat na šálku Coffe4Slim i v průběhu dne, celkem max. 3x denně. 
 

Řešíte chutě na sladké? 

Trápí vás opakované záchvaty hladu a „mlsných chutí“? Vsaďte na pravou zelenou kávu, která je skvělým zdrojem cenné kyseliny chlorogenové. V Coffe4Slim ji naleznete ve formě standardizovaného extraktu, tedy ve více koncentované podobě, než v samotných kávových zrnech, navíc je doplněna o další účinné složky - prebiotickou vlákninu, výtažek z hroznů (mohutný antioxidant resveratrol) a již zmíněné mořské řasy wakame. 
 

Zdravý tip pro každý věk, pro diabetiky i vegetariány

Tak už víte, proč je pro váš metabolismus přínosné Coffe4Slim? Dopřejte si i vy její významné benefity každý den, vyzkoušejte ji hned! Pozor, k dostání za akční cenu. Bez konzervantů a aditiv. Produkt je vhodný pro muže i ženy každého věku, pro diabetiky i vegetariány.