Domů Blog Zdravá káva Coffe4Slim nastartuje váš metabolismus a hubnutí

Zdravá káva Coffe4Slim nastartuje váš metabolismus a hubnutí

MyKETO tým

Vůně kávy = vůně domova

Káva evokuje pocit klidu a pohody a jen málokdo jí odolá. Proč si ji nedopřát každý den? V případě Coffee4Slim spojíte příjemné s užitečným. Pochutnáte si na lahodné chuti výtečné kávy, která navíc pomůže nastartovat váš metabolismus. Coffee4Slim má patentované složení, ověřenou účinnost a velmi lahodnou chuť. Prospěje vašemu metabolismu, který může být zpomalen držením opakovaných diet, individuální dispozicí či přibývajícím věkem.  
Že jste o naší kávě, optimální při hubnutí, ještě neslyšeli? Vězte, že si ji zamilujete! A hlavně, skutečně prospěje! Držíte ketogenní, vysokoproteinovou, low-carb nebo jinou "hubnoucí" dietu? V tom případě je pro vás nápoj Coffee4Slim jako stvořený, protože maximálně podpoří dosažené výsledky!
 

Hubněte s kávou přírodní cestou

Pomoc hledejte v přírodě. Velmi zajímavá je složka fukoxantin, což je barvivo pocházející z mořských řas wakame. Studie ukázaly, že pokud je strava obohacená o tuto  vzácnou substanci, dokáže zvrátit negativní změny metabolismu tuků, jako je vysoký LDL cholesterol, což ve svém důsledku pomáhá nejen při obezitě, ale také při diabetu a hubnutí. 
Proč si při zdravotních obtížích i již preventivně nedopřát, ideálně hned ráno, výborný nápoj, který  „rozehřívá“ a prospívá vašemu metabolismu. Když budete mít chuť, neváhejte si pochutnat na šálku Coffee4Slim i v průběhu dne, celkem max. 3x denně. 
 

Řešíte chutě na sladké? 

Trápí vás opakované záchvaty hladu a „mlsných chutí“? Vsaďte na pravou zelenou kávu, která je jedinečným zdrojem cenné kyseliny chlorogenové. V Coffee4Slim ji naleznete ve formě standardizovaného extraktu, tedy ve velmi koncentované podobě, než v samotných kávových zrnech, navíc je doplněna o další účinné složky - prebiotickou vlákninu, výtažek z hroznů (mohutný antioxidant resveratrol) a již zmíněné mořské řasy wakame. 
 

Zdravý tip pro každý věk, při hubnutí, pro diabetiky i vegetariány

Tak už víte, proč je pro váš metabolismus přínosná zdravá káva Coffee4Slim? Dopřejte si i vy její významné benefity každý den, vyzkoušejte ji hned! Pozor, k dostání nyní za akční cenu. Bez konzervantů a aditiv. Produkt je vhodný pro muže i ženy každého věku,  zejména, pokud je vám 40+, dále pro diabetiky a vhodný je také pro vegetariány.  

Objevit Coffee4Slim Číst o keto kávě | Poradenská centra | Recepty nejen s Coffee4Slim