Domů Novinky DÁREK od výživového poradce v hodnotě 510 Kč!

DÁREK od výživového poradce v hodnotě 510 Kč!

MyKETO tým

 

ZÍSKEJTE LAHODNÝ NÁPOJ ZDARMA A ZAČNĚTE PRACOVAT NA VAŠÍ NOVÉ, KRÁSNĚJŠÍ SILUETĚ! 

 

Extra Silhouette  - dárek pro vás - vám prospěje:

 

a) potřebujete-li zhubnout a vyrýsovat svaly

b) máte-li "líný" metabolismus + potřebujete nastartovat spalování tuků

c) trpíte záchvaty hladu a "závislostí" na sladkém 

d) jste diabetik

e) aktivně sportujete  

Dárek získáte v autorizovaných výživových poradnách ZDARMA k nákupu produktů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč. Akce probíhá od 10. - 30. 6. 019

 

 

Chcete vědět více? 
  • Je vědecky potvrzeno, že chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny cukru v krvi. Chrom zesiluje účinek hormonu inzulínu, který reguluje nejen metabolismus cukrů, ale i tuků a bílkovin. Pomáhá snížit hladinu "škodlivého" cholesterolu (LDL) v krvi a udržuje energetickou rovnováhu. Slouží také jako vhodný prostředek k hubnutí, protože tlumí chutě na sladké a eliminuje podrážděnost. 
  • "Spalovač tuků" L-karnitin podporuje odbourávání tuků a tím usnadňuje hubnutí.
  • „Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu pokožky, zraku a sliznic, dále se podílí na normální činnosti imunitního systému.“ čtěte VÍCE....

 

Zjistěte, proč hubnutí s výživovými poradci MyKETO funguje! 

 

1. Hubnete s programem ušitým na míru

Naši poradci vám nastaví indiviuální program pro trvalé hubnutí, díky čemuž bude vaše hubnutí nejen lehké a pohodlné, ale zejména bude mnohem efektivnější.

 

2. Trvalá změna vašeho životního stylu 

U nás nenajdete žádné drastické či neověřené diety. Metoda našich výživových poradců skutečně funguje a je ověřena v každodenní praxi. Pomohli jsme již stovkám klientů, pomůžeme zhubnout i vám. 

 

3. Jsme odborníci 

Výživové poradenství je u nás založeno na nejnovějších vědeckých zjištěních. Jsme pyšní na to, že spolupracujeme s mnoha výživovými poradci. Portfolio MyKETO doporučil dokonce odborník nejpovolanější, Prezident Aliance výživových poradců Ing. Ivan Mach, CSc. a to na základě pozitivních osobních zkušeností. Registrujte se již dnes ZDE!