Domů Novinky InBody zdarma - jedinečná nabídka!

InBody zdarma - jedinečná nabídka!

MyKETO tým

Hledáte způsob, jak rychle zhubnout otravná povánoční kila?   

Na Vánoce nám zůstaly krásné a milé vzpomínky, mnohdy bohužel i otravná kila navíc, kterých se chceme co nejdříve zbavit a být opět štíhlí a fit, zejména, před mílovými kroky se blížící plavkovou sezónou. Prvním krokem je zjistit, jak na tom tělo s nabranými kily vlastně je. Nejen v tomto směru vám můžeme pomoci. Přijďte si do našich poraden nechat změřit a zjistit množství a rozložení tělesného tuku na profesionální váze InBody - náš tým odborníků je tu pro vás! 

 

InBody zdarma k hubnutí s MyKETO

InBody nyní zdarma k programu hubnutí. 

 

InBody - přesná diagnostika vašeho těla i s rozborem výsledků

Kompletní analýza těla přístrojem InBody vám přesně odpoví na otázku, kolik máte podkožního tuku, bříšního neboli viscerálního tuku, svalů, vody a minerálů v těle. Během jediné minuty měření vám InBody zcela bezbolestně a neinvazivně změří vaše BMI (Body mass index) i další důležité indexy, např. WHR, tedy poměr obvodu pasu a boků, procento celkového tělesného tuku, prozradí vám metabolický věk a seznámí vás s vypočteným skóre zdravotních bodů.  

 

Naši poradci vám výstup z InBody vytisknou a detailně vysvětlí

Bojíte se, že uvedeným hodnotám nebudete tak úplně rozumět? Vůbec se neobávejte! Od toho tu jsou naši úžasní a velmi vstřícní výživoví poradci, kteří vám vše vysvětlí a pomohou vám, poradí s případným výběrem vhodné diety či jídelníčku, se kterým můžete dosáhnout v oblasti hubnutí trvalých výsledků. Krokem tím správným směrem v případě, že zjistíte nadváhu, obezitu či zvýšený viscerální tuk je nastavení dietního plánu na míru, během kterého jíte chutná proteinová jídla, vaše tělo nestrádá a nehladoví, přitom ale efektivně spaluje zásobní tuky. Více se dozvíte přímo od vámi vybraného, zkušeného výživového poradce, který vás vyslechne, podpoří a provede vás celým procesem hubnutí. 

Vyberte si vaše nejbližší studio a objednejte se.

 

Těšíme se na vás!

Zhubněte rychle s výživovými poradci MyKETO