Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek
a získejte 100 Kč na první nákup.

Domů Novinky Měsíční rychlé hubnutí

Měsíční rychlé hubnutí

MyKETO tým
Tato akce již skončila :( Nebuďte ale smutní, sledujte naše stránky a přihlašte se do dalšího kola! 

 

Pozor, rychlé hubnutí s keto dietou je tu! Přijměte výzvu, zhubněte rychle a ušetřete nyní až 2 400 Kč!

Potřebujete zhubnout, ale chybí vám ta správná motivace? Od toho tu je zkušený výživový poradce! Nechte se inspirovat, ochutnejte lahodné MyKETO proteiny na hubnutí a přijměte výzvu k měsíčnímu rychlému hubnutí. Jednou z výhod, které vám naši výživoví poradci nabízejí, je propracovaný systém hubnutí a nyní NAVÍC i úspora až 2 400 Kč, protože 4. týden hubnutí budete mít cenově zvýhodněn* či zcela zdarma! Pozor, do akce se můžete zapojit jen do 31.10. tak neváhejte a zhubněte tolik, kolik potřebujete! 

 

Objevte nejbližší studio a domluvte si slevu už dnes: 

 

Rezervujte si nezávazný termín

Vyberte pobočku:

Podmínky akce: Nabídka platí pro nové i stávající klienty uvedených poradenských center do 31.10.2019 a vztahuje se na dietní program keto diety MyKETO (koktejly, kaše, dezety, polévky, hlavní jídla, omelety), nikoli na doplňky stravy či doplňkové výrobky (shakery, dg proužky či sušené maso). Každý klient se může do akce registrovat pouze 1×. Slevu nelze proměnit za peníze. Nelze kombinovat s jinými marketingovými akcemi a slevami. Poslední kompenzace: 30.11.2019. Z akce jsou vyjmuty služby (diagnostika InBody a vstupní konzultace). 

* v poradenských studiích Slim 4 ever Liberec a Visage studio Pardubice ušetříte 1200 Kč - poslední týden je za polovic.