Domů Novinky MyKETO je české, proto je vám blíž!

MyKETO je české, proto je vám blíž!

MyKETO tým

 

MyKETO je české, proto je vám blíž!

V jihočeské rodinné firmě GOLDIM vyrábíme všechny naše produkty s láskou, z těch nejlepších surovin. Do naší práce dáváme srdce. heart Nechceme přehánět, ale tak to prostě je! Rozumíme tomu co děláme a dáváme si na výsledku záležet. Proto jsou naše produkty tak jedinečné.  

 

Naše výrobní tajemství 

Krok 1: Všechno to začíná naším vývojem a laboratorním testováním. Výrobky pro vás vyvíjí naši čeští odborníci, kteří  sledují nejnovější celosvětové poznatky o fyziologických účincích jednotlivých látek, hledají nevhodnější surovinové zdroje, testují přírodní chuťové látky a to vše promítají  do našich vlastních jedinečných receptur. 

Krok 2: Nakupujeme ty nejkvalitnější suroviny a z nich vyrábíme produkty s exkluzivním složením i vlastnostmi. Výroba splňuje velmi přísná evropská nařízení/normy. Kvalitu důsledně prověřujeme v našich vlastních i nezávislých laboratořích. K vám se  nedostane žádný výrobek, jehož kvalita by nebyla prověřena.  

Krok 3:  Požadavky na nošení roušek nebo jednorázových rukavic a dalších ochranných pomůcek v době pandemie nebyly pro naše pracovníky ve výrobě žádnou novinkou, protože jsou našim běžným hygienickým standardem  v celém procesu výroby.  Veškeré naše výrobní prostory jsou navíc vybaveny HEPA filtry. Jedná se o vysoce účinné filtry částic vzduchu, známé častěji jako filtry HEPA, s třídou vzduchu 0,2 µm (mikrometry), jsou určeny k blokování i tak malých částic, jako jsou viry. Filtr HEPA se používá ve vědeckém, potravinářském, farmaceutickém a zdravotnickém průmyslu, kde je pro udržení vysoké úrovně sterilních podmínek vyžadováno intenzivní a vysoce účinné filtrování vzduchu.

Krok 4:  Vzhledem k celosvětové situaci nebereme na lehkou váhu ani balení před expedicí. Všechny vaše balíčky kompletujeme s největším respektem k vašemu zdraví.

 

Samozřejmostí pro nás je výroba bez chemických konzervantů i bez palmového oleje  

Na co v MyKETO klademe velký důraz, je kvalita proteinových jídel a nápojů, zejména absence chemických konzervantů, syntetických barviv a aromat, glutamátu a palmového oleje. Filosofií naší výrobní společnosti GOLDIM je umět využít sílu přírody pro lidské zdraví. Proteinová jídla přece mohou být chutná i bez zbytečné chemie!

 

Zveme vás do zákulisí -  natočeno v březenu 2019

Nahlédněte do zákulisí našeho výrobního závodu rodinné společnosti GOLDIM v jihočeské Soběslavi, kde vyrábíme mnoho výrobků pro celou rodinu, počínaje kojeneckými mléky, dětskými příkrmy, bio čaji a nápoji pro děti, přes doplňky stravy až po vaše oblíbená proteinová jídla a proteinové nápoje MyKETO určená nejen pro celodenní náhradu stravy. Video z výroby jsme pro vás natočili v loňském roce, kdy jsme pro vás vyráběli až 12 tisíc porcí v jedné denní směně. Od té doby, díky kvalitě a vysoké účinnosti našich výrobků, vzrůstá každý měsíc počet spokojených zákazníků. Stále však máme dostatečnou kapacitu pro uspokojování potřeb naší ne příliš hubené populace. Určitě jste slyšeli z médií, že v době nouzového stavu až 40 % naší dospělé populace přibralo nějaké to „kilčo“.

Sledujte naše aktuální výzvy a shazujte tukové polštářky bez hladovění. Nadváha může být rizikovým faktorem. MyKETO je tu pro vás! Připojíte se k nám i vy?

 

Natočeno: březen 2019