Domů Novinky Na vašem zdraví nám záleží. Jsme v tom s vámi!

Na vašem zdraví nám záleží. Jsme v tom s vámi!

MyKETO tým

Na vašem zdraví nám záleží, výroba našich produktů v jižních Čechách splňuje přísné hygienické podmínky. Vzhledem k celosvětové situaci nebereme na lehkou váhu ani balení před expedicí a všechny vaše zásilky jsou připraveny s největším respektem k vašemu zdraví, naši pracovníci používají ochranné pomůcky a desinfekce. Veškeré výrobní prostory a expediční sklady nyní ještě pečlivěji sanitujeme a dodržujeme velmi přísná hygienická opatření.

Kvalitou proteinových jídel MyKETO pro vaše zdraví, podporu odolnosti, výživu imunitního systému a pohodlné hubnutí si můžete být 100% jisti! Proteinová jídla MyKETO dodávají proteiny, vitamíny, minerály i vlákninu a poskytnou vše, co vaše tělo v této citlivé době skutečně potřebuje. Stačí přidat vodu. Hotové jídlo vám v případě potřeby lehce a pohodlně nahradí běžné jídlo a posílí kondici také našich seniorů. 

Naším cílem je vaše spokojenost

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, proto se snažíme dělat maximum proto, abychom vás nezklamali. Veškeré vaše objednávky vyřizujeme a expedujeme obratem. Abychom vám nákup maximálně zpříjemnili, ke každé vaší objednávce nyní navíc přidáme dárek pro upevnění vašeho zdraví. 

 

Nadále jsou zde pro vás výživoví poradci!

Naši výživoví poradci neustále pečují o vaše zdraví. Na svých pracovištích striktně dodržují zavedená přísná hygienická opatření. Díky upravenému systému objednávání se klienti vzájemně nepotkávají a bezpečně si tak zakoupí předem připravené, pečlivě zabalené zboží. Poradci jsou vám neustále k dispozici, zvolit můžete konzultaci po telefonu, mailu, případně online konzultaci. V případě potřeby vám vaše oblíbené produkty odešleme do bezpečí vašeho domova.  

heart Jsme v tom s vámi! 

 

Kontaktujte násE-shop MyKETO | Balíček "Výživa imunitního systému" | Detoxikační balíček