Domů Novinky Přijďte si pro dárek termogenní spalovač tuků InThermo

Přijďte si pro dárek termogenní spalovač tuků InThermo

MyKETO tým

V listopadu a prosinci pro vás máme skvělý dárek, lahodný bioaktivní čaj - termogenní "spalovač tuků" InThermo! Obdržíte ho zdarma od našich výživových poradců k nákupu oblíbených proteinových jídel a nápojů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč.  

 

InThermo je bioaktivní čaj, který povzbudí metabolismus a zahřeje vás

InThermo využívá tzv. termogenního účinku bylin. InThermo je váš pomocník pro urychlení metabolismu. S  bylinným složením termogenního "spalovače tuků" InThermo rozhodně chybu neuděláte. Doporučujeme ho již od 2. fáze hubnutí, zejména v případě, že je vám 40+ a boj s nadbytečnými kilogramy je pro vás stále těžší, nebo v případě, že pracujete na směny a hledáte jemný bylinný a přitom účinný prostředek, který vás celkově povzbudí a přitom podpoří váš metabolismus. V takovém případě si nápoj InThermo (ať už teplý nebo studený) dopřejte každý den.

Hodně lidí, kteří chtějí zhubnout si po ránu pro urychlení metabolismu dává do vody šťávu z citronu. Pokud ale do sklenice vody přimícháte navíc i lžičku produktu InThermo, získáte bioaktivní termogenní bylinný nápoj – s oblibou mu říkáme „elixír metabolismu“ s povzbuzujícími účinky. Složení InThermo vychází z darů přírody i nejmodernějších vědeckých poznatků. Do organismu doplní cenné bylinné "thermo" extrakty, dále L-karnitin, označovaný jako tzv. "spalovač tuků", povzbudivě působící guaranu a zdraví prospěšný inositol, označovaný také jako vitamín B8 s příznivými účinky na metabolismus. Podobně jako ve výše zmiňovaném citronu, ani ve složení InThermo nechybí  vitamín C nezbytný pro metabolismus řady látek. V citronu i v InThermo je vitamín C obsažený v přírodním komplexu látek s antioxidačními, tedy ochrannými účinky. Výzkumy potvrdily, že antioxidační látky je výhodnější přijímat v přirozeném komplexu celé skupiny účinných látek, než izolovaně. Pro výrobu InThermo jsou používány přírodní výtažky ze zázvoru, ibišku, malinové a bezinkové šťávy.

 

Jaké výhody spočívají v hubnutí s nutričním poradcem?

Hubnutí s výživovým poradcem je snadné a pohodlné. V závěru roku více než kdy jindy oceníte nastavení režimu, cílenou motivaci i vychytané rady, díky kterým přes Vánoce nepřiberete a po Vánocích zhubnete rychle a efektivně. Připravte se na závěr roku, ten bývá každoroční velkou výzvou vaší snaze zhubnout a přiznejme si, že opravdu jen málokdo dokáže dobrému a mnohdy velmi kalorickému jídlu a pití, odolat. 

Náš výživový poradce je ten, kdo vás podpoří a bude vás do hubnutí motivovat. Vyslechne vás a správně nastaví ketogenní dietu MyKETO, aby co nejlépe fungovala. Absolvujete u něj několikrát analýzu těla přístrojem InBody, ale platíte ji pouze 1x. Získáte přehled nad svým BMI, % tělesného tuku, množstvím svaloviny, minerálů a mírou hydratace. Metabolický věk vám prozradí, jste-li na svůj věk starší nebo naopak mladší. Náš výživový poradce bude pravidelně kontrolovat vaše výsledky. Bude vám k dispozici nejen v poradně, ale i na telefonu, pomůže radou, zkušeností a podpoří vás.

Společně s výživovým poradcem dosáhnete snadněji a rychleji kýžených výsledků, zejména, pokud jste již sami zkoušeli hubnout, ale neúspěšně, máte zdravotní problémy nebo hubnete o více než 15 kg. Každé kilo dole = kilo tuku, nikoliv svaloviny! Získáte zpět své sebevědomí a obdiv okolí. Skvělé je, že dieta MyKETO vám bude chutnat, budete jíst pestrá proteinová jídla a pít vyvážené proteinové nápoje. A když nakoupíte produkty MyKETO v hodnotě 2 500 Kč, získáte od svého poradce skvělý dárek InThermo v hodnotě 470 Kč zdarma.

 

Kde najdete výživové poradce? POZOR, neváhejte se objednat už dnes

 

Podmínky akce: Akce InThermo zdarma platí od 1.11. -  31.12. 019 exklusivně v partnerských studiích MyKETO. Dárek obdržíte ke každému nákupu proteinových jídel a nápojů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč. Vyberte si poradce a objednejte se kdykoli během dne, večer nebo o víkendu! Jednoduše vyplňte objednávací formulář ZDE a pojďte se poradit, změřit, zvážit a především trvale zhubnout za pomoci odborníka a produktů MyKETO!Produkt si rovněž můžete zakoupit přímo na našich stránkách ZDE. Produkt nelze proměnit za peníze.