Domů Novinky Proteinová jídla za hubičku

Proteinová jídla za hubičku

MyKETO tým

Splňte si své novoroční předsevzetí a zhubněte!

Každý z nás potřebuje hubnout jinou tělesnou partii, muži především břicho či postavu, ženy na rozdíl od mužů řeší spíše hýždě. Všichni máme společné to, že hledáme skutečně účinnou a rychlou pomoc. MyKETO je dieta s výsledky, která je vhodná pro muže i ženy 18+, založená na ověřeném způsobu hubnutí v ketóze. Právě díky MyKETO se do ketózy snáze dostanete a udržíte se v ní po dobu, po kterou potřebujete. Objevte jedinečné KETO produkty, pro vaši maximální spokojenost jsou zcela bez glutamátu, umělých barviv, konzervantů i bez palmového oleje.

S lahodnými a cenově mega výhodnými proteinovými jídly vám hubnutí půjde snadno a rychle. Denně si můžete dopřát až 5 proteinových jídel a nápojů, jako celodenní plnohodnotnou náhradu stravy, která vzájemně můžete kombinovat. U nás nakoupíte pohodlně, rychle a opravdu za hubičku!kiss

Díky porcím 40-55 g proteinová jídla MyKETO zaženou hlad na delší dobu. Pojďte vyzkoušet  Výhodné balíčky keto diety MyKETO, do nákupního košíku si nezapomeňte přihodit ani proteinové omelety, proteinové polévky a proteinové kaše, porce již od neuvěřitelných 25 Kč. Vzhůru k výhodnému nákupu

 

Z našich akcí na ta nejlepší proteinová jídla vybíráme:

 

✓ MyKETO Proteinová omeleta žampiónová, 1 porce

Lahodná proteinová omeleta žampionová pro snadné a pohodlné hubnutí nebo pro vyvážení a obohacení vašeho jídelníčku. S MyKETO hubnete trvale, bez únavy.

1 porce, 65 Kč 25 Kč 

 Poctivá proteinová omeleta s vlákninou pro delší pocit zasycení

✓ MyKETO Proteinová polévka žampiónová krémová

Vynikající proteinová polévka vyvážené chuti s žampióny, hříbky a bylinkami. Na této polévce si opravdu pochutnáte!

1 porce, 65 Kč 25 Kč 

Objevte krémovou proteinovou polévku MyKETO

✓ MyKETO Proteinové jídlo bramboráčky

Dopřejte si křupavé proteinové bramboráky s vysokým, 50% obsahem proteinů. Poctivé bramboráčky od proteinové keto diety MyKETO přímo na váš stůl! Skvělé při keto dietě i po ní.

5 porcí, 295 Kč, 199 Kč

 

Pochutnejte si na křupavých a zdravých proteinových bramboráčcích!

✓MyKETO Proteinové jídlo těstoviny s boloňskou omáčkou

Lahodné proteinové jídlo těstoviny s boloňskou omáčkou od MyKETO proteinové keto diety ve výhodném balení. Jednoduše si dopřejte toto plnohodnotné a vyvážené jídlo při vaší dietě k obědu či večeři. Nasytí vás a maximálně podpoří hubnutí. Objednejte už dnes! 

5 porcí, 295 Kč, 199 Kč

Dopřejte si lahodné proteinové jídlo těstoviny s boloňskou omáčkou

 

Akce platí pouze do vyprodání zásob, tak si pospěšte! Datum minimální trvanlivosti: 29.2.2020. K dispozici pouze omezené množství!

 

heart Objevte svět výhodých balíčků keto diety MyKETO! 

 

Objevte svět výhodých balíčků keto diety MyKETO!