Domů Novinky SOUTĚŽ 5 týdnů opravdového hubnutí

SOUTĚŽ 5 týdnů opravdového hubnutí

MyKETO tým

 

PLAVKOVÁ SEZÓNA se nezadržitelně blíží!

Pusťte se společně s námi do 5týdenního opravdového hubnutí. Cílem bude zbavit se přebytečných špíčků a zdokonalit postavu do plavek! yes

Naši výzvu najdete na FB MyKETO, kde se můžete zapojit už dnes! O co se v naší Výzvě jedná? Začněme tím nejlákavějším! To, co chceme asi všichni je vyladění postavy, být fit a v kondici. Touto výzvou vás k tomu chceme motivovat. Aby Vás výzva a hubnutí skutečně bavily, máme pro Vás několik krásných motivací v podobě výher:

1. cena - plavky Litex - dle vašeho vlastního výběru -  výherce obdrží Dárkovou poukázku na nákup v hodnotě 1.500,-
2. cena - MyKETO balíček Darujte štíhlost v hodnotě 931,-
3. cena - MyKETO balíček Mlsejte bez výčitek v hodnotě 490,-

 

Jak se zapojit? 

Je to velmi jednoduché! Kdykoli v průběhu konání Výzvy se vyfoťte a začněte s námi hubnout nebo nám zašlete fotky vaší proměny. Můžete nám také psát do komentářů k příspěvku na FB MyKETO jak to dáváte. Motivujte nás ostatní zprávami, společně nám půjde hubnutí líp! Každá vaše zpráva nás potěší! Nezapomeňte se vyfotit ještě na konci výzvy a nejpozději do 30. 6. nám fotky (nebo alespoň komentáře) na FB MyKETO zašlete. Hubnout společně je zábava a skvělá motivace! Zapojte se i vy! 

PS: Nejde nám o co největší váhový úbytek, ale o Vaši motivaci k hubnutí a zdravému životnímu stylu. Tak se nebojte a přidejte se do naší výzvy.

 

5 týdnů opravdového hubnutí s MyKETO a vaše proměny!

Harmonogram: 

Termín konání: 25.5. - 30.6.2020

 

Losování a vyhlášení výsledků:

Losování těch, kteří nám do komentářů k tomuto příspěvku na FB MyKETO pošlou fotku před a po proběhne v 1. červencovém týdnu a třem z vás nadělíme parádní ceny. 

 

Moc se těšíme na Vaše proměny! 

 

Už známe jména vítězů!

1. místo Miriam Knyplová, Poděbrady

2. místo Marcela Procházková, Soběslav

3. místo Zuzka Nevřalová, Hranice

Děkujeme všem za účast a za úžasné proměny! 

 

Upozornění:

Organizátorem a provozovatelem soutěže a technickým provozovatelem hlasování je společnost GOLDIM spol. s r. o., IČ 47117885, se sídlem Michelská 18/12 a, Praha 4 - Michle.  Do soutěže je možné se zapojit prostřednictvím FB MyKETO. Výhry není možné měnit ani je nelze vyměnit za hotovost. Do soutěže jsou zařazeni pouze ti, kdo splní soutěžní podmínky specifikované na FB MyKETO. Soutěž není provozována Facebookem.