Domů Novinky SOUTĚŽ s MyKETO už dnes!

SOUTĚŽ s MyKETO už dnes!

MyKETO tým

 

Už dlouho se rozhoduješ, že začneš hubnout? 

Hledáš dietu, která ti dá skutečně smysl?

Chceš být fit a ve formě?

 

✓ Vsaď na českou keto dietu MyKETO. Dáme to spolu a KILA půjdou DOLŮ ↓

 

Léto je za rohem, a tak nastává ten nejvyšší čas vylepšit si postavu před nadcházející plavkovou sezónou. Možná si říkáš, jestli to vůbec zvládneš, my říkáme, že společně to dáme. Vsadit na zdravý životní styl, být fit a v kondici totiž rozhodně má smysl. Jdi do toho naplno! Zapoj se i ty do soutěže Dáme to spolu a kila půjdou dolů. Kup si takový Výhodný balíček MyKETO, který tě osloví nejvíc a k němu navíc získej šanci vyhrát Dárkový poukaz na nákup zdarma v hodnotě 3000 Kč, 1000 Kč nebo 500 Kč! Budeš mezi vylosovanými právě ty? Nezapomeň, že při koupi více Výhodných balíčků (najednou nebo kdykoli v průběhu soutěže) se tvoje šance na výhru zvyšuje!

 

Lákavé výhry: 

  1. výherce – Dárková poukázka MyKETO v hodnotě 3 000 Kč
  2. výherce – Dárková poukázka MyKETO v hodnotě 1 000 Kč
  3. výherce -  Dárková poukázka MyKETO v hodnotě     500 Kč

 

MyKETO je tu pro tebe každý den 

yes Ověř si, že i ty můžeš překonat trable s váhou, společně to dáme! Ano, i dieta může být totiž příjemná a pohodlná, navíc, bez nutnosti nadměrného cvičení. V rámci keto diety MyKETO si pochutnáš na originálních proteinových jídlech a proteinových nápojích, která mezi sebou můžeš vzájemně kombinovat. Velkou výhodou je, že MyKETO jídla přinášejí pocit nasycení. Během diety tak nebudeš trpět pocity hladu, díky velkým porcím jídel 40-55 g. Jistě důležitý je i pocit pohody namísto únavy a nervozity či podrážděnosti. V rámci dietního plánu tě podpoří zkušení výživoví poradci kdykoli to budeš potřebovat, stačí se nám ozvat na chatu, e-mailu či telefonu. Rádi tě uvítáme také v naší FB skupině MyKETO Poradna CZ&SK, kde si vzájemně radíme a vyměňujeme zkušenosti a tipy.   

Změň svůj životní styl. Objev nové možnosti. Má to smysl.   

 

Pravidla soutěže: 

Soutěž probíhá na internetových stránkách www.myketo.cz. Zapoj se do soutěže i ty. Nečekej žádná složitá pravidla. Podmínkou účasti v soutěži je nákup libovolného Výhodného balíčku MyKETO, označeného slovem „Výhodný“. Jednoduše ho najdeš v sekci Výhodné balíčky a vybereš si pro sebe ten pravý dietní balíček, sestavený odborníky a koncipovaný na 14 dnů nebo měsíc keto diety. Čím víc balíčků (najednou nebo kdykoli v průběhu soutěže) koupíš, tím více se tvoje šance na výhru zvyšuje. Navíc u každého Výhodného balíčku máš garantovanou dopravu ZDARMA,  od MyKETO dostáváš šejkr ZDARMA plus v balíčku najdeš DÁREK pro podporu tvého zdraví, vitamín C. heart 

 

Kdo se může do soutěže zapojit?

Soutěž je určena fyzickým osobám starším 18 let s korespondenční adresou na území ČR.  Zapojit se mohou stávající i noví zákazníci MyKETO, kteří v  termínu konání soutěže na internetových stránkách www.myketo.cz nakoupí jakýkoli "Výhodný balíček" od MyKETO. Nezapomeň, že nákupem každého dalšího balíčku zvyšuješ svou šanci na výhru. Tak jednoduché to je. Nemusíš nikam psát, na nic odpovídat, do soutěže tě zařadíme automaticky.

 

Harmonogram soutěže: 

Termín konání soutěže: 22.4.-24.5. 2020

Losování: 25.5.2020 

Vyhlášení soutěže: 26.5.2020

 

Výherci soutěže: 

1. Petra Chamlarová 

2. Jan Kršiak

3. Marcela Michalková

Gratulujeme!!! Výhercům zasíláme poštou Dárkové poukázky na odběr zboží ZDARMA. Pro vás ostatní zde máme novou soutěž, věříme, že se zapojíte! 

 

 

Zapoj se do nové SOUTĚŽE zde: 

Pozor nová soutěž! 5 týdnů opravdového hubnutí

 

 

 

Upozornění: 

Organizátorem a provozovatelem soutěže a technickým provozovatelem hlasování je společnost GOLDIM spol. s r. o., IČ 47117885, se sídlem Michelská 18/12 a, Praha 4 - Michle.  Do soutěže je automaticky zařazen každý, kdo v termínu konání soutěže zakoupí na www.myketo.cz Výhodný balíček (libovolný ze sekce Výhodné balíčky). Pokud zákazník zakoupí více balíčků (najednou nebo kdykoli v průběhu konání soutěže), šance na jeho výhru se zvyšuje, protože bude za každý zakoupený balíček zařazen 1×. Vylosovaní výherci budou vyhlášeni na této stránce dne 26.5. 2020 a výhru obdrží poštou. Výherní Dárkové poukázky MyKETO nelze vyměnit za hotovost. Poukazy jsou platné 6 měsíců. Do soutěže jsou zařazeni pouze ti zákazníci, kteří splnili soutěžní podmínky.