Domů Novinky Svěží novinka MyKETO Výhodný balíček DETOX prospěje trávení, játrům i kondici

Svěží novinka MyKETO Výhodný balíček DETOX prospěje trávení, játrům i kondici

MyKETO tým

Ptáte se, jak udělat maximum pro zdraví? Jezte plnohodnotnou a vyváženou stravu, která současně posílí imunitu, dbejte na dostatek odpočinku a spánku, vyvarujte se stresu, v bezpečí vašeho domova si ale můžete také zacvičit či začít s otužováním, třeba sprchováním vlažnou či studenou vodou. Prospějí i vhodné doplňky stravy. Posilnit správné fungování organismu může např. tradiční jarní detoxikační kúra. 

✓ Detox
✓ Játra
✓ Kondice a vitalita
✓ Trávení
✓ Regenerace

V jarních měsících si dopřejte blahodárnou detoxikační kúru v podobě jednoho, dvou či tří bylinných doplňků stravy: pH-Optimal Forte + BIO Zelený ječmen + Ostropestřec (Novinka). Každý z nich je unikátní a přesto mají mnoho společného - zaměřují se na vnitřní očistu těla a to je přesně to, co na jaře hledáme. 

Detoxikační preparáty se zelenými superpotravinami a ostropestřcem zakoupíte jednotlivě nebo v MyKETO Výhodném DETOX balíčku

 

Detox balíček nyní se svěží jarní úsporou 239 Kč (-33 %) a jako pozornost od nás navíc dostanete dárek k nákupu. Můžete se na nás spolehnout. Máme vše skladem - nakupujete přímo od výrobce GOLDIM - poctivé jihočeské produkty z kategorie doplňků stravy a proteinových jídel či nápojů. Zboží expedujeme obratem s doručením do bezpečí vašeho domova. Jsme v tom s vámi!

 

Výhodný DETOX balíček | Detoxikace - krok k hubnutí | Balíček "Posílení imunity" | Hubněte se zeleným ječmenem