Domů Novinky Tip na vánoční dárek - Růžový kolagen nyní s 2 porcemi navíc!

Tip na vánoční dárek - Růžový kolagen nyní s 2 porcemi navíc!

MyKETO tým
Omlazující nápoj Růžový kolagen je dárek, který zaručeně potěší každou ženu. Nyní je navíc v krásném balení a je i větší. Za stejnou cenu nově obdržíte 2 porce lahodného nápoje zdarma.

Růžový kolagen z řady MyKETO je osvěžující instantní nápoj s omlazujícími účinky na pleť. Zajistí nejen hloubkovou výživu a hydrataci pleti obličeje a kůže celého těla, ale díky obsahu kolagenu získává pleť pružný a mladistvý vzhled.

Růžový kolagen působí ve více krocích. Obsahuje hydrolyzovaný kolagen, kyselinu hyaluronovou, výtažky z růže a opuncie, nechybí ani vitamín C. Tímto produktem dopřejete výživu nejen své pokožce, ale také nehtům, vlasům, kloubním chrupavkám a tedy i bolestivým a hůře pohyblivým kloubům. Ocení ho také lidé během hubnutí a po něm, protože kůže má v této době vyšší tendenci ochabovat a vzniká velké množství vrásek. Růžový kolagen pečuje o pleť v každém věku. Lahodný nápoj si lze dopřát ve věku do 40 let 1x denně, mezi 40 - 50 roky 2x denně a ve věku 50 a více let až 3x denně. Výsledky se brzy dostaví!

 

Objevit Růžový kolagen | 3 pack Růžový kolagen | Jak vypadat mladší | Low carb recepty