Domů Novinky TROCHU JINÁ KÁVA z rukou výživového poradce

TROCHU JINÁ KÁVA z rukou výživového poradce

MyKETO tým

 

Pozor, nová akce pro vás! Jak akce v poradnách funguje? 

Doplněk stravy Coffe4Slim získáte jednoduše jako dárek v autorizovaných výživových poradnách ZDARMA k nákupu produktů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč. Naši poradci pro vás mají vždy něco navíc, základ ale je vždy velmi profesionální přístup, komplexní vstupní vyšetření včetně diagnózy těla přístrojem InBody a následné nastavení individuálního plánu hubnutí na míru. Poradci vás úspěšně provedou celým procesem hubnutí. K dispozici jsou vám rovněž i pro vaše dotazy a telefonické konzultace. Pokud nechcete hubnout s poradcem, kávu si zakupte na našem e-shopu za zvýhodněnou cenu 470 Kč. Pak už si jen užívejte její jedinečnou chuť!

Akce probíhá celé léto - v měsících červenec a srpen. Chceme vám dělat radost! 

 

Trochu jiná kávaJiná káva s prospěchem pro váš metabolismus, prospěje vašemu hubnutí! 

Jste přesvědčeni, že v letních měsících uvítáte dárek z rukou našich poradců, který prospěje vašemu metabolismu, doplněk stravy Coffee4Slim. Prostě jsme na léto nemohli vybrat nic jiného! Tuto kávu si zamiloval snad každý, kdo ji kdy ochutnal. Jistě potěší i vás. Připravíte z ní snadno a rychle lahodnou rozpustnou kávu, osvěžující ledovou kávu či lahodné latté s živočišným či rostlinným mlékem. Prozkoumejte recepty z jedinečné MyKETO edice, které jsme pro vás nově připravili. Tato káva je velmi jemná a přitom přináší příjemnou chuť kvalitní kávy, především ale obsahuje cenné aktivní komponenty. 

 

Působení komponent Coffee4Slim

  • Pozitivní vliv na sacharidový i lipidový metabolismus, posílení antioxidační schopnosti organismu (schopnost bojovat s přebytkem volných kyslíkových radikálů)
  • Příznivý vliv na metabolismus cukrů
  • Přispívá k přeměně stravy na využitelnou energii
  • Pomáhá podpořit odbourávání viscerálního (vnitřního) tuku

 

Kdy Coffee4Slim oceníte? 

a) chcete-li přírodním způsobem hubnout nebo si udržet svoji váhu 

b) máte-li "líný" metabolismus + potřebujete-li omezit vstřebávání sacharidů a nastartovat spalování tuků

c) nepijete zelenou, ale černou - praženou kávu

d) trápí vás záchvaty hladu a "závislost" na sladkém 

e) jste-li diabetik

f) aktivně sportujete  

 

Coffe4Slim je doplněk stravy pro zlepšení vaší kondice a fyziologické snížení hmotnosti s vyváženým obsahem zelené kávy a vzácných přírodních komponent, které napomáhají k dosažení štíhlé linie přírodní cestou. Na jeho vývoji pracoval tým odborníků, nyní s ním pracují zkušení výživoví poradci 
Zajívá vás více? Přečtěte si celý článek ZDE

 

Zjistěte, proč hubnutí s výživovými poradci MyKETO funguje! 

 

1. Hubnete s programem ušitým na míru

Naši poradci vám nastaví indiviuální program pro trvalé hubnutí, díky čemuž bude vaše hubnutí nejen lehké a pohodlné, ale zejména bude mnohem efektivnější.

 

2. Trvalá změna vašeho životního stylu 

U nás nenajdete žádné drastické či neověřené diety. Metoda našich výživových poradců skutečně funguje a je ověřena v každodenní praxi. Pomohli jsme již stovkám klientů, pomůžeme zhubnout i vám. 

 

3. Jsme odborníci 

Výživové poradenství je u nás založeno na nejnovějších vědeckých zjištěních. Jsme pyšní na to, že spolupracujeme s mnoha výživovými poradci. Portfolio MyKETO doporučil dokonce odborník nejpovolanější, Prezident Aliance výživových poradců Ing. Ivan Mach, CSc. a to na základě pozitivních osobních zkušeností.

Máte zájem? Registrujte se už dnes ZDE