Zhubni s odborníkem. 

Získej přehled o skladbě svého těla, metabolickém věku, % tělesného tuku, % viscerálního (břišního - nejrizikovějšího) tuku, klidovém metabolismu, % svalů a vody v těle, hmotnosti kostí i o aktuální fyzické kondici. Zjisti, jak tvé tělo funguje, kde má rezervy, odhal chyby ve tvém současném životním stylu.

Objednej se ještě dnes!  Získej individuální dietní plán pro efektivní, snadné a pohodlné hubnutí. S odborníkem získáš nejvyšší možný přehled o průběžných výsledcích hubnutí díky pravidelnému měření přístrojem InBody, počítat můžeš s cílenou podporou a s maximální možnou motivací po celou dobu hubnutí. Po splnění stanovených cílů podpora pokračuje nastavením výživového plánu po dietě, pro trvalé udržení dosažených výsledků.  

 

MyKETO ti změní život. Jdi do toho! 

Hubnutí bude nejen viditelné, ale také motivující a příjemné. Přidanou hodnotou bude tvé zvýšené sebevědomí, pevnější zdraví a obdiv okolí. U svého poradce také přímo zakoupíš dietní program MyKETO ušitý tobě na míru!

 

VYBER si poradenské centrum: 

 

 

DIAGNOSTIKA TĚLA - InBody ZDARMA!

Analýza těla na přístroji InBODY v červnu ZDARMA! Přijďte do poradny a ušetřete 300 Kč. Nabídka platí už při absolvování vstupní konzultace. Bližší informace najdete u konkrétních poradenských center. Akce probíhá výhradně ve vybraných poradnách pro hubnutí MyKETO v měsíci červnu. Rezervujte si termín včas! Jednoduše pošlete objednávkový formulář ZDE. 

 

 

Výživový poradce vás potěší dárkem :) Objednejte se již dnes!

Skvělý dárek v hodnotě 510 Kč zdarma potěší každého! Produkt Extra-Silhouette se zesíleným složením obdržíte v našich poradnách k nákupu lahodných proteinových jídel a nápojů MyKETO nad 2 500 Kč. Akce probíhá výhradně v poradnách pro hubnutí MyKETO od 10. - 30.6.019. Rezervujte si termín včas!

Jednoduše vyplňte objednávkový formulář ZDE. 

 

 

Nedaří se vám zhubnout? Chcete se blýsknout krásnou postavou? 

Nedaří se vám zhubnout nebo řešíte otázky týkající se výživy a stravování? V tom případě neváhejte a domluvte si schůzku s výživovým poradcem. Hubnout může každý! Upevněte své zdraví, získejte sebevědomí a neváhejte se blýsknout krásnou postavou do plavek. Hubnutí pro diabetiky. Poradenství pro sportovce a dále v oblasti výživy a stravování těhotných žen, dětí a adolescentů. Individuální přístup.