Domů Poradenská centra Jak Hubnout, Hradec Králové

Jak Hubnout, Hradec Králové

Hubnout může každý! Neváhejte vyhledat naši pomoc pro rychlé hubnutí.

 

Výživové studio Jak Hubnout

Neváhejte a navštivte nás v příjemném prostředí zavedeného poradenského centra pro hubnutí. Cesta za námi se jednoznačně vyplatí, nabízíme vám diskrétní pomoc a podporu a účinnou motivaci jak se snadno a lehce zbavit nadbytečných kilogramů trvale, pod naším vedením dosáhnete kýžených výsledků a vylepšíte svoji postavu.  Hubnutí pro diabetiky pod odborným dohledem. Nabízíme poradenství pro sportovce. Hubnutí po porodu a komplexní výživové poradenství pro každý věk. 

 

DIAGNOSTIKA TĚLA - měření tuku v těle přístrojem InBody 

V našem centru provádíme analýzu těla na přístroji InBODY. Měření za pouhých 300 Kč včetně detailního rozboru výsledků a stanovení BMI (body mass indexu) si můžete objednat každý všední den. 

 

Jak to u nás chodí? Pomohli jsme úspěšně zhubnout již stovkám klientů! 

Věnovat se vám budou zkušení výživoví poradci s bohatými zkušenostmi s hubnutím. Zabýváme se poradenstvím v oblasti redukce hmotnosti, výživy diabetiků, sportovců i dětí. Během celého procesu hubnutí jsme vám každý den k dispozici, konzultace a rada je možná i po telefonu. Pravidelně budeme monitorovat proměny vašeho těla na profesionálním biometrickém zařízení InBODY. Věřte, že zhubnout skutečně jde. Výsledkem naší osvědčené metody je změna myšlení, postojů, navyklých vzorců chování, ale hlavně změna vztahu k sobě samému. Hubnutí pro vás bude snadné a příjemné. Přidanou hodnotou pak bude vaše zvýšené sebevědomí, upevnění vašeho zdraví a obdiv okolí.

Rádi vám pomůžeme a poradíme. Jsme zde pro vás každý den! 

Přijímáme hotovost, platební karty a benefitní karty EDENRED, SODEXO, BENEFITY CZ a BENEFIT PLUS. 

Jak Hubnout, Hradec Králové

Pospíšilova 281/18
500 03 Hradec Králové

+420 728 348 380
Otevírací doba: 

Po - ne: 8:00 - 20:00 hod

(po předchozí telefonické domluvě)

 

Najdeš nás v Pilnáčkově továrně (studio se nachází v prostorách saun). 

Rezervujte si nezávazný termín

Vyberte pobočku: