Domů Poradenská centra JakHubnout.info, Velké Přílepy

JakHubnout.info, Velké Přílepy

Neváhejte a navštivte nás v příjemném prostředí zavedeného poradenského centra pro hubnutí. Cesta za námi se jednoznačně vyplatí, nabízíme vám diskrétní pomoc a podporu a účinnou motivaci jak se snadno a lehce zbavit nadbytečných kilogramů trvale, pod naším vedením dosáhnete kýžených výsledků a vylepšíte svoji postavu.  Hubnutí pro diabetiky pod odborným dohledem. Nabízíme poradenství pro sportovce. Hubnutí po porodu a komplexní výživové poradenství pro každý věk. 

 

DIAGNOSTIKA TĚLA - měření TUKU přístrojem InBody 

V našem centru provádíme analýzu těla na přístroji InBODY. Rezervujte si návštěvu u nás a jednoduše zavolejte na číslo  778 038 883 nebo pošlete mail na info@jakhubnout.info příp. vyplňte objednávkový formulář ZDE. 

 

Náš výživový poradce vás navíc potěší dárkem:) Objednejte se k nám jednoduše

Naši klienti od nás navíc dostávají dárek k nákupu libovolných proteinových jídel a nápojů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč. Akce probíhá výhradně v partnerských poradnách MyKETO. 

 

Jak to u nás chodí? Pomohli jsme úspěšně zhubnout již stovkám klientů! 

Věnovat se vám budou zkušení výživoví poradci s bohatými zkušenostmi s hubnutím. Zabýváme se poradenstvím v oblasti redukce hmotnosti, výživy diabetiků, sportovců i dětí. Během celého procesu hubnutí jsme vám každý den k dispozici, konzultace a rada je možná i po telefonu. Pravidelně budeme monitorovat proměny vašeho těla na profesionálním biometrickém zařízení InBODY. Věřte, že zhubnout skutečně jde. Výsledkem naší osvědčené metody je změna myšlení, postojů, navyklých vzorců chování, ale hlavně změna vztahu k sobě samému. Hubnutí pro vás bude snadné a příjemné. Přidanou hodnotou pak bude vaše zvýšené sebevědomí, upevnění vašeho zdraví a obdiv okolí.

Rádi vám pomůžeme a poradíme. Jsme zde pro vás každý den! 

Přijímáme hotovost, platební karty a benefitní karty EDENRED, SODEXO, BENEFITY CZ a BENEFIT PLUS. 

JakHubnout.info, Velké Přílepy

MĚRENÍ TUKU - INBODY 

POTĚŠÍME KLIENTY MILÝM DÁRKEM

 

Zátopkova 1036
252 64 Velké Přílepy

+420 778 038 883
Otevírací doba: 

Po - ne: 8:00 - 20:00 hod 

(po předchozí telefonické dohodě)

JakZhubnout.info