Domů Poradenská centra JakHubnout.info, Velké Přílepy

JakHubnout.info, Velké Přílepy

Neváhej a navštiv nás v příjemném prostředí zavedeného poradenského centra pro hubnutí. Cesta za námi se každému jednoznačně vyplatí. Vyslechneme tě a podpoříme, zbavíš se nadbytečných kilogramů trvale, pod naším vedením dosáhneš kýžených výsledků a krásného těla.  

 

Přijď si pro dárek. AKCE 13.-31.5.019. 

Získej skvělý dárek - produkt pH-Optimal Forte se zesíleným složením. Přijď si pro něj do naší poradny pro úspěšné hubnutí. Produkt pH-Optimal Forte v hodnotě 453 Kč získáš ZDARMA k nákupu produktů MyKETO v hodnotě nad 2500 Kč. Akce probíhá výhradně poradnách pro hubnutí MyKETO. Objednej se ještě dnes! 

 

Neváhej a objednej se. 

Těšit se můžeš na velmi příjemné prostředí, pomoc a podporu našich poradců pro hubnutí. Vstupní diagnostiku provádíme na přístoji InBODY, samozřejmostí je pro nás individuální přístup a nastavení dietního plánu MyKETO dle konkrétních potřeb, které je základem tvého úspěchu při zbavení se přebytečných kil. Poradíme i se sportovní výživou dětí a dospělých.

 

Pomůžeme ti proměnit život! 

Neváhej a navštiv nás v příjemném prostředí zavedeného poradenského centra pro hubnutí. Cesta za námi se ti jednoznačně vyplatí. Jsem certifikovaná výživová poradkyně s bohatými zkušenostmi s hubnutím. Zabývám se poradenstvím v oblasti redukce hmotnosti, výživy diabetiků, sportovců i dětí. Během celého procesu hubnutí jsem každý den k dispozici, budu monitorovat stav tvého těla na profesionálním biometrickém zařízení InBODY. Věřte, že zhubnout skutečně jde. Výsledkem bude změna tvého myšlení, postojů, vzorců chování, ale hlavně změna vztahu k sobě samému. Přidanou hodnotou pak bude tvé zvýšené sebevědomí, zdraví a obdiv okolí.

Rádi ti pomůžeme a poradíme! 

 

Přijímáme hotovost, platební karty a benefitní karty EDENRED, SODEXO, BENEFITY CZ a BENEFIT PLUS. 

JakHubnout.info, Velké Přílepy

Zátopkova 1036
252 64 Velké Přílepy

+420 778 038 883
Otevírací doba: 

Po - ne: 8:00 - 20:00 hod 

(po předchozí telefonické dohodě)

JakZhubnout.info