Domů Poradenská centra Jindra Jeníková

Jindra Jeníková

"Nejkrásnější jsou oči klientů. Nejdřív v nich doutná plamínek touhy a teď by mohli zhubnout. A časem se plamínek v očích rozhoří, až je v nich napsáno "já to zvládl/a!". To mě baví. To je moje práce. Moje práce je vrátit Vám jiskru do očí!"

 

Pár slov o mě:

Jako výživový poradce pracuji již 19 let. Zabývám se poradenskou činností v oblasti trvalého hubnutí, podpoře a zlepšení zdraví svých klientů. Na míru vám sestavím dietní plán MyKETO nebo jídelníček, který obsahuje na každý den přesné gramážní recepty na všechna jídla dne, u receptů najdete i obměnu, jak podobně můžete daný recept připravit, abyste měli co nejvíce variant. Na konci receptů najdete tipy na konkrétní značky potravin uvedených v receptech, které se osvědčily jako nejkvalitnější. Nabídnout mohu rovněž sestavení a propočítání gramážního jídelníčku, tvořeného na míru klienta přímo z bazálního metabolismu a jeho denní aktivity.

 

Kromě poradenství při hubnutí se věnuji i dalším oblastem lidského zdraví

Kromě poradenské činnosti se věnuji i přednáškové činnosti a vedu kurzy vaření,  kde si sami vyzkoušíte vyrobit a uvařit jídla, která domě běžně nejíte, např. pomazánky z tofu, špaldový salát, luštěninové lahůdky nebo zdravé, ale chutné sladkosti. 

 

Neváhejte mě kontaktovat

Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte mě kontaktovat, ráda vám poradím a provedu vás na cestě za pevnějším zdravím a štíhlou postavou. 

 

Jindra Jeníková 

Kondice PRO, České Budějovice 

 

PS: Máte-li chuť se uvolnit a relaxovat, načerpat novou energii, přijměte pozvání do Kondice PRO, České Budějovice také na relaxační masáže. U nás zavítáte do uklidňujícího světa vůní, příjemných zážitků, relaxace a malých zázraků. Načerpejte novou energii. 

 

Kondice PRO - více informací