Domů Poradenská centra Kondice Jeníkovi, s.r.o., České Budějovice

Kondice Jeníkovi, s.r.o., České Budějovice

Zhubněte trvale

V příjemném prostředí našeho poradenského centra vás čeká vstupní konzultace a přesná diagnostika těla na přístrojích inBODY 230, včetně pravidelných kontrol a přehledu výsledků hubnutí. Samozřejmostí je individuální přístup a nastavení dietního plánu MyKETO dle vašich potřeb. Nechte se od nás motivovat k úspěšnému zvládnutí procesu hubnutí, kterým vás provedeme až ke kýženému cíli, redukci hmotnosti a upevnění vašeho zdraví. Přijďte k nám načerpat novou energii a přijměte naše pozvání do světa pohody, vůní a malých zázraků. Poradíme i se sportovní výživou dětí a dospělých.

 

Jídelníček na míru 

Na míru vám sestavíme jídelníček, který obsahuje na každý den přesné gramážní recepty na všechna jídla dne, u receptů najdete i obměnu, jak podobně můžete daný recept připravit, abyste měli co nejvíce variant. Na konci receptů najdete tipy na konkrétní značky potravin uvedených v receptech, které se osvědčily jako nejkvalitnější. Nabídnout můžeme rovněž sestavení a propočítání gramážního jídelníčku, tvořeného na míru klienta přímo z bazálního metabolismu a denních aktivit.

 

Ukázka variant jídelníčku:

  • Redukční, zde pracujeme s ovědčeným dietním programem MyKETO
  • Nárůst svalové hmoty
  • Udržení zdraví a kondice 
  • Bezlepkový
  • Při laktózové intoleranci
  • Vegetariánský s prvky makrobiotiky
  • Paleo/primal 

 

Obnovení fyzických a psychických sil 

Pozvánku můžete přijmout i na relaxační masáže, které v dnešní uspěchané době navodí regeneraci vašich fyzických a psychických sil.

 

V našem poradenském centru přijímáme hotovost a benefitní karty SODEXO.

 

Kondice Jeníkovi, s.r.o., České Budějovice

Riegrova 44
370 01 České Budějovice
+420 777 876 097
Otevírací doba: 

Po - ne: 9:00 - 20:00 hod 

(po předchozí telefonické dohodě, ostatní hodiny dle individuální domluvy)

Kondice Jeníkovi, s.r.o.