Domů Poradenská centra Kondice PRO, České Budějovice

Kondice PRO, České Budějovice

Zhubněte rychle a pohodlně s námi

V příjemném prostředí našeho poradenského centra vás čeká přesně tolik služeb, kolik si u nás sami vyberete :) Věřte, že opravdu je z čeho vybírat! Zvolit můžete například výživové poradenství - vstupní konzultace, přesnou diagnostiku těla - měření tuku na přístrojích inBODY 230 s možností pravidelných kontrol a přehledu výsledků hubnutí. Samozřejmostí je profesionální přístup, diskrétnost a nastavení dietního plánu např. keto diety dle vašich individuálních potřeb. Začněte hubnout už dnes, nechte se od nás motivovat k úspěšnému hubnutí s vynikajícími výsledky! Objevte i další naše služby, třeba nově otevřenou solnou jeskyni nebo skvělé relaxační masáže, přednášky nebo originální kurzy vaření a kulinářství. Přijďte načerpat novou energii a přijměte naše pozvání do světa pohody, vůní a malých zázraků. 

POZOR, aktuálně pořádáme Kurzy vaření.  Vaření z netradičních surovin pořádáme již po několikáté, kurzy proběhnou pod vedením zkušené výživové poradkyně, paní Jindry Jeníkové s 19 letou praxí ve výživovém poradenství a velkou milovnicí vaření. Kurz probíhá v Českých Budějovicích, v termínech 21.9.-14.12 a 24.9.-10.12. Rezervujte si termín včas.

 

Náš výživový poradce vás navíc potěší dárkem:) Objednejte se k nám jednoduše

Naši klienti od nás navíc dostávají dárek k nákupu libovolných proteinových jídel a nápojů MyKETO v hodnotě nad 2500 Kč. Akce probíhá výhradně v partnerských poradnách MyKETO. 

 

Nově otevřeno!Solná jeskyně - nově otevřena! 

Solná jeskyně je nově pro vás otevřena! Objednat se můžete na každý den, včetně víkendů v čase 8-19 hod. Přijďte relaxovat, odpočinout si, podpořit svůj imunitní systém a užít si čas jen pro sebe...Čeká na vás uvolnění a relaxace v příjemném prostředí, které jsme vytvořili z celkem 5 tun zdraví příznivě působící soli. V nabídce je zvýhodněné vstupné pro děti, studenty a seniory, mile vás potěší také permanentky na 5 nebo 10 vstupů. Přijďte do solné jeskyně! Více informací ZDE.

 

Jídelníček na míru 

Na míru vám sestavíme jídelníček, který obsahuje na každý den přesné gramážní recepty na všechna jídla dne, u receptů najdete i obměnu, jak podobně můžete daný recept připravit, abyste měli co nejvíce variant. Na konci receptů najdete tipy na konkrétní značky potravin uvedených v receptech, které se osvědčily jako nejkvalitnější. Nabídnout můžeme rovněž sestavení a propočítání gramážního jídelníčku, tvořeného na míru klienta přímo z bazálního metabolismu a denních aktivit.

 

Ukázka variant jídelníčku:

  • Redukční, zde pracujeme s ovědčeným dietním programem MyKETO
  • Nárůst svalové hmoty
  • Udržení zdraví a kondice 
  • Bezlepkový
  • Při laktózové intoleranci
  • Vegetariánský s prvky makrobiotiky
  • Paleo/primal 

 

Obnovení fyzických a psychických sil 

Pozvánku můžete přijmout i na relaxační masáže, které v dnešní uspěchané době navodí regeneraci vašich fyzických a psychických sil.

V našem poradenském centru přijímáme hotovost a benefitní karty SODEXO.

Kondice PRO, České Budějovice

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ
NOVĚ - SOLNÁ JESKYNĚ!!!
MĚŘENÍ TUKU - INBODY
POTĚŠÍME KLIENTY MILÝM DÁRKEM
RELAXAČNÍ MASÁŽE
 
Kamarytova 175/21
370 01 České Budějovice
+420 777 876 097
Otevírací doba: 

Po - ne: 9:00 - 20:00 hod 

(po předchozí telefonické dohodě, ostatní hodiny dle individuální domluvy)

Kondice Jeníkovi, s.r.o.

Objednejte se do poradenského centra

Vyberte pobočku: