Domů Poradenská centra Kondice PRO, České Budějovice

Kondice PRO, České Budějovice

Kondice PRO, výživové poradenství České BudějoviceZhubněte trvale bez těžkostí

V příjemném prostředí našeho poradenského centra vás čeká vstupní konzultace a přesná diagnostika těla na přístrojích inBODY 230, včetně pravidelných kontrol a přehledu výsledků hubnutí. Samozřejmostí je individuální přístup a nastavení dietního plánu MyKETO dle vašich potřeb. Nechte se od nás motivovat k úspěšnému zvládnutí procesu hubnutí, kterým vás provedeme až ke kýženému cíli, redukci hmotnosti a upevnění vašeho zdraví. Přijďte k nám načerpat novou energii a přijměte naše pozvání do světa pohody, vůní a malých zázraků. Hubnutí diabetiků. Hubnutí žen po porodu. Poradíme i se sportovní výživou, výživou těhotných žen, dětí, adolescentů a dospělých.

POZOR, aktuálně pořádáme Kurzy vaření.  Vaření z netradičních surovin pořádáme již po několikáté, kurzy proběhnou pod vedením zkušené výživové poradkyně, paní Jindry Jeníkové s 19 letou praxí ve výživovém poradenství a velkou milovnicí vaření. Kurz probíhá v Českých Budějovicích, ve večerních hodinách dne 23.7. a dále ve dnech 8., 13., 22. a 27.8. Rezervujte si termín včas.

 

Náš výživový poradce vás navíc potěší dárkem :) Objednejte se k nám jednoduše

Naši klienti od nás navíc dostanou dárek. V letních měsících červenec/srpen jsme pro vás vybrali doplněk stravy Coffee4Slim - skvělý dárek v hodnotě 470 Kč zdarma. Produkt Coffee4Slim, 120 porcí od nás obdržíte k nákupu lahodných proteinových jídel a nápojů MyKETO nad 2 500 Kč. Akce probíhá v naší poradně pro hubnutí od července do srpna. Pro objednání k nám jednoduše zavolejte na číslo 777 876 097 nebo pošlete mail na jenikova@kondicepro.cz příp. vyplňte objednávkový formulář ZDE. 

 

Jídelníček na míru 

Na míru vám sestavíme jídelníček, který obsahuje na každý den přesné gramážní recepty na všechna jídla dne, u receptů najdete i obměnu, jak podobně můžete daný recept připravit, abyste měli co nejvíce variant. Na konci receptů najdete tipy na konkrétní značky potravin uvedených v receptech, které se osvědčily jako nejkvalitnější. Nabídnout můžeme rovněž sestavení a propočítání gramážního jídelníčku, tvořeného na míru klienta přímo z bazálního metabolismu a denních aktivit.

 

Ukázka variant jídelníčku:

  • Redukční, zde pracujeme s ovědčeným dietním programem MyKETO
  • Nárůst svalové hmoty
  • Udržení zdraví a kondice 
  • Bezlepkový
  • Při laktózové intoleranci
  • Vegetariánský s prvky makrobiotiky
  • Paleo/primal 

 

Obnovení fyzických a psychických sil 

Pozvánku můžete přijmout i na relaxační masáže, které v dnešní uspěchané době navodí regeneraci vašich fyzických a psychických sil.

V našem poradenském centru přijímáme hotovost a benefitní karty SODEXO.

 

Kondice PRO, České Budějovice

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ
DIAGNOSTIKA TĚLA - INBODY
POTĚŠÍME KLIENTY MILÝM DÁRKEM
RELAXAČNÍ MASÁŽE
 
Kamarytova 175/21
370 01 České Budějovice
+420 777 876 097
Otevírací doba: 

Po - ne: 9:00 - 20:00 hod 

(po předchozí telefonické dohodě, ostatní hodiny dle individuální domluvy)

Kondice Jeníkovi, s.r.o.