Domů Poradenská centra Kosmetické a vyživové poradenství, Pardubice

Kosmetické a vyživové poradenství, Pardubice

V útulném prostředí našeho studia nabízíme kosmetické poradenství a péči v oblasti hubnutí s úspěšným, ryze českým dietním programem MyKETO. Profesionálně se staráme nejen o váš zevnějšek, pečujeme také o vaše vnitřní zdraví a harmonii. Poradíme vám, jak se správně starat o vaši pleť a jak poznat účinné kosmetické přípravky. Věnujeme se individuálnímu poradenství. Aktuální stav pleti zjišťujeme za pomoci ultrazvukové sondy, která ověří míru hydratace pleti. Podpoříme vaši krásu tak, abyste byla ještě přitažlivější ženou, než dosud. V případě vašeho zájmu vás provedeme na cestě za úspěšným a bezpečným zhubnutím. Sami si ověříte, že díky dietnímu plánu MyKETO bude pro vás hubnutí snadné a pohodlné, navíc bez pocitu hladu a nervozity.

Vstupní diagnostiku provádíme na přístoji InBODY, samozřejmostí je pro nás individuální přístup a nastavení dietního plánu MyKETO dle konkrétních potřeb.

 

Přijď si pro dárek. AKCE 13.-31.5.019

Získej skvělý dárek - produkt pH-Optimal Forte se zesíleným složením. Přijď si pro něj do naší poradny pro úspěšné hubnutí. Produkt pH-Optimal Forte v hodnotě 453 Kč získáš ZDARMA k nákupu produktů MyKETO v hodnotě nad 2500 Kč. Akce probíhá výhradně poradnách pro hubnutí MyKETO. Objednej se ještě dnes! 

V našem poradenském centru přijímáme platební karty VISA, MASTERCARD A MAESTRO pomocí aplikace Trisbee.com
Zakoupit u nás můžete DÁRKOVÉ POUKAZY. 

Kosmetické a vyživové poradenství, Pardubice

Masarykovo náměstí 1484, 8. patro

Pardubice - Zelené předměstí 

777 134 291
Otevírací doba: 
Pondělí 10 - 17 hod 
Úterý Zavřeno 
Středa 15 - 18 hod 
Čtvrtek 10 - 17 hod 
Pátek Zavřeno
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno
Dle objednání.