Domů Poradenská centra Lenka Klemmová

Lenka Klemmová

Za naší výživovou poradkyni Lenku nejlépe hovoří úspěchy mnoha jejích klientů, kterým se snaží maximálně pomoci. Lenka sama přiznává, že na všechny své kliety a jejich úspěchy je velmi pyšná a doslova jí nabíjejí pozitivní energií a chutí k další práci. 

Miloš Pokorný, český zpěvák, bavič i moderátor a GOLDIM

Umět klientům poradit jak zhubnout, aby to skutečně fungovalo, není vůbec jednoduché. Tak dobře, jako to umí Lenka to dokáže málokdo! Ať jste z blízka či daleka, chcete hubnout břicho, zadeček nebo celou postavu, na Lenku se rozhodně můžete s důvěrou kdykoli obrátit! 

"Pokud ste se rozhodli nekompromisně zatočit se svými nadbytečnými kily a chcete trvale zhubnout nebo si nevíte rady s jídelníčkem, či potřebujete i v jiných směrech pomoc a podporu zkušeného výživového poradce, kontaktujte mě a já Vám budu, díky svým bohatým zkušenostem a znalostem v oblasti hubnutí a výživy, efektivně pomáhat. Výživovému poradenství se věnuji již mnoho let a není to pro mě práce, ale koníček. Ráda vás provedu celým procesem hubnutí, chybět rozhodně nebude ani profesinální měření na přístroji InBody s přesnou analýzou vašeho těla.

Na úspěchy mých klientů jsem velmi pyšná. Jsou v mé práci tou největší možnou odměnou. Hubnutí se mnou je pro klienty příjemné a hlavně je účinné."

Lenka Klemmová

Síť studií JakHubnout, úspěšné výživové poradkyně Lenky Klemmové naleznete zde: Praha 5 - Velké Přílepy - Kladno - Hradec Králové