Domů Poradenská centra NW Sport, výživové poradenství, Hluboká nad Vltavou

NW Sport, výživové poradenství, Hluboká nad Vltavou

DIAGNOSTIKA TĚLA - měření přístrojem Tanita 

V našem centru provádíme analýzu těla na přístroji Tanita. Rezervujte si návštěvu u nás a jednoduše zavolejte na číslo 602 377 319  nebo pošlete mail na info@nwsport.cz  příp. vyplňte objednávkový formulář ZDE. 

 

Náš výživový poradce vás navíc potěší dárkem :) Objednejte se k nám

Naši klienti od nás navíc dostanou dárek. V letních měsících červenec/srpen jsme pro vás vybrali doplněk stravy Coffee4Slim - skvělý dárek v hodnotě 470 Kč zdarma. Produkt Coffee4Slim, 120 porcí od nás obdržíte k nákupu lahodných proteinových jídel a nápojů MyKETO nad 2 500 Kč. Akce probíhá v naší poradně pro hubnutí od července do srpna. Pro objednání k nám jednoduše zavolejte na číslo 602 377 319  nebo pošlete mail na info@nwsport.cz  příp. vyplňte objednávkový formulář ZDE.

 

Odhoďte chmurné myšlenky a pojďte si s námi zachodit!

Dynamické centrum v Hluboké nad Vltavou, kde na jednom místě naleznete vše pro Nordic Walking - kurzy, individuální lekce, sportovní pobyty a teambuldingové akce pro začátečníky i poktočilé, vybavení pro seversku chůzi, VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ včetně komplexního vedení redukčních programů s MyKETO a v neposlední řadě uvolňující a osvěžující relaxační masáže. V našem centru si zlepšíte náladu i kondici, protáhnete celé tělo a v případě vašeho zájmu s námi můžete i snadno a lehce hubnout!

 

AKTUÁLNÍ AKCE - KONDIČNÍ LEKCE A VÝŠLAPY

Tým akreditovaných instruktorů Nordic Walking pro vás připravil program výuky severské chůze pro všechny věkové i výkonnostní skupiny. S námi může chodit každý, protože lekce připravujeme s ohledem na možnosti a kondici každého klienta.

PRAVIDELNÉ KONDIČNÍ SKUPINOVÉ LEKCE A VÝŠLAPY

Přijďte si s námi zasportovat a zdokonalit si vaši techniku Nordic Walking do zámeckého parku a okolí Hluboké nad Vltavou.
Kondiční lekce trvá cca 2 hodiny / 5 - 7 km, výšlap cca 3 - 3,5 hodiny /7 -12 km - dle počasí a kondice zúčastněných.

Přihlásit se můžete ZDE

V případě zájmu pro nás není překážkou uspořádat lekce kdekoli - Jihočeský kraj i celá Česká republika jsou plné překrásných lokalit pro Nordic Walking.

Naučili jsme správně chodit již stovky klientů a nachodili s nimi mnoho kilometrů. Pojďte si i vy s námi vyzkoušet tuto zábavnou pohybovou aktivitu s holemi!

NW Sport, výživové poradenství, Hluboká nad Vltavou

NORDIC WALKING - TRÉNINKY, KURZY

PŘI HUBNUTÍ VÁS POTĚŠÍME DÁRKEM 

MASÁŽE

 

Náměstí Čsl. armády 2
373 41 Hluboká nad Vltavou

+420 602 377 319
Otevírací doba: 

Po - pá: 8:00 - 20:00 hod

(po předchozí telefonické domluvě)