Domů Poradenská centra Studio Imago s.r.o., Praha 3

Studio Imago s.r.o., Praha 3

Těšit se můžete na velmi příjemné prostředí a odbornou pomoc zkušených poradců pro hubnutí, výživu a zdraví, kteří dokáži pomoci při celé řadě zdravotních problémů a rovněž pomohou s odvykáním kouření. Certifikovaní výživoví specialisté jsou připraveni rovněž poradit i s úskalími v oblasti výživy dětí, adolescentů, těhotných a kojících žen, sportovců či seniorů. Jsme zde pro vás, nebojte se nás na cokoli zeptat. Jsme připraveni vám pomoci! 

 

DIAGNOSTIKA TĚLA - InBody

V našem centru provádíme analýzu těla na přístroji InBODY. Rezervujte si návštěvu u nás a jednoduše zavolejte na číslo 774 201 079 nebo pošlete mail na poradna@studioimago.info příp. vyplňte jednoduchý objednávkový formulář ZDE. 

 

Náš výživový poradce vás navíc potěší dárkem :) Pečujeme o vás!

Naši klienti od nás navíc dostanou dárek. V letních měsících červenec/srpen jsme pro vás vybrali doplněk stravy Coffee4Slim - skvělý dárek v hodnotě 470 Kč zdarma. Produkt Coffee4Slim, 120 porcí od nás obdržíte k nákupu lahodných proteinových jídel a nápojů MyKETO nad 2 500 Kč. Akce probíhá v naší poradně pro hubnutí od července do srpna. Pro objednání k nám jednoduše zavolejte na číslo 774 201 079 nebo pošlete mail na poradna@studioimago.info příp. vyplňte jednoduchý objednávkový formulář ZDE. 

 

Nabídka biorezonance  

Nabízíme měření na biorezonančním přístroji Sensitiv Imago 530 (schválen jako Medical Device Class II A)  nejmodernější screeningové metodě: 

Sensitiv Imago 530 je jedním z nejnovějších diagnostických přístrojů, který slibuje velký pokrok v medicíně. Přístroj Sensitiv Imago dokáže pracovat s energetickými drahami v našem těle, které možná znáte jako čakry z tradiční čínské medicíny. Dokáže je zaznamenávat a napravovat patologické změny, ke kterým dochází vlivem negativních faktorů vnějšího i vnitřního prostředí. Jedná se o velmi šetrnou, neinvazivní metodu, která dává možnost několikanásobně zkrátit dobu vyšetření a vyhnout se tak návštěvám mnoha specializovaných pracovišť tak, jak známe ze součanosti.

U nás je naprostou samozřejmostí diskrétní a velmi individuální přístup, hluboké znalosti, odborné zhodnocení a nastavení dietního plánu MyKETO dle vašich konkrétních potřeb. Jedinečností studia Imago je celostní pohled na člověka, specializuje se na biorezonanci, tradiční čínskou medicínu a ajurvédu, to vše při současném využití nejnovějších poznatků a pokroků západní medicíny. Pokud chcete hubnout, nejprve absolvujete vstupní konzultaci a diagnostiku těla na přístroji InBody 270, po zpracování individuálního výživového plánu budou pro vás velmi důležité a motivující kontroly a hodnocení dosažených výsledků. Konzultovat své dotazy můžete i telefonicky.

 

Přijďte k nám, pomůžeme vám změnit život! 

Naše poradna nabízí ideální syntézu a kompromis mezi západní (klasickou) a východní (alternativní) medicínou. Pracujeme s lékařsky plně certifikovanými přístroji, chlubícími se mnoha mezinárodními oceněními. Spolupracujeme s lékaři - specialisty. Na druhou stranu, využíváme také postupy a recepty prověřené tisíciletou praxí východních systémů. Studujeme a praktikujeme techniky tradiční čínské medicíny, dietetiku, ájurvédu, filosofii 5 elementů, výživu a moudrost našich předků pro zachování a zlepšení našeho zdraví, rovnováhy a energie přírodní cestou.  V neposlední řadě se opíráme o nejnovější vědecké výzkumy, poznatky a trendy v biorezonanci. Nabízíme ucelený koncept postupů prověřený našimi klienty, ale i námi samotnými. Toto všechno a mnohem víc z nás dělá ideálního společníka, pomocníka a průvodce na vaší cestě ke zdravému, spokojenému, vyrovnanému a dlouhému životu.
 
Více informací na našem webu https://www.studioimago.info/
 
Nabízíme měření pomocí nejmodernějších přístrojů:
Sensitiv Imago 530                                              biorezonanční přístroj schválen jako Medical Device Class II A
Aureola S biofotonová holografie
Ceragem termomasážní zdravotní lehátko
InBody270 diagnostika těla - analýza těla přístrojem InBody - bioimpenanční měření tělesné hmotnosti a obsahu tuku, svalů, minerálů a vody v těle

 

Přijímáme hotovost, platební karty a benefitní karty EDENRED, SODEXO, BENEFIT PLUS. 

Studio Imago s.r.o., Praha 3

DIAGNOSTIKA TĚLA - INBODY 

POTĚŠÍME KLIENTY MILÝM DÁRKEM

BIOREZONANCE, TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA

 

Vinohradská 2279/164 (5. patro)
130 00 Praha 3 - Vinohrady

+420 774 201 079
+420 602 614 931
Otevírací doba: 

Po - pá: 9:00 - 18:00 hod

(po předchozí telefonické dohodě, ostatní hodiny dle individuální domluvy)

So - Ne:  dle individuální domluvy

Studio se nachází v bezprostřední blízkosti nákupní galerie Atrium Flora.

Studio Imago s.r.o.