Domů Poradenská centra Studio Imago s.r.o., Praha 3

Studio Imago s.r.o., Praha 3

Hubnout může každý! Neváhejte vyhledat naši účinnou pomoc pro rychlé hubnutí! 
 

Více o jednom z předních výživových studií v Praze - studio Imago  

Poradenské centrum se skvělou dopravní dostupností, přímo na metru A, doslova pár kroků od výstupu z metra stanice Flora! Čeká na vás velmi příjemné prostředí a především skutečná pomoc a podpora výživových poradců v oblasti hubnutí, stravování a lifestyle, analýza těla - měření InBody, BMI a mnohé další. Jsme zde pro vás, nebojte se nás na cokoli zeptat. Rádi poradíme a jsme připraveni bezpečně provést celým procesem hubnutí a u klientů ho maximálně zefektivnit a urychlit. Z našich služeb si sami vyberete to, o co budete mít zájem. Výběr záleží jen na vás! Certifikovaní výživoví specialisté jsou připraveni poradit i s úskalími v oblasti výživy dětí, adolescentů, těhotných a kojících žen, sportujících dětí či dospělých a s výživou seniorů. 

NOVĚ u nás naleznete také pomoc s odvykáním kouření prostřednictvím bioresonance - vysoká úspěšnost a celkově výborné zkušenosti klientů s touto metodou. 

 

DIAGNOSTIKA TĚLA - měření tuku v těle přístrojem InBody 

V našem centru provádíme profesionální analýzu těla na přístroji InBODY. Rezervujte si měření včetně tištěného výstupu a detailního rozboru výsledků už dnes! (Cena měření činí 300 Kč).

 

Nabídka biorezonance  

Paralelně s výživovým poradenstvím nabízíme také možnost měření na biorezonančním přístroji Sensitiv Imago 530 (schválen jako Medical Device Class II A)  nejmodernější screeningové metodě: 

Sensitiv Imago 530 je jedním z nejnovějších diagnostických přístrojů, který slibuje velký pokrok v medicíně. Přístroj Sensitiv Imago dokáže pracovat s energetickými drahami v našem těle, které možná znáte jako čakry z tradiční čínské medicíny. Dokáže je zaznamenávat a napravovat patologické změny, ke kterým dochází vlivem negativních faktorů vnějšího i vnitřního prostředí. Jedná se o velmi šetrnou, neinvazivní metodu, která dává možnost několikanásobně zkrátit dobu vyšetření a vyhnout se tak návštěvám mnoha specializovaných pracovišť tak, jak známe ze součanosti.

Samozřejmostí je u nás diskrétní a velmi individuální přístup, mnohaleté znalosti a zkušenosti v oblasti hubnutí. Dietní plán vám nastavíme dle vašich konkrétních potřeb. Jedinečností studia Imago je celostní pohled na člověka, specializuje se vedle hubnutí také na biorezonanci, tradiční čínskou medicínu a ajurvédu, to vše při současném využití nejnovějších vědeckých poznatků a pokroků západní medicíny. Pokud chcete hubnout, nejprve absolvujete vstupní konzultaci a diagnostiku těla na přístroji InBody 270, po zpracování individuálního výživového plánu budou pro vás velmi důležité a motivující kontroly a hodnocení dosažených výsledků. Konzultovat své dotazy můžete i telefonicky.

 

Přijďte k nám, pomůžeme vám změnit život! 

Naše poradna nabízí ideální syntézu a kompromis mezi západní (klasickou) a východní (alternativní) medicínou. Pracujeme s lékařsky plně certifikovanými přístroji, chlubícími se mnoha mezinárodními oceněními. Spolupracujeme s lékaři - specialisty. Na druhou stranu, využíváme také postupy a recepty prověřené tisíciletou praxí východních systémů. Studujeme a praktikujeme techniky tradiční čínské medicíny, dietetiku, ájurvédu, filosofii 5 elementů, výživu a moudrost našich předků pro zachování a zlepšení našeho zdraví, rovnováhy a energie přírodní cestou. V neposlední řadě se opíráme o nejnovější vědecké výzkumy, poznatky a trendy v biorezonanci. Nabízíme ucelený koncept postupů prověřený našimi klienty, ale i námi samotnými. Toto všechno a mnohem víc z nás dělá ideálního průvodce na vaší cestě ke zdravému, spokojenému, vyrovnanému a dlouhému životu ve zdraví.
 
Nabízíme měření pomocí moderních přístrojů:
 
InBody270 Diagnostika těla - analýza těla přístrojem InBody - bioimpenanční měření tělesné hmotnosti a obsahu tuku, svalů, minerálů a vody v těle, metabolický věk a BMI
Sensitiv Imago 530 Biorezonanční přístroj schválen jako Medical Device Class II A
Ceragem Termomasážní a relaxační zdravotní lehátko

 

Přijímáme hotovost, platební karty a benefitní karty EDENRED, SODEXO, BENEFIT PLUS. 

Studio Imago s.r.o., Praha 3

Vinohradská 2279/164 (5. patro)
130 00 Praha 3 - Vinohrady

+420 774 201 079
+420 602 614 931
Otevírací doba: 

Po - pá: 9:00 - 18:00 hod

(po předchozí telefonické dohodě, ostatní hodiny dle individuální domluvy)

So - Ne:  dle individuální domluvy

Studio se nachází přímo na metru Flora (trasa A), v bezprostřední blízkosti obchodního centra Atrium Flora. Možnost parkování před studiem. Tram č. 5, 15, 10, 16. 

Studio Imago s.r.o.

Rezervujte si nezávazný termín

Vyberte pobočku: