Domů Poradenská centra Visage studio, kosmetické a vyživové poradenství, Pardubice

Visage studio, kosmetické a vyživové poradenství, Pardubice

V útulném prostředí našeho studia nabízíme kosmetické poradenství a péči v oblasti hubnutí s úspěšným, ryze českým dietním programem MyKETO. Profesionálně se staráme nejen o váš zevnějšek, pečujeme také o vaše vnitřní zdraví a harmonii. Poradíme vám, jak se správně starat o vaši pleť a jak poznat účinné kosmetické přípravky. Věnujeme se individuálnímu poradenství. Aktuální stav pleti zjišťujeme za pomoci ultrazvukové sondy, která ověří míru hydratace pleti. Podpoříme vaši krásu tak, abyste byla ještě přitažlivější ženou, než dosud. V případě vašeho zájmu vás provedeme na cestě za úspěšným a bezpečným zhubnutím. Sami si ověříte, že díky dietnímu plánu MyKETO bude pro vás hubnutí snadné a pohodlné, navíc bez pocitu hladu a nervozity.

Vstupní diagnostiku provádíme na přístoji InBODY, samozřejmostí je pro nás individuální přístup a nastavení dietního plánu MyKETO dle konkrétních potřeb.

 

DIAGNOSTIKA TĚLA - měření TUKU na přístroji InBody

V našem centru provádíme analýzu těla na přístroji InBODY. Nyní akční cena 150 Kč. Rezervujte si návštěvu u nás a jednoduše zavolejte na číslo 777 134 291 nebo pošlete mail na info@visage-studio.cz příp. vyplňte objednávkový formulář ZDE. 

 

Náš výživový poradce vás navíc potěší dárkem:) Objednejte se k nám

Naši klienti od nás navíc dostávají dárek k nákupu libovolných proteinových jídel a nápojů MyKETO v hodnotě nad 2500 Kč. Akce probíhá výhradně v partnerských poradnách MyKETO. 

V našem poradenském centru přijímáme platební karty VISA, MASTERCARD A MAESTRO pomocí aplikace Trisbee.com
Zakoupit u nás můžete DÁRKOVÉ POUKAZY. 

Visage studio, kosmetické a vyživové poradenství, Pardubice

MĚŘENÍ TUKU - INBODY, BMI

POTĚŠÍME KLIENTY MILÝM DÁRKEM

KOSMETICKÉ A VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ 

 

Masarykovo náměstí 1484, 8. patro

530 02 Pardubice - Zelené předměstí 

+420 777 134 291
Otevírací doba: 
Pondělí 10 - 17 hod 
Úterý Zavřeno 
Středa 15 - 18 hod 
Čtvrtek 10 - 17 hod 
Pátek Zavřeno
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno
Dle objednání. Možno dle dohody.