Zhubni s odborníkem. 

Získej přehled o skladbě svého těla, metabolickém věku, % tělesného tuku, % viscerálního (břišního - nejrizikovějšího) tuku, klidovém metabolismu, % svalů a vody v těle, hmotnosti kostí i o aktuální fyzické kondici. Zjisti, jak tvé tělo funguje, kde má rezervy, odhal chyby ve tvém současném životním stylu.

Objednej se ještě dnes!  Získej individuální dietní plán pro efektivní, snadné a pohodlné hubnutí. S odborníkem získáš nejvyšší možný přehled o průběžných výsledcích hubnutí díky pravidelnému měření přístrojem InBody, počítat můžeš s cílenou podporou a s maximální možnou motivací po celou dobu hubnutí. Po splnění stanovených cílů podpora pokračuje nastavením výživového plánu po dietě, pro trvalé udržení dosažených výsledků.  

 

MyKETO ti změní život. Jdi do toho! 

Hubnutí bude nejen viditelné, ale také motivující a příjemné. Přidanou hodnotou bude tvé zvýšené sebevědomí, pevnější zdraví a obdiv okolí. U svého poradce také přímo zakoupíš dietní program MyKETO ušitý tobě na míru!

 

VYBER si poradenské centrum: 

Registrace do poradenského centra

Vyberte pobočku:

 

 

Přijď si pro dárek. Objednej se ještě dnes!

Získej skvělý dárek - produkt pH-Optimal Forte se zesíleným složením. Přijď si pro něj do některé z poraden pro úspěšné hubnutí. Produkt pH-Optimal Forte v hodnotě 453 Kč získáš ZDARMA k nákupu produktů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč. Akce probíhá výhradně poradnách pro hubnutí MyKETO od 13. - 31.5.019. Objednej se již dnes! Jednoduše vyplň objednávkový formulář ZDE. 

 

 

MyKETO ti změní život. Jdi do toho!

Zhubni s odborníkem. Vyber si nejbližší studio a svého osobního výživového poradce, který ti nastaví osvědčený dietní plán MyKETO přesně podle představ a potřeb. Poradce ti pomůže udržet motivaci, dovede tě k vytoužené hmotnosti a pevnějšímu zdraví. Hubnutí bude nejen viditelné, ale také příjemné.