Zhubni s odborníkem. 

Získej přehled o skladbě svého těla, metabolickém věku, % tělesného tuku, % viscerálního (břišního - nejrizikovějšího) tuku, klidovém metabolismu, % svalů a vody v těle, hmotnosti kostí i o aktuální fyzické kondici. Zjisti, jak tvé tělo funguje, kde má rezervy, odhal chyby ve tvém současném životním stylu.

Objednej se ještě dnes!  Získej individuální dietní plán pro efektivní, snadné a pohodlné hubnutí. S odborníkem získáš nejvyšší možný přehled o průběžných výsledcích hubnutí díky pravidelnému měření přístrojem InBody, počítat můžeš s cílenou podporou a s maximální možnou motivací po celou dobu hubnutí. Po splnění stanovených cílů podpora pokračuje nastavením výživového plánu po dietě, pro trvalé udržení dosažených výsledků.  

 

MyKETO ti změní život. Jdi do toho! 

Hubnutí bude nejen viditelné, ale také motivující a příjemné. Přidanou hodnotou bude tvé zvýšené sebevědomí, pevnější zdraví a obdiv okolí. U svého poradce také přímo zakoupíš dietní program MyKETO ušitý tobě na míru!

 

VYBER si poradenské centrum: 

Registrace do poradenského centra

Vyberte pobočku:

 

 

DIAGNOSTIKA TĚLA - měření % tuku přístrojem InBody 

V centech MyKETO provádíme analýzu těla přístrojem InBODY. Pokud máte o diagnostiku zájem, jednoduše vyplňte stručný objednávkový formulář ZDE. 

 

 

Dárek pro vás! Speciální káva z rukou výživového poradce.

Akce probíhá celé léto - červenec/srpen

Jedinečný dárek od nás, doplněk stravy Coffee4Slim s ověřeným složením a lahodnou chutí v hodnotě 470 Kč obdržíte v poradnách k vašemu nákupu proteinových jídel a nápojů MyKETO nad 2 500 Kč. Akce probíhá výhradně v poradnách MyKETO v červenci a srpnu. Rezervujte si termín včas jednoduchým vyplněním objednávkového formuláře ZDE nebo nám hned zavolejte na číslo 770 141 222.

 

 

Nedaří se vám zhubnout? Chcete se blýsknout krásnou postavou? 

Nedaří se vám zhubnout nebo řešíte otázky týkající se výživy a stravování? V tom případě neváhejte a domluvte si schůzku s výživovým poradcem. Hubnout může každý! Upevněte své zdraví a získejte sebevědomí. Centra dále nabízejí: Hubnutí pro diabetiky. Poradenství pro sportovce, konzultace v oblasti výživy těhotných žen, dětí a dospívajících. Koučink při hubnutí. Individuální přístup samozřejmostí.

POZOR, právě pro vás otevíráme nové studio v LIBERCI! Více informací níže.