Domů Vaše úspěchy

Vaše úspěchy s keto dietou MyKETO 

Na úspěchy našich zákazníků jsme doopravdy pyšní! Začněte s námi hubnout i vy a brzy se pochlubte svými výsledky. 
 

 • Miriam

  „Chci se s vámi podělit o můj příběh. Jmenuji se Miriam, je mi 39 let a všem, kteří plánují zhubnout bych chtěla vzkázat, že hlavní je se nebát, nevymlouvat se a začít. Pak pomůže i samo tělo a vy si to začnete užívat.

  Po mé proměně jsem měla několik vtipných zážitků, když mě vlastní kamarádi nepoznávali na ulici. Podle reakcí myslím, že všechny kolem mě ta změna potěšila stejně jako mě."

 • blogerka Dominika

  "S MyKETO mám velmi dobré zkušenosti" prozradila milá a sympatická IG blogerka @dominikapotuckova, již během krátké doby jsem s MyKETO dosáhla skvělých výsledků! Děkuju svému trenérovi a @myketo_goldim za podporu a skvělou ketonovou dietu" Dominika. 

 • Martina

  O úžasnou proměnu se s námi podělila paní Martina, kterou nadbytečná kila dlouho trápila a způsobovala nejeden problém. Nyní úspěšně hubne pod vedením výživové poradkyně Lenky Klemmové z JakHubnout.info. Váha šla krásně dolů, ubyla nejen nechtěná kila, ale i centimetry v pase. Taková změna se pochopitelně velmi pozitivně odrazila i na zdraví Martiny, kvalitě jejích vlasů a pleti. Změny si samozřejmě všimlo i nejbližší okolí a nestačilo se divit. Přečtěte si více! 

 • Zuzka

  Úžasná proměna paní Zuzany, která dobře ví, jak se těhotenská kila špatně shazují. Po 3/4 roce marných pokusů objevila  MyKETO. Lahodné proteinové koktejly ve spojení s cvičením odváděly skvělou práci a během krátké doby paní Zuzana zhubla o několik konfekčních velikostí. Přečtěte si celý příběh! 

 • Petra

  Možná to důvěrně znáte i vy - vaše váha jde nahoru a ať zkoušíte, co zkoušíte, nedokážete ji udržet v takovém rozmezí, v jakém chcete. Jste naštvaní, smutní, depresivní a nevíte co dál. Nadbytečná kila se vás ne a ne pustit. A co víc, přibývají další. Tak přesně tohle je ten správný moment pro životní restart s keto dietou MyKETO. Paní Petra vyzkoušela MyKETO a bylo to přesně to, co v daný moment potřebovala. 

 • Lenka

  Paní Lenka nám zaslala svůj příběh a my v MyKETO jsme pyšní, že naše keto dieta MyKETO změnila paní Lence život k lepšímu.  

 • Mirek

  "Než jsem přibral, hodně jsem sportoval. S prací u počítače jsem přibral přes 20 kilo. Kvůli své rodině a zdraví jsem se rozhodl zhubnout. Až s MyKETO jsem opravdu zhubnul, cítím se velmi dobře a hubnu dál!"

 • Tereza

  Úspěšná blogerka Tereza, Matky v nesnázích, se kvůli nadbytečným kilům přestala ve svém těle cítit dobře, vyzkoušela MyKETO a parádně si vylepšila postavu, navíc začala mít víc energie. Jak jí MyKETO změnilo život?