Domů Vaše úspěchy

Vaše úspěchy s keto dietou MyKETO 

Na úspěchy našich zákazníků jsme doopravdy pyšní! Začněte s námi hubnout i vy a brzy se pochlubte svými výsledky. 
 

 • Markéta

  Inspirujte se příběhem paní Markéty, která po dlouhých neúspěšných letech hubnutí objevila keto dietu MyKETO a zvládla bezproblémů zhubnout svých prvních 5kg. Na svůj výsledek je patřičně hrdá a rozhodla se to oznámit zasláním svého příběhu. Díky jejímu rozhodnutí se můžete dozvědět jak se jí hubnutím dařilo a co si ze všeho nejvíc na keto dietě pochvalovala.

 • Máma tří dětí

  Inspirujte se příběhem mladé mamky 3 dětí z Nového Jičíně, která dokázala s MyKETO dietou viditelně zhubnout už po 28 dnech. Po 3 dětech se jí nedařilo zhubnout, ale naše keto dieta ji výsledkem maximálně překvapila. Mladé mamince držíme všechny palce, protože se v hubnutí rozhodla pokračovat i nadále. Přečtěte si, jak to dokázala.

 • Nikol

  Velká proměna v krátkém čase, který si zaslouží obdiv. Inspirujte se příběhem Nikoly z malebného historického městečka v Karlovarském kraji. Její úspěch vám vyrazí dech. Do původní postavy, kterou měla před 14 lety, se dostala i po třech dětech! Přečtěte si její příběh a zjistěte, jak to dokázala.

 • Jarka

  Inspirujte se příběhem paní Jarky z Karlových Varů, která to dotáhla pořádně daleko. Začala se vyhýbat sacharidům už během první vlny korona krize v době karantény a v létě s naším balíčkem START se rozhodla jít low carb směrem naplno. A teď po 3/4 roce může být na svůj výsledek patřičně hrdá. Jarce se totiž podařilo to, o čem sní každý před zahájením diety: vytrvale vydržet a pevně kráčet za svým cílem až do konce.

 • Denisa

  Sympatická maminka dvou dětí, která vytrvale sledovala svůj cíl a krásně se jí to i vyplatilo. Inspirujte se příběhem Denisy, která zvítězila nad zbytečnými kilogramy a už nyní se může pyšnit štíhlejší postavou. Denisa poctivě dodržuje principy low carb stravování a na letní plavky bude určitě připravena.

 • David

  Charismatický mladý muž, kterému se díky keto dietě MyKETO a vlastní fyzické aktivitě podařilo krásně zhubnout. David se rozhodl svůj příběh zveřejnit na základě naší Velké výzvy MyKETO, za což mu patřičně děkujeme a věříme, že jeho příběh inspiruje i Vás.

 • Miriam

  „Chci se s vámi podělit o můj příběh. Jmenuji se Miriam, je mi 39 let a všem, kteří plánují zhubnout bych chtěla vzkázat, že hlavní je se nebát, nevymlouvat se a začít. Pak pomůže i samo tělo a vy si to začnete užívat.

  Po mé proměně jsem měla několik vtipných zážitků, když mě vlastní kamarádi nepoznávali na ulici. Podle reakcí myslím, že všechny kolem mě ta změna potěšila stejně jako mě."

 • blogerka Dominika

  "S MyKETO mám velmi dobré zkušenosti" prozradila milá a sympatická IG blogerka @dominikapotuckova, již během krátké doby jsem s MyKETO dosáhla skvělých výsledků! Děkuju svému trenérovi a @myketo_goldim za podporu a skvělou ketonovou dietu" Dominika. 

 • Martina

  O úžasnou proměnu se s námi podělila paní Martina, kterou nadbytečná kila dlouho trápila a způsobovala nejeden problém. Nyní úspěšně hubne pod vedením výživové poradkyně Lenky Klemmové z JakHubnout.info. Váha šla krásně dolů, ubyla nejen nechtěná kila, ale i centimetry v pase. Taková změna se pochopitelně velmi pozitivně odrazila i na zdraví Martiny, kvalitě jejích vlasů a pleti. Změny si samozřejmě všimlo i nejbližší okolí a nestačilo se divit. Přečtěte si více! 

 • Zuzka

  Úžasná proměna paní Zuzany, která dobře ví, jak se těhotenská kila špatně shazují. Po 3/4 roce marných pokusů objevila  MyKETO. Lahodné proteinové koktejly ve spojení s cvičením odváděly skvělou práci a během krátké doby paní Zuzana zhubla o několik konfekčních velikostí. Přečtěte si celý příběh!