Lenka

Paní Lenka nám zaslala svůj příběh. S MyKETO ztratila rychle a pohodlně 16 kg a hubne dál. Jsme pyšní na to, že naše MyKETO změnilo paní Lence život a nyní se cítí skvěle. 

"Nikdy jsem vlastně nebyla baculka. Zároveň jsem nikdy nebyla dostatečně hubená, zpětně mi to přijde jako blbost, ale takhle nějak odstartovala má celoživotní "hubnoucí" anabáze.  Během let jsem se dopracovala při výšce 168 cm k váze 86 kilo. A to už jsem začala potřebovat opravdovou pomoc! A světe div se, ona přišla! Stačil jeden jediný, náhodný a úplně bezmyšlenkovitý KLIK a můj život (nebo osud?) se změnil. Klikla jsem totiž na reklamu MyKETO. 

Abych to mé vyprávění už dál zbytečně neprodlužovala… S MyKETO už žiji téměř 4 měsíce. MyKETO mě naučilo přemýšlet nad tím, co a proč jím. Vůbec nikdy nehladovím, miluju MyKETO koktejly, pudinky, ale i bramboráčky. Dopřávám si spoustu zeleniny a dalších dobrot (ale poctivě si hlídám cukry) a s čistým svědomím říkám, že mi nikdy nebylo lépe. A abych nezapomněla… zhubla jsem už 16 kilo! A jedu dál."

Děkuji MyKETU za pomoc při nalezení mého nového JÁ."

Upozornění: Uvedené výsledky jsou individuální a nelze je zaručit u každého. Je třeba počítat s individuálními metabolickými rozdíly. Nejlepších výsledků dosáhnete pod odborným vedením našich výživových poradců. 

 

Přečtěte si celý příběh Lenky B. 

 

Lenka

  • Věk: 47
  • Výška: 168 cm
  • -16 kg
  • 4 měsíce
  před po
Hmotnost 86 kg 70 kg
Obvod pasu 103 cm 84 cm

Můj MyKETO poradce

Další příběh