Petra

Možná to důvěrně znáte i vy - váha lítá nahoru a dolů, spíš teda nahoru a ať zkoušíte, co zkoušíte, nedokážete ji udržet v rozmezí, v jakém byste chtěli. Jste naštvaní a nevíte co dál. Nadbytečná kila se drží tak pevně a co víc, přibývají další! Přesně to je ten správný moment pro životní restart s keto dietou MyKETO. Petra vyzkoušela MyKETO a zhubla během měsíce 6 kg. 

"Moc jsem si přála zhubnout. Můj boj s nadbytečnými kily začal záhy po porodu prvorozeného syna. Z přebytečných 10 kilo se postupně po druhém a třetím dítěti stalo 20 kg. Zkusila jsem už tolik různých diet a postupů – čínskou detoxikaci, nejrůznější diety, hladovky…stručně…mohla bych napsat knihu o neúspěšném hubnutí. Když se mi náhodou podařilo zhubnout, kila se po krátkém čase zase vrátila a co hůř, přibyla další. Pravděpodobně jsem si kolotočem hubnutí a přibírání rozhodila celý metabolismus a trápila se dál. S MyKETO jsou během jednoho měsíce zhubla 6 kg a začínám mu věřit. Hubnu pod vedením nutriční poradkyně Veroniky z pražského Výživového institutu, pomáhá mi radami a s motivací. Motivace je u mě skutečně potřeba, protože se třemi dětmi není jednoduché vydržet. Důležité pro mě bylo začít se na jídlo dívat jinak, pochopit v čem dělám chyby. Nyní se cítím o hodně líp a doufám, že se mi splní můj sen a zhubnu celých 20 kg". 

Upozornění: Uvedené výsledky jsou individuální a nelze je zaručit u každého. Je třeba počítat s individuálními metabolickými rozdíly. Nejlepších výsledků dosáhnete pod odborným vedením našich výživových poradců. 

Petra

  • Věk: 39
  • Výška: 165 cm
  • -6 kg
  • 4 týdny
  před po
Hmotnost 94 kg 88 kg
Obvod pasu 107 cm 101 cm

Můj MyKETO poradce

Další příběh