Zuzka

Úžasnou proměnu nám zaslala paní Zuzana. Těhotenská kila se špatně shazují, to zná asi každá z nás. Stejně na tom byla i Zuzka, až po 3/4 roce marných pokusů vyzkoušela MyKETO a byla velmi mile překvapená. Koktejly ve spojení s cvičením odváděly skvělou práci a během měsíce zhubla 5 kilo a pak dalších 5,5 kg. V pase jí ubylo 15 cm. Přečtěte si celý příběh! 

Ráda bych se podělila o svoji zkušenost s MyKETO. V těhontenství jsem přibrala 21 kilo z toho mi 12 kg zůstalo. Když jsem se po porodu podívala na svoji postavu, bylo to pro mě hotové peklo! O to větší, když se mi nedařilo ani trochu hubnout...po 3/4 roce marných pokusů, jsem vyzkoušela MyKETO a byla jsem velmi mile překvapená. Koktejly ve spojení s cvičením odváděly skvělou práci a já během prvního měsíce zhubla 5 kilo a pak následovalo dalších 5,5 kg, v pase mi ubylo 15 centimetrů. Za mě jsou tyto produkty skvělá věc a mohu je doporučit všema deseti :)

Upozornění: Uvedené výsledky jsou individuální a nelze je zaručit u každého. Je třeba počítat s individuálními metabolickými rozdíly. Nejlepších výsledků dosáhnete pod odborným vedením našich výživových poradců. 

Zuzka

  • Věk: 27
  • Výška: 172 cm
  • -10 kg
  • 2,5 měsíce
  před po
Hmotnost 92 kg 82 kg
Obvod pasu 89 cm 74 cm

Můj MyKETO poradce

Další příběh