Domů MyKETO mise

MyKETO mise

Jsme jiní...

....přinášíme nový rozměr

Vše si sami vyvíjíme i vyrábíme. 

A jak to u nás funguje?
Nejdříve dlouho studujeme a navrhujeme, pak přijdou na řadu vývojové práce, složité výpočty, testování chutí a ladění do nejmenších detailů, nakonec produkty zkoušíme sami na sobě - tato část nás velmi baví :) a když je všechno dokonale ověřené a notifikované, představíme naše produkty i vám. 

Nákupem to u nás nekončí, chceme být pro vás rádcem a pomocníkem během vaší cesty s MyKETO.
Ať už jsou vaše důvody pro hubnutí jakékoliv, vždy se na nás můžete s důvěrou obrátit. Lze využít online chat, telefonickou konzultaci nebo nás navštívit v některém z našich poradenských center, kde vám specialisté pro hubnutí pomohou lehce zvládnout celý proces redukce hmotnosti. 

Příběh MyKETO

Cesta, kterou se naše rodinná firma GOLDIM před více než 29 lety v oblasti vývoje jídel a speciálních potravin vydala, přinesla mnoho úspěchů a ocenění. Co je však nejdůležitější, dopřála nám velký prostor k nabytí cenných zkušeností. Právě tyto zkušenosti nyní posloužily jako základní stavební kámen při budování na míru sestaveného redukčního plánu MyKETO. Naše nová vlajková loď, která vás vyveze ze začarovaného kruhu hladovění a drastických škodlivých diet, vyplouvá!

V čem přesně redukční plán MyKETO spočívá? V opravdovém hubnutí. S MyKETO zjistíte, že odložit nabraná kila skutečně lze. A to dokonce velmi jednoduše a pohodlně. Princip propracovaného dietního plánu MyKETO spočívá v intenzivním pocitu nasycení, který přetrvává díky vysokému obsahu bílkovin a přidané vláknině. Nebudete hladovět a kila půjdou dolů. Právě v nehladovění je jeho síla a odlišnost. Široký výběr proteinových jídel a koktejlů navíc báječně chutná a dodává tělu tolik potřebné vitamíny a minerály. MyKETO si zakládá na kvalitních surovinách a může přijít vhod i jako náhrada výživy, třeba pro vytížené manažery, sportovce či rekonvalescenty. Vyrábí se bez konzervantů, palmového oleje, syntetických barviv a dochucovadel. Příprava MyKETO produktů zabere jen chvilku.

Mějte se rádi, dopřejte si MyKETO, restartujete si metabolismus a efekt na sebe nenechá dlouho čekat. Fotbálek s kamarády dáte jako mladíci a po letech vám padne i váš oblek z promoce. MyKETO vám pomůže změnit život. Výsledkem bude změna vašeho myšlení, postojů, vzorců chování, ale hlavně změna vztahu k sobě samému. Přidanou hodnotou pak bude vaše zvýšené sebevědomí, zdraví, štěstí a obdiv okolí.

My všichni v GOLDIMu věříme, že až se s MyKETO poznáte, stane se vašim partnerem na cestě za zhubnutím a vnese i do vašich životů stejnou radost a štěstí, jako našemu týmu.

Vaše MyKETO z jižních Čech

MyKETO váš partner a rádce na cestě za zhubnutím

Podívejte se jak pro vás v jižních Čechách denně vyrábíme až 12 tisíc sáčků lahodných proteinových jídel či koktejlů.
Zhubněte snadno a lehce!