Martina

O úžasnou proměnu se s námi podělila paní Martina, kterou nadbytečná kila dlouho trápila a způsobovala nejeden problém. Nyní úspěšně hubne pod vedením výživové poradkyně Lenky Klemmové z JakHubnout.info. Váha šla krásně dolů, o 12 kg, v pase Martině ubylo 18 cm. Taková změna se pochopitelně velmi pozitivně odrazila i na zdraví Martiny, kvalitě jejích vlasů či pleti a okolí se její skvělé proměně nestačilo divit. Přečtěte si více! 

Paní Martina je krásná žena, přesto se už dlouho necítila úplně spokojená. Trápila jí nadbytečná kila. Přestože jedla malé porce jídla a v zaměstnání i doma byla neustále v pohybu, váha šla pomalu, ale jistě nahoru. Body Mass Index, který slouží jako rychlý ukazatel naší váhy, vykazoval u Martiny namísto ideální váhy mírnou obezitu (BMI 35). Bohužel jakákoli snaha o úbytek u Martiny končila nezdarem.

Naštěstí se Martina seznámila s výživovou poradkyní Lenkou z poradenského centra JakHubnout.info, která svým klientům rozumí a dokáže jim skutečně pomoci. Martina se rozhodla pro radikální změnu ve svém životě a vyplatilo se jí to. S pomocí a podporou poradkyně pro hubnutí Lenky se Martině podařilo zhubnout o 12 kg za necelé 2 měsíce! Největší radost měla Martina z toho, že celých 10 kg z toho, co zhubla byly skutečně pouze tuky. Naopak svaly jí neubyly prakticky vůbec. Celou dobu jedla kvalitní proteinová jídla od MyKETO a velmi si oblíbila rychle připravené nápoje s mnoha lahodnými příchutěmi. Top pro Martinu byly ty ovocné, třeba jahoda-vanilka, malina nebo višeň.

Nyní už Martina získala zpět dobrý pocit ze své postavy a je na své výsledky náležitě pyšná. Přesto v hubnutí nadále pokračuje a pomoc Lenky si nedokáže vynachválit.

Gratulujeme! 

Upozornění: Uvedené výsledky jsou individuální a nelze je zaručit u každého. Je třeba počítat s individuálními metabolickými rozdíly. Nejlepších výsledků dosáhnete pod odborným vedením. 

Martina

  • Věk: 37
  • Výška: 160 cm
  • -12 kg
  • 2 měsíce
  před po
Hmotnost 90 kg 78 kg
Obvod pasu 89 cm 71 cm

Můj MyKETO poradce

Další příběh