Mirek

"Než jsem přibral, hodně jsem sportoval. S prací u počítače jsem přibral přes 20 kilo. Kvůli své rodině a zdraví jsem se rozhodl zhubnout. S MyKETO jsem zhubnul za dva měsíce 11 kilo, cítím se velmi dobře a hubnu dál!"

"Než jsem přibral, hodně jsem sportoval. S prací u počítače jsem přibral přes 20 kilo. Kvůli své rodině a horšícímu zdraví jsem se rozhodl zhubnout. Prvních 14 dnů pro mě bylo nejtěžších, nemohl jsem jíst běžná jídla, ta jsem nahradil proteinovými jídly MyKETO, ale kousnul jsem se, protože jsem viděl pokrok a prvních 7 kilo bylo za 2 týdny dole. To mě motivovalo dál. Ve 2. etapě už bylo hubnutí mnohem jednodušší, cítil jsem se dobře a na rozdíl od 1. etapy už jsem obědval běžná jídla složená z masa a zelené či bílé zeleniny, což mi vyhovovalo. Zachutnaly mi bramboráčky, koktejly a kaše, které si dopřávám pořád, a to už jsem po dietě. Upravil se mi i vyšší cholesterol. Celkem jsem zhubnul 11 kilo, cítím se skvěle a MyKETO můžu opravdu doporučit."

Upozornění: Uvedené výsledky jsou individuální a nelze je zaručit u každého. Je třeba počítat s individuálními metabolickými rozdíly. Nejlepších výsledků dosáhnete pod odborným vedením našich výživových poradců. 

Mirek

  • Věk: 31
  • Výška: 174 cm
  • -11 kg
  • 2 měsíce
  před po
Hmotnost 104 kg 93 kg
Obvod pasu 118 cm 101 cm

Můj MyKETO poradce

Další příběh